Masło cytrynowo-bazyliowe - Sierpień 2022

Nasze masło cytrynowo-bazyliowe jest wyśmienite jako przyprawa do wszystkiego, od świeżego chleba po grillowaną rybę. Spróbuj też wetrzeć go pod skórę kurczaka przed pieczeniem - smaki przenikną do mięsa i zapewnią delikatną konsystencję. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki1 1/2 c. masło niesolone 3/4 c. liście bazylii 2 łyżeczki. skórki z cytryny 2 łyżki stołowe. sok cytrynowy 1 ząbek czosnku 3/4 łyżeczki. Sól 1/2 łyżeczki świeżo zmielony pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Umieść wszystkie składniki w robocie kuchennym i pulsuj, aż bazylia zostanie dodana do masła i stanie się jasnozielona. Przełożyć do małej miski (można przygotować do 3 dni wcześniej i przechowywać w lodówce; przed podaniem pozostawić do zmiękczenia).
bazylia Getty Images / StockDiscGetty ImagesNasze masło cytrynowo-bazyliowe jest wyśmienite jako przyprawa do wszystkiego, od świeżego chleba po grillowaną rybę. Spróbuj też wetrzeć go pod skórę kurczaka przed pieczeniem - smaki przenikną do mięsa i zapewnią delikatną konsystencję.