Jillian Michaels spersonalizuje swoje największe marzenie - Luty 2023

Słowa Jillian Michaels mają wpływ.Dosłownie. Ponieważ czasami wpada w to, co mówi, uderza w stół dla podkreślenia (huk) każdym (hukiem) słowem (hukiem). Nie to, żebym i tak nie słuchał: okazuje się, że trener osobisty, który stał się potentatem medialnym, nie musi stać nad tobą na siłowni i krzyczeć, by zwrócić twoją uwagę. Nie, jest bardzo pociągająca podczas lunchu w Malibu w poniedziałkowe popołudnie. (Jej zamówienie: koktajl z krewetek, suwaki z tuńczykiem ahi i mrożona herbata, do której dołączono kilka ostrzeżeń dotyczących indeksu glikemicznego substancji słodzących).

Ubrana w kraciaste bermudy, klapki i białą koszulkę, która odsłania jej wyrzeźbione ramiona, Jillian dramatycznie wykrzywia twarz i przeklina niebieską smugę, zdobywając punkty. Innymi słowy, jest dziwna. Zwłaszcza, gdy jest tak samo podekscytowana - i sfrustrowana - jak teraz, o tym, dokąd zmierza jej życie. Jest podekscytowana kilkoma ważnymi zmianami: po 11 sezonach w hicie NBCNajwiększy przegranyi jeden sezon jej własnego programu,Utrata tego z Jillian, Najtrudniejszy trener telewizji przenosi się do dnia, by wkrótce stać się piątym gospodarzemLekarzei specjalny korespondent dlaDr. Phil. Pracuje nad swoim najbardziej osobistym projektem związanym z adopcją dziecka z Demokratycznej Republiki Konga. Chciałaby tylko, żeby macierzyństwo się pospieszyło i wydarzyło. Między rzucaniem kawałków chleba kuśtykającej mewie wokół stołu ze złamanym skrzydłem („Ludzie tak się na mnie wściekają, że ich karmię. Ja na to„ nic na to nie poradzę! ”), Jillian szczerze o niej mówi walczy o adopcję, związek, który stara się zachować dla siebie, i jak każdy może stawić czoła swoim największym lękom.REDBOOK: Dużo mówisz o swojej mamie, która jest twoim największym wzorem do naśladowania. Po co do niej chodziłeś, kiedy byłeś młodszy i na czym teraz polegasz?

que quiere el para navidad

JILLIAN MICHAELS:Spojrzałem na moją mamę jako przykład. I właśnie to staram się powiedzieć wielu kobietom: moja mama miała karierę i chodziła na siłownię. Dbała o siebie. Myślę, że kiedy mamy po prostu się poddają, dzieci wiedzą. Czują się winni, mają urazę do matki za to, że dała im poczucie winy, a potem dorastają i robią to samo. Podczas gdy moja mama pokazała mi, że można skupić się na sobie. Jako dorosły chodzę do mamy, kiedy sprawy są tak gówniane, jak to tylko możliwe, a ona pomaga mi nabrać odpowiedniej perspektywy. Więc jeśli mi się podobaMatko Boża, nad tą adopcją pracuję już prawie dwa lata, odbiera telefon.

RB: Dwa latajestdługi czas.JM:Widziałam, jak przyjaciele gratulują mi [rozpoczęcia] procesu, sami zajdą w ciążę, urodzą dziecko, a potem zacznie raczkować. Ludzie mnie okładają. Moja najlepsza przyjaciółka właśnie powiedziała mi, że jest w ciąży i oczywiście jestem zachwycona, ale jestem teżUch![gesty dźgają się nożem]. Chciałbym, żeby moje dziecko bawiło się z twoimi dziećmi! To tylko koszmar.

RB: Czy kiedykolwiek rozważałeś zrobienie tego w naturalny sposób? Wiem, że miałeś problemy zdrowotne & hellip;

JM:Okazało się, że miałam PCOS (zespół policystycznych jajników). Ale w młodym wieku nie wiedziałem, czy chcę mieć dzieci, więc nie obchodziło mnie to. Potem się zestarzałem i patrzyłem, jak przyjaciele przechodzą przez zapłodnienie in vitro, z latami hormonów, dewastacji i rozczarowania, i pamiętam myślenie:Bóg chce dla mnie czegoś innego. Jeśli zdecyduję się podążać tą ścieżką, przyjmuję to. A kiedy w końcu byłem gotowy, pomyślałem,To będzie takie łatwe. jestemtakia - dziura. Nie miałem pojęcia. To znaczy, po prostu czekasz & hellip ;. Jeśli nie zostanie to zrobione do listopada tego roku, zaryzykuję z rodziną zastępczą.ideas simples de fiesta de cumpleaños para adultos

RB: WłączoneUtrata tego z Jillian, wprowadziłeś się do rodzin, aby pomóc im radzić sobie z konfliktami i stać się zdrowszymi. Czy to sprawiło, że chciałeś mieć rodzinę?

