Leah Remini eliminuje scjentologię i Tom Cruise w swoim Exposé - Wrzesień 2022

leah remini

Dwa lata po zerwaniu więzi z kościołem scjentologicznym aktorka Leah Remini ma ujawnić rzekomo podejrzane działanie organizacji w swoich nadchodzących wspomnieniach: Troublemaker: Surviving Hollywood i Scientology.

Po 30 latach członkostwa wiedziała, że ​​poniesie reperkusje, jeśli kiedykolwiek opuści ją publicznie, ale Leah, która w swoim reality show mówiła o swojej pogardzie dla kościoła,To wszystko jest względne, mówi, że zdobyła siłę, aby przejść od J.Lo. Podobnie jak my wszyscy, grając w jej hymny mocy, z wyjątkiem tego, że są przyjaciółmi, którzy robią takie rzeczy, jak przytulanie się do siebie.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Leah, której matka, mąż i córka byli praktykującymi scjentologami, powiedziała:„Jeśli wychowałeś się w nim jako dziecko, nie jesteś lojalny wobec swojej rodziny. Kościół przychodzi do ciebie pierwszy i tego właśnie będziemy nauczać.'

„Nie chciałem wychowywać córki w kościele, ponieważ z tego, czego doświadczyłem i co zobaczyłem, kościół staje się wszystkim, twoja matka, twój ojciec, wszystko. Jesteś zależny od kościoła ”.

„Za 10 lat, gdybym nie chciał mieć już połączenia z kościołem, moja własna córka nauczyłaby się odłączać ode mnie. Nie chciałem tego tworzyć. Nie sądziłem, że to będzie dla niej zdrowe.asegúrese de que no haya nadie cerca cuando juegue este juego pervertido

„Nikt mi nie powie, jak mam myśleć, nikt nie powie mi, z kim mogę, a z kim nie mogę” - powiedziała People, kiedy opuszczała kościół.

Dodaje: „Nie zamierzam się zamykać. Jesteśmy zjednoczeni, moja rodzina i ja, i myślę, że to wiele mówi o tym, kim jesteśmy i o co nam chodzi ”.

Innym powodem, dla którego odeszła, jest to, że kościół wymaga zaangażowania trzech i pół godziny dziennie, co nie pozostawia wiele czasu dla Twojej rodziny.Kiedy Remini usunęła się, została oznaczona jako „osoba tłumiąca” i powiedziała, że ​​kościół i jego członkowie próbowali zniszczyć jej reputację i karierę, ale ona mówi, że stale się odbija.

Na przykład ludzie, którzy byli jej przyjaciółmi, jak Kirstie Alley, która jest członkinią kościoła od 1979 roku, nazywają ją „odrażającą bigotką”. Przewidywała, że ​​to się stanie, ale powiedziała, że ​​nic nie powstrzyma jej przed odejściem.

„Widziałem wiele szalonych bzdur, jak szalonych. Jakby tak naprawdę sięga czasów, gdy miałam siedem lat - powiedziała Leah w swoim programie.

Dodaje również, że jedno z jej najbardziej niepokojących spotkań z kościołem dotyczyło przywódcy Scjentologii i najlepszego przyjaciela Toma Cruise'a, Davida Miscavige'a.

Jego żona, Shelly, podobno zaginęła (nie widziano jej od 2006 roku). Remini złożył raport o zaginięciu osób, który został później, dziwnie uznany za „bezpodstawny” przez LAPD. Kiedy Remini zapytał Davida o miejsce pobytu jego żony na ślubie Toma Cruise'a, powiedziała, że ​​została surowo ukarana.

Została zmuszona do kilku miesięcy przesłuchań i „modyfikacji zachowania” i ostatecznie obciążono ją opłatą w wysokości 300 000 dolarów za zadanie prostego pytania.

Źródła mówią, że przygotowuje się na sprzeciw nie tylko kościoła, ale także, hmm, bardziej znanych członków.

Książka wychodzi 3 listopada.