Pocałunek w policzek - znaczenie i 12 różnych rodzajów pocałunków

Jeśli jest jedna rzecz, której nauczyłem się przez wiele lat na tej ziemi, każdy pocałunek ma określone znaczenie.Bez względu na to, co myślisz lub co zostało powiedziane, zaufaj mi, pocałunek w policzek (wraz z wieloma innymi, które omówię tutaj) przekazuje kilka różnych znaczeń, z których niektóre będziesz zadowolony, a niektóre będą sprawdzenie autentyczności.

I szczerze mówiąc, tak wiele dzieje się w całowaniu w policzki, że mogli poświęcić na to cały rok zajęć na uczelniach.Oznacza to jedną rzecz, jeśli wydarzy się po randce, i zupełnie inną rzecz bliscy przyjaciele.

Kto już śledzi? Jak może być tyle zamieszania wokół prostego pocałunku w policzek?

Nie wspominając już o tym, że znaczenia są bardzo różne w poszczególnych krajach.W Szwajcarii, Belgii i Czarnogórze powitanie pocałunkiem składa się z trzech wymian, podczas gdy w Ameryce Łacińskiej (np. W Argentynie i Paragwaju) i na Bliskim Wschodzie pocałunek w policzek jest szeroko zachęcaną formą pocałunku między ludźmi płeć przeciwna, a także dwie kobiety.

Dodatkowo w Quebecu całowanie w policzek mówi się w języku narodowym (Québécois) jako dziób (daj dziób) lub pocałunek (pocałunek).

Zarówno w części francuskiej, jak i anglojęzycznej ludzie odmiennej płci wydają wspólne pocałunek na prawym policzku, a drugi na lewy.Całowanie ma wywoływać reakcję odbiorcy i zależnie od tego, kim jest, istnieje wiele różnych sposobów interpretacji.

Pomyśl o tym w ten sposób. Jeśli chodzi o członków rodziny, nie zamierzasz dać im smoczka, ale raczej pocałunek w policzek, ponieważ oznacza więź rodzinną, którą dzielisz.

Ale jeśli chodzi o twój pierwszy pocałunek z facetem, którego naprawdę lubisz, nie podasz ręki pod koniec randki, ale spróbuj słodkiego pocałunku na ustach!

Jeden pocałunek może być sumą łamacz interesów.

Chodzi o mowę ciała i przesłanie, które próbujesz przekazać.

Nie wysyłaj pocałunku powietrznego facetowi, którego starasz się pozyskać, a jeśli chcesz być znany jako dobry całus, zastanów się nad tym, zamiast po prostu wpaść w niego i pochłonąć twarz.

Po pierwsze, zamierzam omówić wszystko, co należy wiedzieć o pocałunku w policzek i wszystkich możliwych znaczeniach.

A kiedy już to opanujesz, będziesz gotowy na drugą część, która składa się z różnych rodzaje pocałunków i co każdy z nich znaczy.

Jeśli to twoje pierwszy raz radząc sobie z tymi pytaniami, znajdziesz tutaj wszystko, co musisz wiedzieć, nie tylko o pocałunku w policzek, ale także o różnych pocałunkach, które mogą sprawić lub przerwać twoje przyszłe relacje!

¿Qué encuentran los chicos atractivos físicamente?

Pocałunek w policzek - co to znaczy?

Jeden pocałunek może oznaczać cały szereg rzeczy. Konieczne jest pełne poinformowanie Cię przed rozpoczęciem wypraw całujących, aby przypadkiem nie dać drugiej osobie niewłaściwego pomysłu.

Jeśli wprowadzisz w życie codzienne to, czego się tutaj uczysz, gwarantuję ci silniejszą więź z bliskimi i znacznie lepsze zrozumienie rodzaju pocałunku, który chcesz dać.

Soczysty smooch na ustach z pełnym językiem jest zupełnie inna gra w piłkę niż niewinny, znaczący pocałunek w policzek.

