List do mojego najlepszego przyjaciela: Inspirujesz mnie - Grudzień 2021

Drogi przyjacielu,

Nie sądzę, żebyś naprawdę widział, jak wyjątkowa i inspirująca jesteś, i jestem tutaj, aby ci o tym przypomnieć. Jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że kobiety takie jak ty są tak rzadkie i cenne oraz że naprawdę cieszę się, że mam cię w życiu.Inspirujesz mnie, bo nie boisz się być sobą. I wiem, że nie urodziłeś się w ten sposób. Wiem, że życie cię biło i ugięło. Wiem, że dużo czasu zajęło ci nauczenie się prawdziwej miłości.

Trzeba było zbudować zaufanie od zera. Ale dałeś radę. Gdzieś na końcu zdałeś sobie sprawę, że nie chodzi o bycie idealnym - chodzi o bycie sobą. Chodzi o zaakceptowanie siebie.

Nauczyłeś mnie, że nie zawsze musisz być silny. Od czasu do czasu możesz mieć krach. Możesz rozbić się na kawałki. To jest w porządku, dopóki będziesz podnosić siebie.cuantas veces se necesita

Nie chodzi o to, żeby się poddać, i nie ma znaczenia, ile to zajmie. Liczy się wynik końcowy.

Inspirujesz mnie, ponieważ bez względu na to, ile kul rzucało na ciebie życie, zawsze znajdowałeś moment na uśmiech.

Nawet w najciemniejszej godzinie zachowujesz pozytywny umysł. Zawsze lubisz małe fragmenty światła, które napływają na twoją drogę.Wiesz, że zawsze są dobre dni tuż za rogiem, czekając na Ciebie, czekając na swoich bliskich, i to tylko kwestia czasu, zanim tam dotrzesz.

Przekształcasz zwykły dzień w niezwykły.

Masz świetne poczucie humoru. Możesz rozśmieszyć cały pokój bez faktycznego wysiłku. Jest w tobie coś promiennego, co sprawia, że ​​ludzie cię przyciągają.

Jesteś inteligentny, napędzany i namiętny we wszystkim, co robisz. Gdy trafisz na blokadę drogi, po prostu wytrwasz, dopóki tego nie zrobisz. I mam szczęście, że jestem tego świadkiem.

Oglądanie wielkiego snu inspiruje mnie do robienia tego samego.

Jesteś wystarczająco odważny, aby opuścić strefę komfortu i sięgnąć po więcej. Nie pozwalasz, by lęki Cię powstrzymywały. Mówisz, że robisz to od lat i że nadszedł czas, aby zmienić swoje postępowanie.

Nie mogłem się więcej zgodzić. Spróbuję zrobić to samo. Chcę więcej dla siebie. Chcę wypróbować nowe rzeczy i podążać za nowymi przygodami.

Wszystkie problemy i kłopoty miłosne, których doświadczam, wydają się być mniejsze, gdy je udostępniam.

Dziękuję za ciągłe słuchanie mojego dramatu. Wiem, że od czasu do czasu powtarzam się. Ale jakoś mnie rozumiesz. Wiesz właściwe rzeczy do powiedzenia. Cholera, czasem znasz mnie nawet lepiej niż siebie.

Dziękuję za kontakt ze mną. Dziękuję za całą miłość i wsparcie, które mi daliście przez te wszystkie lata.

Nauczyłeś mnie, że nie wszystko musi mieć odpowiedź.

Jestem myślicielem i nie radzę sobie dobrze z rzeczami, które nie zostały jeszcze powiedziane. Nie radzę sobie dobrze z relacjami, które mają luźne cele. Nienawidzę nie mieć zamknięcia. Ale myślę, że to nieuniknione.

Byłeś tam i wiesz. Nie ma sensu myśleć o „a co jeśli” i o ludziach, którzy postanowili zniknąć z życia bez słowa.

Ciągle mi przypominasz, że tacy ludzie nie są godni mojego czasu, a to sprawia, że ​​cały proces przejścia jest trochę łatwiejszy.

Dziękuję za uspokojenie moich myśli. Dziękujemy za pokazanie mi przykładu, jak to się robi. I chociaż te rzeczy nigdy nie są bezbolesne, zaczęły mniej boleć.

Dziękuję za przypomnienie mi, że zasługuję na więcej.

Sprawiasz, że sama w to wierzę. Miałem dość toksycznych związków, które sprawiły, że pomyślałem, że nie jestem wystarczająco dobry. Ale w twoich oczach nie ma nikogo tak dobrego jak ja.

vinagre de sidra de manzana historias de éxito en el embarazo

Nie ma we mnie nic, co byś zmienił. Popychasz mnie, bym był najlepszą wersją siebie. Powtarzacie: „Więcej kochania siebie, kochanie, więcej miłości”.

