Kate Beckinsale: Twoja przeciętna mama bohaterki akcji - Może 2022

Kate Beckinsale Gilles BensimonPlikPrzebudzenie podziemiagwiazda opowiada o mężczyznach, małżeństwie i dlaczego każda kobieta potrzebuje w życiu odrobiny lateksu. Zapoznaj się z jej wywiadem dla naszego styczniowego wydania.Zobacz galerię 5Zdjęcia Kate Beckinsale Gilles Bensimon 1z 5O roli Selene wMętseria:

Uwielbiam to, że teraz mogę grać tymi silnymi, odważnymi kobietami… Tutaj jestem z bronią; tutaj jestem na drucie; tutaj uczę się gimnastyki & hellip; bardzo chciałem grać role, które nie byłyby tylko dziewczyną biorącą prysznic, dziewczyną, która była bita, czy po prostu dziewczyną. Teraz jestem kimś, kto idzie na Comic-Con!

Zdobądź wygląd Kate.Kate Beckinsale Gilles Bensimon dwaz 5O jej ciągłym stanie niepokoju:

Jestem zaprogramowany genetycznie, aby być nękanym dziwnymi wątpliwościami lub nerwicą. Ale w końcu czuję się komfortowo akceptując to, zamiast próbować się z tego wyleczyć.

Zdobądź wygląd Kate.

Kate Beckinsale Gilles Bensimon 3z 5O równoważeniu macierzyństwa i jej kariery:

Jedną z niesamowitych rzeczy w kobietach jest to, że spędzamy ograniczoną przestrzeń mózgową, jaką mamy, kiedy pracujemy lub wychowujemy dzieci. Jak mogę to poprawić? Jedną z rzeczy, które uważam za najbardziej pomocne, jest posiadanie przyjaciół, którzy mają dzieci w różnym wieku. Kobiety, które lubię najbardziej, to te, które są uczciwe i znają się na tym, co robią.cómo conocer amigos a los 30

Zdobądź wygląd Kate.

Kate Beckinsale Gilles Bensimon 4z 5O jej niekonwencjonalnej rodzinie:

Myślę, że Lily czuje się dobrze w rodzinie, którą ma, i jest bardzo przyzwyczajona do tego, że Michael [Sheen, pierwszy mąż Beckinsale] jest poza domem. Nie jestem na tyle naiwny, by myśleć, że separacja rodziców nie ma wpływu na Lily. Jestem pewien, że tak. Ale z pewnością nigdy nie słyszała, jak mówię negatywnie o którymkolwiek z jej ojców.

Zdobądź wygląd Kate.Kate Beckinsale okładka redbooka Gilles Bensimon 5z 5Dowiedz się więcej o niekonwencjonalnej rodzinie Kate, o tym, jak to jest grać bohatera akcji w lateksie i dlaczego dwa razy myśli o nagich scenach. Zobacz resztę jej wywiadu w styczniowym REDBOOKU (w sprzedaży 20 grudnia!).