Dlatego to świetny pomysł, aby dalej czytać i decydować, jaki pocałunek powinieneś dać swojemu mężczyźnie (lub dziewczynie) i jaki rodzaj wiadomości chcesz im przekazać z każdym z nich.

Czasami szeptanie słodkich rzeczy do ucha (wo) mężczyzny jest dokładnie tym, czego wymaga sytuacja, a innym razem pocałunek w policzek osoby jest właściwym ruchem.

Skąd będziesz wiedział, kiedy wybrać, który? Słuchając swoich przeczuć i podążając za instynktami.

Prawy lub lewy policzek, to naprawdę nie ma znaczenia. Chodzi o myśl, która się w to wchodzi.

Całowanie w policzek nie jest aż tak skomplikowane. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, jak to zrobić właściwie i jaką wiadomość przekazujesz.

1. Pocałunek w policzek jako forma wsparcia

Ten rodzaj pocałunku w policzek jest daleki od seksu. Chodzi o jedność, miłość i wsparcie.

Kiedy twój ukochany przechodzi przez coś i chcesz mu pokazać, że może na ciebie liczyć, to właśnie zrobisz.

Ważne jest, aby móc przekazywać emocje pocałunkami, ale w sposób, który nie jest zbyt inwazyjny ani dostępny na zewnątrz.

Po pocałunku w policzek, aby pokazać wsparcie, powinien nastąpić długi, ciepły uścisk i miękki klepnięcie w ramię, co oznacza, że ​​ich kochasz i dbasz o ich sytuację.

Pocałunek nie powinien też trwać długo. Daj mu jedną lub dwie sekundy, natychmiast w towarzystwie wspomnianego uścisku.

W ten sposób okazujesz solidarność, swoją obecność i chęć wysłuchania ich, dopóki nie poczują się lepiej, nawet w sytuacjach, gdy nie jest tak źle.

Czy jest lepszy sposób na okazanie miłości i wsparcia w czasach, gdy szuka się ukochanej osoby?

Po prostu przeczytaj je. Nie idź na soczystą smoczek, jeśli twoja osoba wyraźnie przeżywa trudny okres.

Czytaj między wierszami i bądź kamieniem, którym musisz być.

Po to jest pocałunek w policzek. Nie jest seksualny, ale jest idealny dla partnera, który zmaga się z problemami i wymaga wsparcia w sposób znaczący i pełen szacunku.

2. Pocałunek w policzek jako znak uwielbienia i miłości

Wysłuchaj mnie. Naprawdę nie musisz od razu strzelać do ich ust, jeśli chcesz okazać im sympatię. Całowanie w policzek również może załatwić sprawę!

Może być z członkami rodziny i romantycznymi partnerami, a także z przyjaciółmi! Dopóki podążasz za tym pocałunkiem z uściskiem, nie będziesz unosić brwi.

Teraz, w zależności od tego, kim jest osoba, którą całujesz, chcesz pamiętać o czasie trwania pocałunku.

Jeśli to twój kochanek, trzymaj się trochę dłużej i zapewnij mu długi, ciepły, czuły uścisk i mocno go trzymaj.

Chcesz pokazać im, że tam jesteś, w taki sposób, w jaki cię potrzebują. Upewnij się, że czują to, co przekazujesz.

Jeśli to twój przyjaciel, sugeruje się to samo, ale pocałunek w policzek powinien być szybszy niż wtedy, gdy całujesz swojego kochanka. Nie chcesz, żeby wpadli na zły pomysł, prawda?

Teraz, jeśli jesteś facetem, który chce okazywać przyjacielskie uczucie sympatii, odradzałbym pocałunek w policzek tylko dlatego, że jest powszechnie uważany za nieco kobiecy i może być źle interpretowany.

Możesz wybrać braterski uścisk i klepnięcie w ramię, o czym decyduje większość mężczyzn!

Wiesz, co mówią - praktyka czyni mistrza! Spróbuj, a zobaczysz, co jest najlepsze i kto na co zareaguje.