JM:To właśnie zepchnęło go z krawędzi. Były tam te dwie małe dziewczynki, Lily i Chloe, i po prostu się w nich zakochałam. Robiłam ich makijaż, robiliśmy ciastka i pomyślałam,Nie chcę, aby moje życie dobiegło końca i za tym tęsknię. Jeśli poświęcę władzę, jeśli poświęcę bogactwo, aby być matką, niech tak będzie [uderza w stół]. Mógłbym otworzyć małą siłownię i byłbym błogo szczęśliwy.

RB: Jak zdecydowałeś się odejśćNajwiększy przegrany?

JM:Od dawna chciałem być w dziennej telewizji, ponieważ tam można przekazać wiadomość. To jak w czasie największej oglądalnościJersey ShoreiZdesperowane gospodynie domowe z jakiegoś głupiego hrabstwa. To tylko telewizja wraku pociągu. I to ocenia. [NaNajwiększy przegrany] Prowadziłbym długie rozmowy z zawodnikami o wykopywaniu rzeczy z ich przeszłości i nic z tego nie było emitowane. Chrząkają, płaczą, ja na to: „Dasz radę”, mówią: „Wierzę w siebie” i scena się kończy. [Patrzy na kulejącą mewę] Muszę uratować tego gościa, zanim pójdziemy.

RB: Mama w tobie już wychodzi.

JM:Rzucałbym się przed pociąg dla dziecka lub, jak gołąb.

RB: Czy będziesz sam wychowywać? A może masz kogoś w swoim życiu?

JM:Adoptuję jako samotny rodzic. Widzę kogoś, [ale] zachowuję jego życie prywatne, ponieważ e-mail został zhakowany, Facebook został zhakowany & hellip ;.

jillian michaels Sheryl Nields

RB: Powiedziałeś w swojej książce:Nieograniczone: jak zbudować wyjątkowe życie, były relacjeniemoja mocna strona. Czy czujesz, że są teraz silniejsi?

JM:Robię ogromne postępy. W przeszłości, jeśli coś sprawiało, że czułem się bezbronny, zamykałem się. Teraz jestem naprawdę dobry w mówieniu: „Okej, czuję się niepewnie”. Umawiam się z kimś, kto jest bliźniakiem, więc myślę: „Twój związek z bliźniakiem naprawdę mnie onieśmiela, bo wszystkim się dzielicie”. Jeśli nie możesz być bezbronny, jak możesz nad czymś popracować? Jak można to poprawić?

el mejor pescado para comer cerca de mí

RB: Mówisz też o tym, jak to się robinieo sprawności. Co przez to rozumiesz?

JM:Fitness to narzędzie, którego używam do budowania pewności siebie. Jeśli ktoś myśli,Jestem słaby, gruby, leniwy, taka jest ich rzeczywistość. Mogę kazać im przebiec milę lub zrobić 20 pompek, a potem mówią: „O mój Boże, jeśli jestem do tego zdolny, co jeszcze mogę zrobić?”. To takie zabawne, bo mogę się z nimi utożsamić. Powiem im: „Ja też nienawidzę ćwiczyć”.

RB: Poważnie?

JM:Mam to na myśli. Byłem u Boba [to Bob Harper, kolega trener Jillian zNajwiększy przegrany] zajęcia spinningowe w sobotę i byłem taki [wpatruje się intensywnie w wyimaginowany zegar]. A Bob mówi: „Jillian, do cholery! Oderwij wzrok od zegara! Och, byłam nieszczęśliwa!

RB: Tak zabawne! Parzystytypotrzebujesz trenera, który skopie ci tyłek. Skąd ktoś wie, że jest gotowy na zmianę?

JM:Czujesz to [śmiech]. Budzisz się rano i jesteś nieszczęśliwy. Albo jesteś odrętwiały. Jeśli nic nie czujesz, oczywiście zamykasz te części siebie, które są nieszczęśliwe. Nie bez powodu rozwinęliśmy się, by mieć emocje. oneprzewodniknas.

RB: Miałem pracę, o której wiedziałem, że nadszedł czas, ponieważ pewnego ranka zakładałem spodnie & hellip;

JM:I zacząłeś płakać?

¿Cómo sabes que una relación ha terminado?

RB: Zacząłem płakać!

JM:Proszę bardzo.

RB: Co byś powiedział innym kobietom o tym, jak stawić czoła swoim lękom, jeśli mają na to ochotęzrobićchcesz tej zmiany?

JM:Muszą ufać. Nie mogę powiedzieć, ile osób próbowało odwieść mnie od odejścia [Największy przegrany].Wszyscy. Ludzie naprawdę opierają się na strachu, a wielu ma takie podejście do życia, jakbyś nie mógł opuścić jednego miejsca, dopóki nie trzymasz się następnego. Ale przechodząc od razu do następnej rzeczy, nigdy nie masz czasu na refleksję lub stworzenie przestrzeni dla tego, co właściwe. Wszyscy musimy pracować na szczęście. A tyNie mogęsłuchaj [rad] innych ludzi. To najgorszy błąd, jaki możesz popełnić. Musisz słuchać - i nienawidzę tego mówić, bo to brzmi trochę hokus-pokus - wszechświata, życia, Boga, jakkolwiek chcesz to nazwać. Ponieważ to do ciebie przemówi.