Pieczony kurczak w glazurze cytrynowo-miodowej - Styczeń 2022

Nie ma kuchenki mikrofalowej. Żadnych konkursów na gapienie się z lodówką. Po prostu świeże i superszybkie obiady, które sprawią, że będziesz zadowolony i zapragniesz więcej. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:349Plony:4Czas gotowania:0godziny5min Czas całkowity:0godziny5min Składniki1 cały kurczak z rożna 1 duża cytryna 1/4 c. kochanie 1 łyżeczka. Hiszpańska wędzona słodka papryka 1/4 łyżeczki. Sól koszerna 1/2 łyżeczki świeżo zmielony pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 500 stopni F. Umieść kurczaka w płytkim naczyniu do pieczenia. Wyciśnij sok z połowy cytryny na kurczaka. W małej filiżance wymieszaj miód, sok z pozostałej połowy cytryny, paprykę, sól i pieprz. Posmaruj glazurą kurczaka; piecz 5 minut.
  2. Pokrój kurczaka na porcje i rozłóż na nich soki z naczynia do pieczenia.
Pieczony kurczak w miodzie cytrynowym Tina RuppNie ma kuchenki mikrofalowej. Żadnych konkursów na gapienie się z lodówką. Po prostu świeże i superszybkie obiady, które sprawią, że będziesz zadowolony i zapragniesz więcej.