3. Pocałunek w policzek jako znak zgodności

Jestem pewien, że widziałeś w życiu co najmniej jeden lub dwa filmy z gangsterami, w których zauważyłeś dziwne zdarzenie, w którym dony całują się w policzek przed rozpoczęciem spotkania lub tuż przed rozpoczęciem egzekucji.

To wszystko dlatego, że najwyraźniej pocałunek w policzek w tym przypadku jest oznaką zgodności lub współudziału, jeśli chcesz.

Ale warto również wspomnieć, że w takich filmach pocałunek w policzek oznacza również zgodę na noszenie wspólnej tajemnicy do grobu, a całowanie w policzek jest ostateczną formą porozumienia w tej sprawie.

W rzeczywistości jest to jednak łagodniejsza wersja tego samego.

Zgodziłeś się z drugą osobą i całując ją w policzek, jesteś współwinny sprawy znanej wam obojgu.

Jesteś w zgodzie i tak długo, jak to utrzymasz, wszystko będzie dobrze. Ale strzeż się!

Jeśli filmy są jakąkolwiek wskazówką, czeka Cię szalona jazda, jeśli zdecydujesz się złamać protokół i odstąpić od umowy.

Kto wie, co może się zdarzyć, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z podejrzanymi osobami…

Niektórzy biorą pocałunek w policzek niezwykle poważnie iw takich sytuacjach trzeba być ostrożnym i całkowicie zgodnym, bez względu na wszystko!

Oczywiście żartuję! (Albo jestem?)

12 różnych rodzajów pocałunków (ze znaczeniami)

Teraz, gdy omówiliśmy wszystko, co należy wiedzieć o pocałunku w policzek, jesteś gotowy, aby pochłonąć trochę więcej wiedzy na temat różnych rodzajów pocałunków!

Pocałunek jest specjalną formą komunikacji, która mówi wszystko bez potrzeby użycia słów.

Wiedza, jakiego rodzaju pocałunku potrzebuje twoja ukochana, szczególnie jeśli po raz pierwszy ją całujesz, jest niezwykle ważna, więc wiesz, co robisz.

Oto 12 rodzajów pocałunków, które istnieją na całym świecie i co tak naprawdę każdy z nich oznacza.

Zdziwisz się, ile jest odmian, więc zapnij pasy i przygotuj się na zachwyt.

1. Pocałunek Eskimosów

Pocałunek Eskimo to rodzaj pocałunku, który najczęściej występuje między rodzicem a dzieckiem.

Ma to być znak głębokiej miłości i oddania od rodzica do dziecka, a ty nim zarządzasz, delikatnie pocierając nos nosem z boku na bok.

Jeśli jesteś parą, która się tym interesuje, prawdopodobnie zakończysz to bardziej romantyczną nutą, na przykład znaczącym pocałunkiem w usta.

Ten pocałunek pochodzi z Kanady, a przyczyną tego całego nosa jest to, że Inuit mieszkał tam w zamarzających warunkach, w których nie zakryli tylko oczu i nosa, i za każdym razem, gdy poszli na pocałunek, zacierali razem nosy.

2. Pocałunek na czole

Pocałunek w czoło jest chyba najbardziej znaczący ze wszystkich. Nie wymaga wzajemności ani działań następczych. To głęboki znak czystej miłości i zaufania.

W zależności od osoby, która go daje, jest to albo znak szacunku, albo znak ochrony. W każdym razie jest to uspokajające, autentyczne i bez żadnych zobowiązań.

To bezinteresowny pocałunek, który ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie, która go otrzymuje. Trzeba mieć tyle szczęścia, że ​​można go pocałować w czoło.

3. Francuski pocałunek

Wszyscy go znamy, prawda? Francuski pocałunek jest dla wszystkich kochanków!

Nigdy nie angażuj się w tego rodzaju pocałunek przed członkiem rodziny, ponieważ jest to zbyt prowokujące seksualnie.

Najlepiej, aby Francuzi pocałowali swojego kochanka w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu bez przerwy.

Najbardziej pociągającą cechą tego rodzaju pocałunku jest użycie języka!

