List do mojej najlepszej przyjaciółki w dniu jej ślubu - Grudzień 2021

Hej ty

Czy możesz uwierzyć, że ten dzień nadszedł? Czy możesz uwierzyć, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy dorośli i masz zamiar rozpocząć nowy etap swojego życia?amo a mi esposo pero quiero dormir con otra persona

Może też nie chcę w to wierzyć.

Może jestem trochę samolubna, pomimo całego dreszczyku, jaki do ciebie czuję. Może jestem trochę zazdrosny o twojego przyszłego męża, ponieważ teraz staje się twoją osobą.

A może odrzucam pomysł, że się starzejemy i że powinniśmy być mądrzejsi.Że nie jesteśmy już małymi dziewczynkami, których problemy można rozwiązać kilkoma noclegami, kilkoma pisklętami, odrobiną wina, fast foodów i wanną z lodami.

Prawda jest taka, że ​​nie mogę uwierzyć, że minęło tak dużo czasu.

Nie mogę uwierzyć, że nam się to udało - że udało nam się utrzymać naszą przyjaźń nietkniętą przez te wszystkie lata, pomimo wszystkich wyzwań, pomimo naszych różnic, pomimo naszego intensywnego życia, pomimo odległości i pomimo innych ludzi w naszym życiu .Ale oto jesteśmy, prawda? Oto udowadniamy światu i sobie, że to zrobiliśmy i że nasza nierozerwalna więź naprawdę trwa przez całe życie.

Wiesz, jakby to było wczoraj, kiedy cię zobaczyłem: zagubiona, nieśmiała dziewczyna wchodzi do naszej klasy, zastanawiając się, czy zostanie przyjęta.

Jakby to było wczoraj, kiedy pomagaliśmy sobie nawzajem w pierwszych randkach, kiedy ocieraliśmy się nawzajem po naszych pierwszych rozczarowaniach, kiedy razem ukończyliśmy szkołę ...

To jest jak wczoraj, gdy wiedziałem, że weszłaś do mojego serca, bez zamiaru odejść. I oczywiście było też na odwrót.

Patrząc na to z tego punktu widzenia, widzę, że naprawdę wspólnie przeszliśmy przez wszystkie etapy życia.

Wszyscy nasi chłopaki, zerwanie, makijaż, pierwsze prace, pierwsze mieszkania, nagłe wypadki rodzinne…

Byliśmy w tym wszystkim razem. I sprawiło, że ta podróż nazwana życiem jest o wiele łatwiejsza.

Przez te wszystkie lata byłeś moim towarzyszem życia, moją drugą połówką i siostrą, której nigdy nie miałem.

que hacer con viejas botellas de licor

Były czasy, kiedy byłaś moją matką, moim terapeutą, moim chłopakiem, moim doradcą… i to zawsze będę pielęgnować.

Zawsze będę cię pielęgnować i nigdy nie będę w stanie wystarczająco podziękować Bogu za postawienie cię na mojej drodze, ponieważ bez wątpienia jesteś jednym z najcenniejszych ludzi w moim życiu.

Jednak wystarczy o przeszłości. Tak, mieliśmy kilka niesamowitych i mniej niesamowitych chwil i lat, ale przeszliśmy przez każdą z nich razem i tylko to się liczy.

Nie jestem tutaj, aby o tym mówić. Jestem tutaj, aby opowiedzieć o pięknej przyszłości, jestem pewien, że na Ciebie czekam. Mówiąc o szczęściu, którego doświadczysz, ponieważ jesteś kimś, kto na to zasługuje.

Oto jesteśmy - u szczytu naszej przyjaźni. Oto najszczęśliwszy dzień w życiu, trzymając się za ręce. Oto my świętujemy twój ślub.

To jedyne rzeczy, których dziś życzę: szczęśliwego życia, spędzenia reszty wieczności obok ukochanej osoby i spełnienia wszystkich marzeń.

Brzmi tandetnie, prawda? Ale tak naprawdę modlę się do Boga, aby uczynić cię najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Modlę się, abyś na zawsze kochał i był kochany, szanowany i szanowany, doceniany i doceniany. Że będziesz niesamowitą żoną i matką i że twoje małżeństwo będzie wypełnione niczym innym jak radością i śmiechem.

Bardziej niż cokolwiek innego modlę się, abyście nigdy nie stracili swojego wspaniałego ja. Abyś zawsze pozostał tą silną, potężną i złą kobietą, którą jesteś dzisiaj.

Jeśli nic innego, obiecuję, że zawsze możesz liczyć na moje plecy, tak samo jak dotychczas. Jeśli chodzi o nas dwoje, nic się nigdy nie zmieni.

momentos sexuales en 50 tonos de gris

Możesz zostać kimkolwiek chcesz, ale zawsze pozostaniesz moim BFF - Nie mam co do tego wątpliwości. W końcu nasza przyjaźń niczego nie traci, tylko zyskuje nowego, trzeciego członka.