List do człowieka, o którym myślałem, że jest „tym jedynym” - Marzec 2023

List do człowieka, o którym myślałem, że jest „tym jedynym”

Wszedłeś w moje życie bez zaproszenia.

Nawet nie widziałem, jak nadchodzisz – nikt w moim życiu nie widział, jak nadchodzisz. Jednego dnia byłeś zupełnie obcy, a następnego dnia byłem w tobie całkowicie zakochany.To była bajka z prawdziwego życia – my dwoje.

Mieliśmy te zaczarowane chwile i żałowaliśmy, że nie mogą trwać wiecznie. A kiedy się rozstaliśmy i chcieliśmy, żeby wrócili.

gato con botas disfraz de gato petsmart

Ale czasami Bóg lub wiara lub jakakolwiek wyższa siła tam jest, po prostu interweniuje i prowadzi cię inną drogą.mejores productos de maquillaje para pieles mixtas

Nic strasznego się nie wydarzyło. Nie przeżyliśmy tragedii. Nie skrzywdziłeś mnie celowo. Oboje chcieliśmy, aby z naszego związku wyszło tylko to, co najlepsze. Ale sprawy nie potoczyły się tak, jak chcieliśmy.

Naprawdę nie ma żadnych twardych uczuć. Po prostu jest mi smutno, że to się nie udało. Mieliśmy to wszystko i nie byliśmy na tyle sprytni, by tego używać. Nie walczyliśmy o przetrwanie.

Teraz, gdy nie jesteśmy już razem, czasami wyobrażam sobie, co by się stało, gdybyśmy naciskali trochę mocniej. Czy byłoby to nasze szczęśliwe życie? Czy byłoby to właściwe?Prawdopodobnie nie.

Zawsze wiedziałem, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Zdarzyło nam się z jakiegoś powodu i z jakiegoś powodu przestaliśmy istnieć.

Myślę, że próbuję powiedzieć, że nie chowam urazy. W żaden sposób nie mam do ciebie pretensji.

cual es el mejor aceite para tu piel

Właściwie to chcę ci podziękować.

Dziękuję Ci za to, że dał mi jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Taki, który będę pielęgnować i wspominać z odrobiną smutku w sercu, tylko dlatego, że nie skończyło się dobrze. Być może teraz myślimy, że to nas skrzywdziło. Ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Dziękuję Ci za to, że uwierzyłem w siebie i swoją wartość. Za każdym razem, gdy wątpiłem w siebie, robiłeś krok dalej.

Dziękuję Ci za rzucanie mi wyzwania i sprawienie, by nasz związek był ekscytujący – pełen wzlotów i upadków oraz wszystkich tych pięknych, trudnych do pokonania przeszkód. Jedyną rzeczą było znalezienie sposobu na przejście. To było jak puzzle i nigdy nie przestaliśmy, dopóki nie złożyliśmy wszystkiego do kupy do ostatniego kawałka.

Dziękuję Ci za wszystkie dotknięcia i pocałunki, które mi dałeś. Nigdy nie stracę tego uczucia, gdy weźmiesz mnie w ramiona. Wiedziałem już wtedy, że cokolwiek się stanie między nami, znajdziemy sposób na przetrwanie.

¿Los pezones vuelven a la normalidad después del embarazo?

I zrobiliśmy. Jednak pomimo tego, że kochaliśmy się do tego stopnia, że ​​aż bolało, rozpadliśmy się. Tak działa życie.

Czasami rzeczy, które wydają się tak logiczne, są najbardziej niezrozumiałe.