List do mojej samotnej mamy: Dziękujemy za bycie moją skałą - Grudzień 2021

Droga Mamo,

Każde dziecko zasługuje na mamę i tatę! Wiem, że często mówi się, że to matki czasami grają obie role, robiąc wszystko, co w ich mocy, ale w moim przypadku byłeś jedynym, który podjął wysiłek. To ty byłeś dla mnie ojcem i matką i nigdy nie pozwalałeś mi czuć się źle z powodu braku mojego ojca z nami.Dzięki tobie, mojej matce, mojemu bohaterowi, mojemu wojownikowi nigdy nie pragnąłem miłości ojca, ponieważ upewniłeś się, że dałeś z siebie wszystko. A dzisiaj chcę ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Mamo, jeśli czytasz te wiersze, chcę, żebyś to wiedział:

Dziękuję Ci!

Za trzymanie mnie za rękę przez tak długi czas, dbanie o to, aby nigdy nie spotkało mnie nic złego. Dziękuję za ocieranie łez z moich oczu za każdym razem, gdy inne dzieci obrażają mnie, mówiąc, że mój tata nas opuścił, ponieważ nie byłem godzien. Dziękuję za ochronę przed złymi ustami i za mówienie mi zawsze, że jestem wyjątkowy i wyjątkowy tak jak jestem.Teraz, gdy jestem dorosły, przestrzegam wszystkich rzeczy, które mi powiedziałeś, i są one jak moje zasady, których nigdy nie łamię. Twoje słowa miały tyle mądrości, mamo, a teraz, kiedy jestem dorosłą osobą, mogę je całkowicie zrozumieć.

Rozumiem teraz, że mnie kochałeś, nawet gdy siebie nie kochałem. Zawsze dawałeś mi wystarczająco dużo miejsca i czasu, abym mógł stać się osobą, którą jestem dzisiaj. Nigdy nie kpiłeś z moich snów, mówiąc mi, że coś jest niemożliwe, ale zawsze byłeś wiatrem pod moimi skrzydłami, mówiąc mi, że po prostu muszę zamknąć oczy i bardzo mocno życzyć, aby coś się wydarzyło. Dzięki tobie spełniłem swoje marzenia i zawsze będę ci wdzięczny.

Mamo, dziękuję!Dziękujemy za trzymanie się z dala ode mnie i danie mi miejsca, gdy najbardziej tego potrzebuję. Życie ze mną, kiedy byłem nastolatkiem, było proste. Ale nigdy nie krzyknąłeś na mnie ani nie pokazałeś, że trudno było przejść przez cały ten proces sam. Nigdy nie mówiłeś, że stanowiłem dla ciebie problem, nawet gdy uczyniłem twoje życie piekłem. Zawsze mi mówiłeś, że jestem błogosławieństwem, najlepszą rzeczą, jaka ci się przytrafiła i że zawsze będę jednym.

Z tego powodu - dziękuję!

cómo mantener feliz al marido en el dormitorio

Dziękuję, że jesteś ze mnie dumny za każdy osiągnięty sukces. Dziękuję za dopingowanie mnie, nie tylko dla siebie, ale i dla taty. Dziękuję za upewnienie się, że nigdy nie czułem, że go tam nie ma. Dziękuję, że jesteście jednocześnie moją mamą i tatą, mamo!

Teraz, gdy mam własne dzieci, widzę, jak trudno jest je wychować, nawet jeśli mają tatę, który zawsze tam jest. I nie mogę sobie wyobrazić, jak trudno było ci mnie wychowywać, kiedy byliśmy sami, i kiedy musiałeś wykonywać dwie różne prace tylko po to, by dostarczyć mi rzeczy, których potrzebowałem do szkoły.

Dziękuję za znoszenie mnie, kiedy byłam na ciebie zła. Dziękuję, że nie zostawisz mnie samego, abyś mógł chodzić i cieszyć się życiem z innym mężczyzną. Dziękuję, że odłożyłeś swoje życie miłosne, żeby nie czułem się zaniedbany. Mamo, dziękuję za wszystko! Dzięki tobie jestem tym, kim jestem dzisiaj.

Wiem, że dałeś z siebie wszystko, aby wychować szczęśliwe dziecko i muszę powiedzieć, że ci się udało. Dziękuję za to, że zawsze trzymałeś się obok mnie, że spędzałeś bezsenne noce, kiedy byłem chory, opiekując się mną. Dziękuję za rozmowę o moich najmroczniejszych tajemnicach i rzeczach, które mnie zraniły.

¿Pueden los bebés saber si estás embarazada?

Dziękuję za pocieszenie, kiedy po raz pierwszy złamałem sobie serce. Dziękuję, że zatroszczyłeś się o mnie, jakbym była twoim oczkiem w głowie. A przede wszystkim dziękuję za bezwarunkowe kochanie mnie.

Dziękuję za ciszę, ponieważ nauczyło mnie myśleć o tym, co zrobiłem. Dziękuję za zrozumienie mnie nawet w tych dniach, kiedy myślałem, że nie. Zawsze znałeś drogę do mojego serca. Zawsze wiedziałeś, jak dać mi radę, nie raniąc mnie ani nie sprawiając, że wyglądam na niezdolnego. Dziękuję, że traktujesz mnie z ogromnym szacunkiem i miłością, a przede wszystkim dziękuję za to, że nigdy się nie zmienia.

Jak każda matka, zawsze patrzyłeś na mnie jak ktoś, kto potrzebował twojej ochrony. Ale tym razem chcę, żebyś odpoczął. Mamo, wiem, że się starzejesz, więc pozwól mi cię chronić. Pozwól mi być ścianą, na której możesz oprzeć się za każdym razem, gdy masz wrażenie, że upadniesz. Pozwól mi być twoją rockową mamą, jakbyś była moja przez cały ten czas.

Pozwól, że zaopiekuję się tobą, tak jak zaopiekowałeś się mną, gdy byłem dzieckiem. Pokażę ci, że masz też kogoś, na kim możesz polegać, gdy nadchodzą ciężkie czasy. Pozwól mi spędzić trochę czasu z tobą, aby odpowiednio podziękować za ukształtowanie mnie na osobę, którą jestem dzisiaj. Pozwól, że w końcu dziękuję Ci za uczynienie mnie idealnym, mamo!

Miłość,

Twoja córka