Tylko dlatego, że cię kocham, nie oznacza, że ​​pozwolę ci chodzić po mnie

Tylko dlatego, że cię kocham, nie oznacza, że ​​pozwolę ci chodzić po mnie

Nie jestem typem dziewczyny, która ukrywa swoje uczucia. Nie lubię grać w trudne do zdobycia ani w inne gry umysłowe.Nie leży w mojej naturze udawanie obojętności tylko po to, byście mnie ścigali i szaleli nade mną. Nie będę zimna i gorąca tylko po to, byś kwestionowała moje emocje i wchodziła pod skórę.

W rzeczywistości jestem bardzo szczery co do tego, jak się czuję. Nie uciekam, nie tłumię swoich emocji i nie mam problemu z ich ujawnieniem Tobie.Nie postrzegam tego jako mojej słabości. W rzeczywistości moja zdolność do bezwarunkowego kochania jest moją siłą i czymś, z czego jestem dumny.

Tak, kocham cię bezwarunkowo. Jednak proszę, nie zrozum mnie źle, kiedy to mówię.

Kiedy mówię ci, że kocham cię bezwarunkowo, obiecuję pozostać przy tobie na dobre i na złe. Oznacza to, że nie odejdę od Ciebie, gdy znajdę lepszą okazję.mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce stojąc na klifie podczas zachodu słońca

To znaczy, że nie opuszczę cię na pierwszy rzut oka kłopotów. Nie odwrócę się od ciebie plecami, gdy przechodzisz przez trudne chwile, ani nie zostawię cię w zawieszeniu, gdy będziesz mnie najbardziej potrzebować.

Kiedy mówię ci, że kocham cię bezwarunkowo, obiecuję pozostać przy tobie przez choroby i zdrowie, dobre i złe dni, wszystkie burze i wyzwania, i wszystko, co rzuca na ciebie życie.cuando salir de una relación

ALE,to nie znaczy, że zniosę to, że nie traktujesz mnie tak, jak na to zasługuję, tylko dlatego, że cię kocham.

Nie oznacza to, że pozwolę ci w jakikolwiek sposób lekceważyć mnie, poniżać lub obrażać. To nie znaczy, że będzie mi dobrze, gdy mnie poniżysz, sprawisz, że poczuję się, jakbym nie był wystarczająco dobry, lub umniejszasz swoją wartość.

To na pewno nie oznacza, że ​​pozwolę Ci dalej łamać mi serce. Kochanie cię nie jest zielonym światłem, abyś mnie zranił, wykorzystał mnie lub bawił się moimi uczuciami.

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce w pobliżu wody

To, że cię kocham, nie oznacza, że ​​pozwolę ci chodzić po mnie.

Widzisz, bardzo mi na tobie zależy. Jednakże,moje emocje nie unieważniają mojego szacunku do samego siebie i poczucia własnej wartości.

Dlatego jeśli liczysz na moje niekończące się przebaczenie tylko z powodu moich uczuć do ciebie, pomyśl jeszcze raz.

Jeśli liczysz na to, że będę traktować mnie jak wycieraczkę, znosząc wszystko, co mi robisz, zaufaj mi – nie możesz się bardziej mylić.

Jeśli jesteś przekonany, że pozwolę ci się w jakikolwiek sposób znęcać lub traktować, jak jestem pod tobą, czas poszukać kolejnej ofiary.

Widzisz, pragnę Cię w moim życiu i bardzo się cieszę, że mam Cię u swego boku. Ale nie myśl, że nie dam rady bez ciebie albo zniosę wszystko tylko po to, żeby cię zatrzymać.

Nie myl mojej głębokiej miłości do Ciebie z niemożnością życia bez Ciebie. Nie myl tego z brakiem godności, a zwłaszcza brakiem rozumu.

Widzisz, bardzo cię kocham. To mówi,jeśli chcesz, żeby moja miłość została, będziesz musiał pogodzić się z faktem, że zawsze będę kochaj siebie bardziej .

mężczyzna i kobieta siedzą na ziemi patrząc na morze

Jesteś dla mnie bardzo ważny, ale zawsze stawiam siebie na pierwszym miejscu – przed Tobą i wszystkimi innymi.

Więc myślę, że to całkiem naturalne, że po prostu nie mogę pozwolić sobie na kochanie kogoś, kto mnie w jakikolwiek sposób rani. Wręcz przeciwnie, gdybym to zrobił, nie kochałbym siebie tak bardzo, jak mówię, prawda?

Spójrz, to są moje warunki. Mogą brzmieć jak dla ciebie za dużo i masz do tego prawo.

Nie będę cię błagać o ich zaakceptowanie. Niemniej jednak poproszę Cię o jedną rzecz.

Poproszę o szczerość wobec nas obu.Bądź szczery i od razu zdecyduj, czy to wszystko możesz wziąć, czy nie i oszczędź nam niepotrzebnych kłopotów.

Powtarzam: nie będę zły, jeśli powiesz mi, że moje żądania są wygórowane. Zamiast tego docenię twoją szczerość.

W takim razie odejdź na czas. Zrób to, zanim złapię do ciebie więcej uczuć – zanim złamiesz mi serce.

Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się zostać, mogę ci obiecać, że ujawnię ci głębię miłości, o której istnieniu nigdy nie wiedziałeś.

Obiecuję Ci udowodnić, że podjąłeś słuszną decyzję, bo dam Ci znacznie więcej niż to, o co proszę.

Tylko dlatego, że cię kocham, nie oznacza, że ​​pozwolę ci chodzić po mnie