Wyciąganie języka i powoli dotykanie partnera rozpoczyna zabawną grę polegającą na wzajemnym zadowalaniu się wszystkimi zmysłami za pomocą języków w akcji.

Wiem, że wszyscy znacie ten pocałunek aż za dobrze, dlatego pozwolę wam eksperymentować i bawić się ze swoim kochankiem w sposób, który jestem pewien, że tylko wy dwoje wiecie, jak to zrobić.

4. Pocałunek motyla

Pocałunek motyla to specjalny rodzaj połączenia. Nie wymaga języka ani nie musi. Musisz przesunąć twarz bardzo blisko partnera i prawie poczuć ich oczy.

Potem mrugasz i trzepotasz powiekami, które będą się czuć, jakby były całowane przez motyla, stąd nazwa!

Gdy otrzymujesz ten pocałunek, najlepszym pomysłem jest zamknięcie oczu i po prostu cieszenie się wrażeniem.

Ważne jest, aby pamiętać, że należy być bardzo ostrożnym podczas pocałunku motyla, aby nie zranić oczu!

5. Pocałuj w rękę

Ten pocałunek jest oznaką szacunku, podziwu i uprzejmości. Być może widziałeś to w filmach, w których dżentelmen uprzejmie całuje dłoń kobiety, a ona chętnie podaje rękę i przyjmuje pocałunek.

Dlaczego? Ponieważ jest to pochlebne i pełne szacunku. Daje drugiej osobie pełen szacunku dystans do zastanowienia się, jak będzie postępować, i pokazuje dżentelmeńską stronę osoby składającej pocałunek.

Ten pocałunek jest dziś rzadkością, ale kiedyś był najwyższą formą pochlebstwa i szacunku.

relación de nick jonas y kate hudson

6. Pocałunek płatka ucha

Zazwyczaj jesteś w romantycznym związku z osobą, której dajesz ten pocałunek. Jest to zwrot z francuskiego pocałunku, z uszami zastępującymi usta.

Działa to w ten sposób: Twój partner delikatnie pociąga za płatki uszu i bierze je między usta, podnosząc i opadając, ku twojej satysfakcji.

Odbywa się to między dwoma zaufanymi partnerami i nigdy nie powinieneś tego robić komuś, kogo właśnie spotkałeś, co byłoby niewłaściwe, mówiąc delikatnie.

Po ucałowaniu partnera w płatek ucha najprawdopodobniej skończysz z bardziej namiętnym pocałunkiem na ustach, co ostatecznie prowadzi do sypialni.

7. Pocałunek Spider-Mana

Pochodzi z filmu Spider-Man, który na pewno widziałeś. Znasz scenę, w której Mary Jane całuje Spider-Mana, gdy wisi do góry nogami? To jest to.

Teraz, z tym pocałunkiem, musisz zachować całkowitą ostrożność, ponieważ jeden partner będzie w pozycji do góry nogami.

Jeśli ta osoba jest twoim partnerem, wówczas górna warga będzie całować dolną wargę i na odwrót.

Jeśli chcesz zobaczyć oryginalny pocałunek, obejrzyj klip na YouTube, a wszystko będzie jasne.

Najlepszą wersją domową byłby jeden partner siedzący na kanapie, odchylający głowę do tyłu, podczas gdy drugi całuje ich na stojąco.

8. Pocałunek powietrzny

Ten pocałunek naśladuje prawdziwy pocałunek w usta, z wyjątkiem tego, że odbywa się z daleka!

Zaciskasz wargi i wysyłasz pocałunek osobie oddalonej od ciebie w towarzystwie mwah dźwięk!

Gdy dana osoba wysyła ci pocałunek z powietrza, należy to potraktować jako uroczy znak uczucia i prawdopodobne zakochanie, w zależności od osoby, która go wysyła.

Tylko członkowie twojej rodziny i przyjaciele wyślą ci ten pocałunek bez romantycznych skłonności.

9. Pocałunek na jednej wardze

Ten pocałunek to miły, delikatny romantyczny gest, który pokazuje twojemu partnerowi, że tego chcesz.

