List do dziewczyny, którą prawie złamałem

List do dziewczyny, którą prawie złamałem

Wiem, że jestem prawdopodobnie ostatnią osobą, od której chcesz lub oczekujesz wiadomości. I wiem, że nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego i zakładam, że pisanie do Ciebie to kolejny z moich samolubnych czynów, ale nic na to nie poradzę.Przepraszam, że ponownie otwieram twoje rany i przypominam o wszystkim, przez co przeszłaś. Przykro mi, że nawet teraz nie mogę być lepszym człowiekiem i po prostu pozwalam ci być, bo prawda jest taka, że ​​nie piszę ci tego po to, abyś poczuł się lepiej – piszę to dla siebie. Bo mam nadzieję, że pomoże mi to z sumieniem i sprawi, że poczuję się lepiej.

Tak, oczywiście nadal jestem tym samym samolubnym dupkiem, którym zawsze byłem. Ale przynajmniej dorosłam na tyle, by to sobie uświadomić, zaakceptować i przyznać.8 semanas de embarazo secreción marrón cuando me limpio

Ale to wcale nie czyni tego lepszym, prawda? Nie czyni mnie to lepszą osobą ani większym mężczyzną w twoich oczach, prawda?

Nie piszę ci tego, żeby cię odzyskać, chociaż czasami mam potajemną nadzieję, że tak się stanie. Ale doskonale zdaję sobie sprawę, że straciłem z tobą wszystkie szanse i że coś takiego jest dalekie od możliwości.

Piszę to, ponieważ chcę przynajmniej spróbować wyjaśnić wszystko, co się wydarzyło. Nie dlatego, że oczekuję, że mnie zrozumiesz, ale abym się wytłumaczył i spróbował zrozumieć siebie.Piszę to, ponieważ chcę, abyście wiedzieli, że w końcu biorę na siebie całą odpowiedzialność za wszystko, co zrobiłem wam i nam, i chcę, abyście zobaczyli, że w końcu wszystko zrealizowałem.

Zdałem sobie sprawę, że byłem emocjonalnym psychopatą, który zrujnował jedyną dobrą rzecz, jaką miałem w życiu – nasz związek.

Że byłem dupkiem, który przegonił cię swoją toksycznością i niepewnością.Że byłem dla ciebie zły i że dokonałeś właściwego wyboru, kiedy w końcu zrezygnowałeś z walki i kiedy w końcu zrezygnowałeś ze mnie.

Ponieważ uratowałeś siebie.

Tak, Ty też próbowałeś mnie ratować, ale po wielu latach zobaczyłeś, że to niemożliwe. Widziałeś, że zawsze pozostanę tą samą negatywną i destrukcyjną osobą, którą zawsze byłam. Widziałeś, że tylko ciągnę cię w dół i że nie zostało ci nic, co mógłbyś zrobić, aby mnie uratować.

Bo prawda jest taka, że ​​nie chciałem być zbawiony. I nigdy nie pozwoliłem ci pomóc mi wyzdrowieć.

Widziałeś, że to ja cię zmieniam.Że wszedłem do twojego umysłu i bawiłem się nim. Że próbowałem cię przekonać, że przesadzasz i przesadzasz, że próbowałem sprawić, żebyś stracił rozum.

que quieren las mujeres de un hombre

Że tobą manipulowałemdo myślenia, że ​​nie jesteś wystarczająco dobry i nie jesteś wart niczyjej miłości. Bo to był jedyny sposób na walkę z własną niepewnością. Ponieważ byłem przekonany, że odzyskam pewność siebie, jeśli zniszczę twoje.

Że próbowałem sprawić, że poczujesz się winny za moje błędyi że próbowałem zrzucić całą winę na ciebie. Że starałem się usprawiedliwić każdy mój zły ruch, czyniąc z nich twoją winę.

Że zabiłem dziewczynę, którą kiedyś byłaś.Że zmieniłam cię w zgorzkniałą i negatywną dziewczynę z problemami z pewnością siebie.

cómo tener una aventura exitosa

Że zabiłem niewinną i wrażliwą dziewczynę, którą spotkałem, i że zmieniłem cię w emocjonalnie zniszczoną kobietę z problemami z zaufaniem.

Widziałeś, że tak bardzo staram się cię złamać.

Ale na szczęście dla ciebie byłeś silniejszy.

Tak, złamałem ci serce. Tak, zostawiłem blizny na twojej duszy. I tak, zraniłem cię. Ale nigdy nie złamałem cię całkowicie.

I to był twój największy sukces. Udowodniłeś nam obojgu, że byłeś silniejszy niż całe moje zło i wszystko, co ci robiłem.

Wiem, że myślisz, że nigdy cię nie kochałem. Ale prawda jest taka, że ​​to zrobiłem.Kochałem cię w jakiś pokręcony, chory i psychopatyczny sposób i teraz wiem, że nie tak powinnam kochać kogokolwiek.

Ponieważ to, co ci zrobiłem, nie było zdrową miłością.

Wiem, że to nie była miłość, na którą zasłużyłeś i dlatego cieszę się, że wytrzeźwiałeś na czas i znalazłeś siłę, by odejść ode mnie, zanim będzie za późno.