John Oliver przechodzi do rzeczy o amerykańskiej Pumpkin Spice Passion - Sierpień 2022

Okulary, Pielęgnacja wzroku, Produkt, Squash, Czoło, Calabaza, Winter squash, Odzież wizytowa, Warzywa, Koszula, Ostatni tydzień wieczorem z Johnem Oliverem

Czy to tylko my, czy też przyprawa dyniowa zyskała w tym roku większy rozgłos niż kiedykolwiek wcześniej? Oba dobreizły.

Wszystko zaczęło się od wczesnego debiutu latte z przyprawami dyniowymi ze Starbucks i od tego czasu gorączka PSL zdawała się przewyższać wszystkie poprzednie jesienne sezony.W niedawnym poście wideo na swoim kanale YouTube brytyjski komik John Oliver opowiada o przyprawionej dynią tyradzie, zastanawiając się, jak, dlaczego i kiedy smak tej pomarańczowej tykwy zaczął przejmować umysły Amerykanów wraz z pierwszymi oznakami zmieniających się liści. .

„Jest połowa października, co w całym kraju oznacza, że ​​wszyscy na to patrzymy [pokazuje zdjęcie dyni] i myślimy:„ Nie wiem dlaczego, ale po prostumiećwypić to. ''

Ma kilka dobrych argumentów, argumentując, że produkty z dyni są dostępne przez cały rok, ale wydaje się, że chcemy, aby przyszły jesienią. `` Od grudnia do sierpnia nikt nie chce niczego o smaku dyni, a oto skąd to wiem:Możesz go mieć, kiedy chcesz- żartuje Oliver.Dlaczegozrobićodkrywamy na nowo swoje upodobanie do smaku dyni w październiku i listopadzie? Kocha posiłek PSL, po prostuo wiele więcejAmerykański? Możemy nigdy się nie dowiedzieć ... ale hej, po co kwestionować dobrą rzecz? Obejrzyj cały film poniżej:

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

[PrzezUproxx


Pumpkin Spice Cake Pops
Wszystko, co jest nie tak z naszą obsesją Pumpkin Spice Latte, podzielone przez tweety
Ostrzeżenie: Produkty przyprawowe do dyni nie mogą zawierać żadnej rzeczywistej dyni