Jim Bob i Michelle Duggar świetnie się bawią na odwyku małżeńskim - Grudzień 2022

Uśmiech, Szczęśliwy, Dach, Miłość, Ławka, Rodzina, Sukienka dzienna, Domek, Meble ogrodowe, Pas, Facebook

Jim Bob i jego żona od 31 lat, Michelle Duggar, udali się do chrześcijańskiego ośrodka rekolekcyjnego, aby uzyskać poradę dotyczącą związków i spędzić czas w ich rodzinnym Arkansas.

Bob (50 lat) i Michelle (49 lat) ogłosili swój pobyt naFacebookpost, mówiąc fanom, że otaczają ich „piękni ludzie, piękne prawdy”.Na stronie internetowej Fort Rock Family Camp and Retreat Center Duggars napisał: „Różne wydarzenia w Fort Rock oferują nie tylko zabawne wakacje, ale także bezpieczne chrześcijańskie środowisko dla całej rodziny! Obozy Fort Rock to coś więcej niż przygoda na Old West, ale mają na celu zbliżanie rodzin do siebie, promowanie pracy zespołowej i uświadamianie sobie wartości każdego członka rodziny ”. Nie brzmi źle.

Oczywiście ich podróż wywołała różnego rodzaju spekulacje, że skandal (ahem, Josh), który nęka ich rodzinę, odcisnął piętno na ich małżeństwie. Ale może po prostu próbują się naładować, zanim TLC zacznie kręcić reality show skupiające się na ich córkach Jill i Jessa, które są obecnie z nimi w obozie.