Ich usta powinny być splecione z twoimi i powinieneś delikatnie ssać ich górną lub dolną wargę, która jest umieszczona między twoimi wargami.

Oznacza to, że chcesz je lub lubisz i kochasz bliskość, jakiej wymaga pocałunek.

Jeśli twój partner jest w to zaangażowany, poinformuje cię o zadowolonym westchnieniu i mowie ciała.

10. Hickey

Nie, to nie jest prawdziwy pocałunek, ale to jest bezpośredni efekt soczystej smoczki na szyi!

Jeśli wystarczająco mocno wyssałeś skórę partnera (ale ostrożnie i nie raniąc jej), prawdopodobnie zostawiłeś na skórze czerwony ślad, który nazywa się maliną.

Hickey oznacza, że ​​dwóch partnerów bierze udział w zabawnych grach, ale nie wszyscy są w to zaangażowani, dlatego należy zachować ostrożność, zanim podaruje się partnerowi hickey.

Przetestuj ich granice i zobacz, co myśli o tym Twój partner.

Jeśli zauważysz, że podobają im się wygłupy na szyi, to zdecydowanie kontynuuj i idź o krok dalej. Niektórzy ludzie naprawdę lubią to trochę szorstko i niegrzecznie.

11. Pocałunek wampira

Ten wymaga również zgody partnera, ponieważ jest ryzykowny i niekonwencjonalny.

Rozpocznij akcję od wąchania ust, a następnie wąchania całej skóry i włosów.

Podczas gdy zbliżasz się do ich szyi, uważnie obserwuj reakcję partnera i jego oddech.

Czy to im się podoba? Czy czujesz, że są niewygodne?

Zwróć uwagę na to, co mówi ci ich ciało i postępuj zgodnie z tym.

Po wąchaniu ich ciała i oddychaniu entuzjastycznie po całym ciele pocałuj ich usta, a następnie przesuń się na szyję.

Pocałunek wampirów nie jest rodzajem romantycznym, a jeśli twój partner nie jest w to zaangażowany, najlepiej uszanować jego życzenia.

12. Pocałunek zwiastuna

Teaser to po prostu - złośliwiec. Możesz sam zdecydować, jak to zrobić.

Radzę zacząć od czoła i żartobliwie przełączać się z jednego policzka na drugi, a następnie całować ich nos i szyję.

Drażnij ich i nie całuj ich ust, dopóki nie zobaczysz, jak desperacko tego chcą.

A potem możesz dziobać je w usta, ale to musi być ostatnia rzecz, którą robisz.

Celem tego pocałunku jest sprawienie, by twój partner krzyczał w oczekiwaniu i pożądaniu! Daj im to, gdy nie będą już w stanie tego znieść i spraw, by się liczyło!

lecciones de sexo de 50 tonos de gris

Końcowe przemyślenia

Pocałunek w policzek to romantyczne, słodkie i czułe pojęcie, które ma kilka różnych znaczeń.

Możesz sprawdzić, co każdy z nich oznacza, aby nie pomylić ukochanej osoby i dać jej zły pomysł.

Po opanowaniu pocałunku w policzek możesz poszerzyć swoje horyzonty za pomocą różnego rodzaju pocałunków i puścić wodze fantazji!

Czy twój partner ma żartobliwe oczekiwania? Czy lubisz być niegrzeczny i ryzykować?

Jest tu coś dla wszystkich rodzajów kochanków. Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zabrać, jest to, że nie wszyscy ludzie są tego samego rodzaju pocałunkami.

Tak długo, jak jesteś ze swoim zaufanym partnerem, możesz to wszystko przetestować.

Ale jeśli jesteś w nowym związku, najlepiej poczekać odpowiednią ilość czasu, zanim podejmiesz ryzykowne ruchy, które wymagają zaufania i miłości.

Pocałunek w policzek to najlepszy początek i nigdy się nie pomylisz.

Wraz z rozwojem związku, wraz z wyprawami na pocałunki, będziesz dobrze przygotowany na nadejście tej chwili.