List do mężczyzny, który powinien tam być dla niej

List do mężczyzny, który powinien tam być dla niej

Zdała sobie sprawę, że czasem ludzie rozchodzą się,związki się rozpadająi że cokolwiek robisz i bez względu na to, jak bardzo się starasz, brutalna prawda jest taka, że ​​czasami po prostu nie miało tak być. Nigdy nie wyobrażała sobie, że koniec może nadejść tak nagle, bez żadnych oznak, że to nastąpi. A najsmutniejsze ze wszystkiego jest to, że przyszło, kiedy najbardziej cię potrzebowała.Liczyła na to, że będziesz tam dla niej, tak jak wiele razy była dla ciebie, ale nigdzie cię nie było. Zapomniałeś lub nigdy nie wiedziałeś, o co chodzi w miłości. Pozwól, że ci powiem, więc to się trzyma - miłość jest na dobre lub na złe. Nie porzucasz kogoś, kto przechodzi przez trudny okres.

Wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdyby cię zostawiła, gdy przechodziłeś przez trudny okres?I miałeś więcej niż jeden. Była przy tobie, nawet jeśli cała pozytywność, którą miała w sobie, pomogła ci poczuć się lepiej. Byłeś dla niej ważny i nigdy nie chciała, żebyś czuł się w tym wszystkim sam. Zawsze upewniała się, że wiesz, że ma twoje plecy.cual es el mejor aceite para tu piel

A jak jej odpłaciłeś?Wypłacając kaucję, kiedy najbardziej cię potrzebowała, kiedy potrzebowała, żebyś był jej opoką. Czy możesz szczerze powiedzieć, że patrząc na siebie w lustrze widzisz przyzwoitego człowieka, przyzwoitego człowieka?

Zdała sobie sprawę, że czasami ludzie odpływają, a związki się rozpadają, ale nie mogła się pogodzić z tym, że kilka nocy wcześniej przysięgałeś, że ją kochasz, przysięgałeś, że będziesz przy niej bez względu na wszystko, powiedziałeś, że była twoją jedyną przez resztę twojego życia. Uwierzyła ci. Dlatego teraz zastanawia się:Gdzie się podziały te wszystkie obietnice? Gdzie się podziała cała ta miłość? Kim jesteś i gdzie jest mężczyzna, którego nazywałem swoim?

Wtedy najbardziej cię potrzebowała. Nie potrzebowała cię do rozwiązywania czegokolwiek ani do toczenia bitew – po prostu potrzebowała twojej obecności. Musiała wiedzieć, że nie była sama na tym świecie, że miała właśnie tam swojego największego zwolennika tylko po to, by mogła się na nim oprzeć i chwilę odpocząć. Mieć kogoś, kto sprawi, że się uśmiechnie, kiedy jej ciężkie życie sprawiło, że zaczęła płakać.alimentos con ácido fólico para el embarazo

A co zrobiłeś zamiast tego?Dodałeś więcej łez do jej pięknej twarzy. I przez długi, bardzo długi czas, od chwili, gdy ciebie już nie było, do chwili, gdy znów stanęła na własnych nogach, do snu płakała.

Czy jej łzy nawiedzają cię w nocy?

mejores regalos para nuevas mamás 2018

Po tym wszystkim nadal nie życzyła ci krzywdy. Mówi, że jest wdzięczna, że ​​odszedłeś, kiedy to zrobiłeś. Nauczyłeś ją, że jest silniejsza, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. Powiedziała, że ​​zajęło jej to trochę czasu, ale w końcu zdała sobie sprawę, żenigdy nie byłeś dla niej odpowiednim mężczyzną.W sumie jest wdzięczna za twoje działania, a raczej za brak działań, bo to sprawiło, żeotwórz oczy i zobacz, kim naprawdę byłeś. Już prawie o tobie nie myśli. Musi żyć własnym życiem i marzeniami do realizacji.

Czy wiesz, że znów ma ten idealny uśmiech na twarzy? A to wszystko przez nią. Wstała, kiedy nikt nie myślał, że może. Wszystko przeżyła sama. Stała się swoim własnym bohaterem. Odbudowała swoje życie i odkryła siebie na nowo. Ona jest wspaniała. Jest kimś, kogo będziesz żałować, że stracisz całe życie.