List do mojego najlepszego przyjaciela, który widział mnie przez mój rozpad - Grudzień 2021

Drogi Bestie,

Nigdy nie wątpiłem w naszą przyjaźń. Może to zabrzmieć tandetnie, ale odkąd cię poznałem, wiedziałem, że zmienisz moje życie i staniesz się dla mnie kimś wyjątkowym.To naprawdę była i jest prawda. Przez te wszystkie lata byłeś moim partnerem w zbrodni, moją drugą połową i moją rodziną. Stałeś się moją osobą.

I to jest coś, za co nigdy nie mogłem ci wystarczająco podziękować. Przez cały ten czas zrobiłeś dla mnie więcej niż ktokolwiek inny - bez przesady.

Jednak rzeczą, która pokazała mi, że mogę na ciebie liczyć tak długo, jak oddycham, było moje złamane serce. Złamanie serca, przez które nie przeszedłem sam, złamanie serca, przez które przeżyłeś ze mną, jakby to się stało.¿Cuáles son los beneficios de girar?

Nie, nie będę mówił o bólu, którego doświadczyłem. Nie będę mówić o traumie i bliznach, które mi pozostały.

Wiesz dlaczego? Ponieważ tu nie chodzi o mnie, tylko o ciebie.

Prawda jest taka, że ​​nie jestem pisarzem, ale chcę tylko podziękować. Dziękuję, że nie pozwoliłeś mi walczyć samotnie z demonami i że nigdy mnie nie porzuciłeś.Dziękuję za pogodzenie się ze mną. Za to, że nie straciłem nerwów, kiedy byłem zły, histeryczny i nie do zniesienia. Za to, że nie straciłem cierpliwości i nie wysłałeś mnie do piekła, nawet jeśli na to zasłużyłem.

Dziękuję, że zawsze mnie słuchasz. Za to, że zawsze tam jesteś, za to, że nigdy mi nie mówisz, że nudzę cię moimi niekończącymi się historiami, które słyszałeś tysiące razy, i nigdy nie jestem zbyt zajęty, żeby mnie wysłuchać.

Dziękuję za odebranie telefonu w środku nocy i pojawienie się za progiem za każdym razem, gdy cię potrzebuję. Za opiekę nad mną, jak gdybym był dzieckiem i za to, że nigdy nie pozwoliłeś mi odejść od twojego wzroku.

Dziękujemy za wszechstronność i współczucie. Za zrozumienie mojego bólu i za to, że nie pozwala mi jeść mnie żywego.

Dziękuję, że mnie nie osądzasz. Za nie obwinianie mnie za to, jak się czułem.

Za uświadomienie sobie, że potrzebuję czasu, aby dojść do siebie. Za to, że nie uważałem się za wariata za to, że działałem w taki sposób.

Dziękuję za trzymanie mnie za rękę i ocieranie wszystkich moich łez. Za pozostawanie ze mną przez cały czas bałam się spać sama i żyłam życiem zamiast mnie, gdy nie byłam w stanie funkcjonować.

50 tonos de gris todas las escenas calientes

Dziękuję za bycie oznaczać, surowy i brutalny. Za zdjęcie okularów przeciwsłonecznych w kolorze różowym i otwarcie oczu.

Przez wszystkie te czasy zmusiłeś mnie do stawienia czoła bolesnej prawdzie, której odmówiłem. Za to, że nigdy nie mówisz mi kłamstw, żeby poczuć się lepiej.

Za powiedzenie mi wszystkich rzeczy, których nie chciałem słyszeć, tylko dlatego, że były one dla mojego własnego dobra. Przez cały czas nienawidziłem cię, kiedy powinienem być wdzięczny za twoją uczciwość.

Dziękuję, że nigdy mnie nie poddałeś. Dziękuję za uzdrowienie mnie, bo nie zrobiłbym tego bez ciebie.

Jednak, Chcę również powiedzieć, że przepraszam.

Przepraszam, że postawiłem mojego byłego na pierwszym miejscu, kiedy byliśmy w związku. Przepraszam, że nie dałem ci wystarczająco dużo mojej miłości i uwagi.

Przepraszam za bycie ślepym we wszystkich tych sytuacjach, kiedy próbowałaś mi powiedzieć, że był dobry na nic.

Za niewiarę w ciebie i twoje osądy, pomimo tego, że zawsze chcesz dla mnie tego, co najlepsze.

Przepraszam za bycie samolubnym. Za to, że nie pomyślałem o twoich potrzebach, kiedy byłem w trudnej sytuacji.

Za spędzanie tych wszystkich miesięcy w mojej osobistej agonii, bez pytania, jak się miewasz. Nie rozumiem, że masz życie poza moją przyjaźnią i nie zastanawiasz się, czy kiedykolwiek mnie potrzebowałeś w tym czasie.

cómo perder grasa abdominal hinchada

Przepraszam, że nie jestem przyjacielem, na który zasługujesz.

Wiem, że nigdy nie mogłem ci odpłacić za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Mam tylko nadzieję, że wiesz, że zgubiłbym się bez ciebie.

Mam tylko nadzieję, że o tym wiesz inspirujesz mnie, że wiesz, jak bardzo cię kocham i ile dla mnie znaczysz. I mam nadzieję, że uczysz się na moich błędach, nigdy ich nie powtarzaj.