I masz rację. Muszę bardziej się kochać. Muszę domagać się tego samego szacunku, który komuś oddaję, inaczej skończę ze złamanym sercem.

Dziękuję, że jesteś brutalnie szczery, nawet jeśli nie chcę tego słyszeć

Nic nie pokryjesz cukrem. Mogę liczyć na to, że dasz mi test rzeczywistości, kiedy go potrzebuję. Zawsze trzymasz mnie uziemionego i przypominasz mi, że muszę zabierać swój mózg, gdy podążam za głosem serca.

Powiesz mi, czy ktoś mnie ciągnie lub robi ze mnie głupka, bo wpadłem w mgłę miłości i nie jestem w stanie tego zobaczyć.

Wiesz, że usłyszenie tego będzie bolesne, ale próbujesz tylko oszczędzić mi jeszcze większego bólu w przyszłości.

Istnieje wiele innych podobnych sytuacji. Nie chcę ich nawet liczyć, bo to zajmie wieczność. Ale chodzi o to, że masz moje plecy. Chronisz mnie, nawet jeśli nawet nie zdaję sobie sprawy, że potrzebuję ochrony.

ideas sexuales de cincuenta tonos de gris

Sprawiasz, że moje życie jest lepsze. Sprawiasz, że życie każdego jest lepsze.

Jesteś niesamowicie charyzmatyczny i masz ten wyjątkowy dar, by podnieść na duchu innych ludzi. Jesteś miły, współczujący i bezinteresowny.

Jesteście aniołem na Ziemi, który przybył na ten świat, aby pomóc innym. Najpierw troszczysz się o innych, a drugi o siebie. Zawsze jesteś tym, który daje więcej, próbuje więcej i kocha więcej.

Niestety, ludzie często korzystają z tego - szczególnie ci, na których ci najbardziej zależało. Te, które wpuściłeś do swojego serca. Ludzie twojego życia, którzy nie wiedzieli, jak cię docenić.

Uznali twoją dobroć za pewnik. Przyzwyczaili się do waszego rozumienia natury i wciąż myśleli, że będziecie im wybaczać na wieczność. Myśleli, że mogą przyjść i odejść, jak chcą.

Nigdy nie mogliby sobie wyobrazić tej nowej kobiety, którą się stałaś. Umocniona kobieta, która nie pozwala nikomu traktować jej jak bzdury. Kobieta, która szanuje siebie i domaga się szacunku.

Są w tobie granice, których nikt nie może przekroczyć. Podniosłeś swoje standardy, mimo że nadal jesteś dziewczyną mało wymagającą utrzymania.

Nie potrzebujesz fantazyjnych obiadów i drogich prezentów. Potrzebujesz kogoś, kto będzie się z tobą śmiał, gdy wyjmiesz coś ze stoiska z jedzeniem, oraz kogoś, kto da ci swój wolny czas i uwagę.

Facet, który skończy na zawsze, będzie miał szczęście, że cię ma.

Będzie miał przy sobie kobietę, która wie, co jest naprawdę ważne w życiu, tę, która nie poci się z drobiazgów, tę, która jest wierna kości.

Będzie miał silną i niezależną kobietę, która go nie potrzebuje, ale chce go w swoim życiu. A jeśli jest bystry, doceni cię jeszcze bardziej.

Wiem, że nie widzisz siebie moimi oczami.

Jesteś tak skromny, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak niesamowity i wyjątkowy jesteś. Wierzysz, że każdy ma serce podobne do twojego.

Ale i tak to napisałem, aby pokazać, z czego jesteś zrobiony. Po prostu powiem, że mnie inspirujesz i sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie.

Dotknąłeś mojego życia w sposób, którego nawet nie potrafię wyjaśnić. Jesteś moją skałą. Jesteś tym, z którym dzielę moje szczęście. Jestem bardzo błogosławiony, że mam cię w życiu.

Dziękuję za miłość Dziekuje Ci za przyjaźń. Dziękuję ci za bycie sobą.

la palabra más popular del mundo

Wierzę, że tego rodzaju przyjaźnie są rzadkie. Są czymś nie z tego świata. Są za co dziękować Bogu i nigdy nie przyjmować za pewnik.

Naprawdę wierzę, że przyjaźnie takie jak nasza są wieczne. Widzisz, jak życie się dzieje, rzeczy się zmieniają, ludzie przychodzą i odchodzą, relacje się kończą, ale najlepszym przyjacielem jest ktoś, kto pozostaje u twego boku przez wieczność.