Kate Hudson ujawnia prawdziwy powód, dla którego zakończyła swoje trzyletnie zaręczyny - Styczeń 2022

Wydarzenie, Zastawa stołowa, Szkło, Napój, Naczynia do picia, Naczynia barowe, Kieliszki, Krawat, Przyjęcie, Kielich do szampana, Getty

Minął prawie rok, odkąd Kate Hudson zakończyła swoje trzyletnie zaręczyny z Mattem Bellamy'm, a ona zawsze milczy, dlaczego ta dwójka się rozeszła. Ale w końcu jest gotowa podzielić się tym, co doprowadziło do ich śmierci i, co zaskakujące (lub nie jest zaskakujące, w zależności od tego, jak na to spojrzeć), sprowadziło się to do czegoś, z czym każda para ma do czynienia: różnica zdań.

„Gdyby Matt i ja mielibyśmy wspaniały związek, nadal bylibyśmy razem” - 36-letnia mama dwójki dziecipowiedział Wabić.„Ale zdecydowaliśmy się pójść dalej, ponieważ mieliśmy różne wizje tego, jak chcieliśmy żyć”.50 sombras de escenas sucias grises

Chociaż nie wiemy, jak dokładnie różniły się pomysły na ich przyszłość, współczujemy Kate - i dajemy jej dowody na to, że zdała sobie sprawę, że są zbyt różni, by na dłuższą metę zrealizować to raczej wcześniej niż później. To trudne, zwłaszcza że Matt jest ojcem czteroletniego Binghama (a Kate ma 11-letniego syna Rydera Robinsona z byłym mężem Chrisem Robinsonem).

Mówiąc o dzieciach, frontman Kate i Muse wydają się mieć dobre głowy na ramionach i udowadniają, że możliwe jest polubowne rozstanie (może powinni byli zrobić #breakupselfie?) Dla dobra dzieci.

„Zakończenie związku jest bolesne i możesz go nieść lub zmienić jego kształt” - powiedziała Kate. Powiedzieliśmy: `` Musimy spróbować stworzyć coś dla dzieci, w których czują, że coś zyskują, a nie tracą ''.A jeśli chodzi o sprawozdanie z postępów w tej kwestii? Jak na razie dobrze.

„To była płynna zmiana” - powiedziała. „Dzieci chcą tylko, żeby ich rodzice byli fajni. Wszyscy są spoko; wszyscy są dobrzy.

A więc podsumowując, przepraszam brukowców: nie ma soczystego dramatu - i na pewno nie#nannygate- dzieje się tutaj. Nie jesteśmy też przekonani, że spotyka się z Nickiem Jonasem.lo que hacen los papás cuando mamá no está en casa