List do dziewczyny, która czuje się rozczarowana - Styczeń 2022

Drogi, kto to czyta,

Nie znasz mnie, ale mam wrażenie, że cię znam. Czuję, że cię znam, ponieważ przeszedłem dokładnie to, przez co przechodzisz, i już czuję się blisko ciebie, ponieważ jestem świadomy bólu, który teraz odczuwasz. Wiem, jak bardzo to wszystko boli.Wiem, jak bardzo boli, gdy ludzie cię rozczarowują. Wiem, jak bardzo boli mnie widok, że przeszedłbyś tysiąc mil dla tych, którzy nie podnieśliby za ciebie palca. Zdając sobie sprawę, że to Ty zawsze dbasz bardziej, masz ochotę przekroczyć most, ale nigdy nie przejść na drugą stronę. Próbujesz i dajesz z siebie wszystko, ale i tak ostatecznie nigdzie się nie kończysz.

Jakoś zawsze myślimy, że ludzie będą gotowi zrobić dla nas tyle, ile jesteśmy gotowi zrobić dla nich. Ale ostatecznie zawsze dowodzą, że się mylimy, i to właśnie najbardziej boli. To oczywiście zbyt wiele, aby oczekiwać od kogoś, aby włożył tyle wysiłku, co ty. A oczekiwanie zbyt wiele w większości przypadków prowadzi do tak dużego rozczarowania. Właśnie dlatego jesteś tam, gdzie jesteś.

formas sutiles de excitar a un chico

Wiem, że czujesz się samotny. Wiem, że czujesz, że nie możesz na nikogo liczyć. Wiem, że czujesz, że nie masz nikogo, kto cię złapie, jeśli zaczniesz spadać. Wiem, że masz problemy ze snem w nocy, ponieważ próbujesz zrozumieć, dlaczego ludzie są tacy, jacy są. Ale ci wszyscy ludzie, którzy cię rozczarowali, nie zasługują na to, abyś stracił sen z powodu swoich działań.¿Cuánto tiempo después de iui puedes hacerte una prueba de embarazo?

Głupie jest oczekiwanie, że ludzie będą tak dobrzy i mili jak ty. W większości przypadków zawsze są egocentryczni i martwią się tylko o siebie. Nie obchodzi ich, co może się przydarzyć tobie lub nikomu innemu, chyba że jesteś ładna i umierasz. Wiem, że to brzydka prawda, ale nadal jest to prawda.

Powodem, dla którego czujesz się załamany i rozczarowany ludźmi, swoim życiem i całym światem, jest to, że masz serce większe niż przestrzeń i wszystko do ciebie dociera. Niesprawiedliwość jest do bani, bycie źle traktowanym, bycie widzianym przez innych ludzi jest do bani, ale bycie zdradzonym przez tych, o których myślałeś, że zawsze możesz liczyć, najbardziej boli.Nie chciałbym widzieć, jak obwiniasz siebie lub myślisz, że nie jesteś wystarczająco dobry, ponieważ ludzie nie zawracają sobie głowy dawaniem ci tego, na co zasługujesz. To nie twoja wina, że ​​ludzie są nieostrożni, to nie twoja wina, że ​​ludzie nie dotrzymują obietnic lub że wykorzystują innych do własnych potrzeb i pragnień. To nie ma nic wspólnego z tobą i nie ma nic złego z tobą. Jesteś idealny taki, jaki jesteś.

películas clasificadas nc-17 por su sexualidad

Najgorsze, co możesz teraz zrobić, to stracić nadzieję, więc nie rób tego. Nie rezygnuj z życia, nie rezygnuj z bycia człowiekiem, nie rezygnuj z wrażliwości i bycia tak ciepłym i uprzejmym. Nie trać nadziei na tym świecie z powodu niewielu ludzi, którzy źle cię traktowali.

Można czuć się rozczarowanym ludźmi, być rozczarowanym tym światem i nie jest okazywane od czasu do czasu. Ale nie trać nadziei. Ponieważ smutek, który teraz odczuwasz, zostanie w przyszłości zastąpiony czymś znacznie lepszym. Sztuka polega na tym, aby trzymać się wystarczająco długo, aby zobaczyć lepsze dni nadchodzące w twoim życiu.

Zapomnij o tym, co powiedzieli Ci inni, nie są tacy jak Ty i nie mogą zrozumieć. Nie musisz się zmieniać i nigdy nie powinieneś stać się czymś, czym nie jesteś. Nigdy nie powinieneś próbować zmieścić się w czyimś pudełku, ponieważ jesteś jedyny w swoim rodzaju. Więc nie podążaj za tymi, którzy nie mogą skupić się na tym, jak wielkie masz serce. Nie hartuj i nie odpychaj ludzi. Nie tego potrzebujesz. Nie tak pracujesz, bo nie jesteś tego rodzaju osobą.

Nigdy nie powinieneś się zmieniać, ponieważ jesteś doskonały taki, jaki jesteś. Właśnie dlatego tak bardzo odczuwasz ból. I nie będę cię okłamywać, w przyszłości będziesz mieć mnóstwo brzydkich i bolesnych chwil. Będą ludzie, którzy będą cię ciągle rozczarowywać, będą ludzie, którzy nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić, aby cię złamali, będą ludzie, którzy nie będą traktować cię tak, jak na to zasługujesz, ale nigdy nie poświęcajcie się za to, kim jesteście dla nich. Nigdy nie pozwól sobie spaść na poziom, który czyni cię inną osobą. Pamiętaj, że nikt i nic nie może pozbawić cię twojej godności.

Pozwólcie się rozczarować tym światem. Pozwólcie się zawieść ludziom i miłości. Ale nigdy nie traćcie nadziei. Poświęć dzień, dwa dni lub tydzień i wypłakuj cały swój ból. Rób wszystko, co musisz; bądź sam, bądź z ludźmi, słuchaj smutnej muzyki, jedz tyle czekolady, ile potrzebujesz, ale nie trać nadziei, że przed tobą lepsze dni. Ponieważ oni są.

Zamiast tracić nadzieję i rezygnować z tego, kim jesteś, bądź sprytny i nie pozwól, aby inni czerpali z ciebie to, co najlepsze. Nie buduj murów, ale podnieś swoją grę. Nie odpychaj ludzi, ale pozwól tylko tym, którzy są godni twojej miłości i czasu, aby zbliżyć się wystarczająco do serca. I przestańcie oczekiwać wspaniałych rzeczy od małych ludzi. Właśnie tak ocalisz siebie.

Zachowaj siebie dla tych, którzy na ciebie zasługują. Zachowaj siebie dokładnie tak, jak jesteś dla tych, którzy będą mieli serce tak czyste jak twoje, dla tych, którzy będą nosić serce na rękawie tak samo jak ty, i dla tych, którzy przekroczą twoje oczekiwania. Trzymaj się dla tych ludzi, dla których będziesz mieć znaczenie. W ten sposób zapomnisz tych, którzy cię rozczarowali, i w ten sposób zapobiegniesz ponownemu rozczarowaniu.

¿Cómo aumento mi motabolismo?

Obiecuję, że przynajmniej jedna osoba troszczy się o ciebie. Jest co najmniej jedna osoba, która kocha cię takim, jakim jesteś. Jest co najmniej jedna osoba, która zawsze będzie przy tobie i która pozostanie przy tobie bez względu na wszystko. A ta jedna osoba, na którą możesz liczyć, to więcej niż wystarczająca. Nie jesteś sam.