List do mojego przyszłego męża - Styczeń 2022

Drogi przyszły mężu,

¿Por qué se separaron Pink y Carey?

Wiesz, że umawiamy się od dawna i czas się uspokoić. Chcę ci tylko podziękować za wybranie mnie na żonę. Dziękuję za te wszystkie lata miłości i wsparcia. Wiesz, jak się zmieniłem przez te wszystkie lata, i chcę ci tylko powiedzieć, że prawdopodobnie się zmienię.To tylko etap w moim życiu i nie mogę tego pominąć. Muszę próbować nowych rzeczy, aby nauczyć się lekcji życia. Muszę popełniać błędy, aby stać się dojrzałym. Potrzebuję tego wszystkiego, więc proszę, pozwól mi to zrobić. Pozwól mi popełniać błędy, ponieważ nie nauczę się niczego od twojego. Pozwólcie mi być niezależni, ponieważ tego potrzebuję. Potrzebuję pracy, przyjaciół, a przede wszystkim wolności.

Jeśli uważasz, że to dla ciebie za dużo, proszę odejdź teraz. Nie czekaj, aż się pobierzemy i dzieci będą mnie zostawiać. Nie osądzę cię za nic - jeśli czegoś nie możesz znieść, to znak, że nie mieliśmy być razem.

Oto kilka rzeczy, których pragnę, więc słuchaj mnie uważnie.Przede wszystkim chcę miłości! Chcę ekstremalnej, nadprzyrodzonej miłości, jakiej nikt wokół nas nie ma. Chcę być najbardziej kochaną kobietą i chcę się z tobą pochwalić - mój idealny mąż, moja bratnia dusza, mój kochanek!

Po miłości chcę trochę szacunku. Chcę, żebyś mi pomógł we wszystkim. Chcę, abyśmy byli równi. Chcę, żebyś mnie wspierał w domu i w pracy, tak jak ja będę cię wspierać. Chcę, żebyś myła naczynia, bo już ugotowałam posiłek. Powinieneś wiedzieć, że nie urodziłem się, aby być gospodynią domową, która będzie sprzątać po swoim mężu non-stop. Urodziłem się, by tworzyć własne życie, nie zależąc od nikogo, a zwłaszcza od ciebie. I chcę, żebyś to zrozumiał.

Zobacz też:Gdy w związku jest miłość, ale nie ma szacunkuKiedy budujemy miłość i szacunek, możemy mieć dzieci. Oczekuję, że rozpieszczasz mnie podczas mojej ciąży. Chcę, żebyś wiedział, że się zmienię, a moje hormony czasami robią ze mnie potwora.

Ale chcę, żebyś wiedział, że to nie było moim celem. Nasze dziecko rośnie we mnie, a wszystkie te objawy są w ciąży. Chcę, żebyś była ze mną w ciąży. Chcę, żebyś trzymał mnie za głowę za każdym razem, gdy jestem chora i kiedy zaczynam wymiotować. Chcę, żebyś masował mi plecy i nogi, bo bolą.

cosas para ayudar a quedar embarazada rápidamente

A przede wszystkim chcę, żebyś był ze mną podczas mojej pracy. Powiedzieć mi, że wszystko będzie dobrze. Aby przypomnieć mi, jaka jestem silną kobietą. Chcę, żebyś był tym, który da mi nasze dziecko po porodzie. Chcę, żebyś poczuł mój ból i moje szczęście. Chcę, żebyś był ze mną zjednoczony.

Kiedy wrócę do pracy, oczekuję, że zaopiekujesz się naszym dzieckiem, wstajesz w nocy i uspokajasz go, abym mógł się trochę przespać. Chcę, żebyś wiedział, że moje ciało nie będzie takie samo po porodzie i chcę, żebyś się z tym pogodził. Chcę tylko, żebyś wiedział, dlaczego to wszystko robię.

Chcę, żebyście wiedzieli, że staram się, aby nasze życie było dobre, szczęśliwe. Z domem z podwórkiem, dziećmi, psem i najbardziej nasłonecznionym balkonem, na którym w niedzielne poranki będziemy pić ciepłą kawę. Robię to wszystko, ponieważ cię kocham i mam nadzieję, że czujesz to samo dla mnie.

W tym liście mam serce na rękawie, mówiąc ci wszystko, co ważne. Więc proszę, po przeczytaniu tego, powiedz, czy dasz sobie radę z tym wszystkim. Powiedz mi, czy możesz mnie obsłużyć, z wszystkimi moimi niedoskonałościami i moim szaleństwem. Jeśli twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to witaj w moim życiu i pamiętaj, że nigdy się mnie nie pozbędziesz, gdy tylko na nią zadzwonisz.

cómo deshacerse de la hinchazón severa

Jestem pewien, że wspólnie stworzymy niesamowitą historię życia!

Kocham Cię tak mocno jak stąd do księżyca i z powrotem,

Twoja przyszła żona!

Zobacz też:9 rzeczy, których wstydzę się przyznać do My Future One, ale zamierzam