List do dziewczyny, która zawsze pozostaje w tyle - Wrzesień 2022

Do dziewczyny, która zawsze pozostaje na boku,

Słuchaj, wiem jak się czujesz. Wiem, jak to jest być fizycznie w miejscu, ale jednak nikt cię nie zauważa - jakbyś był niewidzialny.Wiem, jak to jest nigdy nie być częścią planów lub w trakcie ich tworzenia. Wiem, jak to jest, gdy jesteś ze swoimi „przyjaciółmi” w chwili, gdy zdecydują się gdzieś pójść, ale nikt cię nie zaprosił. Zwykle ktoś ci współczuje i zaprasza cię po prostu z grzeczności.

Nie, dziękuję. Nie potrzebuję twojej litości zaproszenia.

To jest zawstydzające. Na przykład, jeśli nie jest wystarczająco bolesne, że nie chcesz, żebym tam był, ale musisz do mnie zadzwonić, aby zabezpieczyć swoje sumienie. Nie potrzebuję tego.hombres y mujeres teniendo sexo en la ducha

A kiedy piszesz do jednego ze swoich najlepszych przyjaciół, by poprosił ją, żeby wyszła, a ona mówi, że ona nie ma na to ochoty… wtedy idź i wyślij SMS-a do drugiej, a tymczasem otrzymasz wiadomość z powrotem - tekst, który nie był dla ciebie przeznaczony. Tekst, który wygląda tak: „Hej, jeśli do ciebie zadzwoni, powiedz jej, że nie masz ochoty wychodzić. Oboje pójdziemy bez niej. Jest taka nudna. Nie chcę jej w pobliżu ”.

Jak byś zareagował? Co ważniejsze, jak byś się czuł?

Czułem, że mój świat się rozpada, ale mimo to znalazłem siłę i odwagę do pisania:„Dzięki, ale nie potrzebuję tego rodzaju przyjaźni.

Z poważaniem,

Pani Boring ”

Ile weekendów spędziłeś żyjąc w złudzeniu, że nikt nie miał żadnych planów - och, ale oni mieli? Tyle że nie byłeś ich częścią. Nie zostałeś zaproszony Twoi „przyjaciele” bawili się bez ciebie.

Pozwól, że coś ci wyjaśnię-pierdolić tego rodzaju przyjaciół. To nie są przyjaciele. To są losowi ludzie, których spotkałeś w jednym okresie swojego życia. Dla ciebie to są NOBODYS.

Jeśli czytasz to i myślisz, że prawdopodobnie to przyszło, to jesteś jedną z osób, które nie dadzą nikomu pory dnia.

Może jesteś przeze mnie zagrożony. Może po prostu mnie nie lubisz. Może jestem piękniejsza od ciebie. Może jestem na twojej drodze.

Zawsze jest jedna osoba, która ma ostatnie słowo. Ta jedna osoba, która wzywa wszystkie strzały. Z drugiej strony zawsze jest jedna osoba, która z jakiegoś powodu została pominięta. Z powodu czegoś, co ci nie pasuje -więc ją zamknij.

Po pewnym czasie po prostu się poddajesz. Masz dość ciągłego zapraszania się przez cały czas, gdy jest jasne, że nie jesteś mile widziany.

I wiesz co się dzieje?

Nikt za tobą nie tęskni. Nikt nawet nie zauważa, że ​​cię tam nie ma. Może ktoś to robi - kogoś, kto zauważy, że cię nie ma, bo sama cię wypchnęła.

Ale to nie ma znaczenia. Nigdy się nie nudzisz. Zawsze masz coś do zrobienia.

Przyjdą przyjaciele—prawdziwi przyjaciele,

Dopóki,

Wytrzymać!