James Franco występuje z 98 °, Backstreet Boys, 'N Sync i nie tylko - Wrzesień 2022

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Z jakiegoś powodu (który nie został jeszcze ujawniony opinii publicznej) James Franco zrobił coś ze swoimi włosami. Coś prostego i blond.

Wczoraj Franco zrobił zdjęcie selfie i udostępnił je swoim 2,4 milionom obserwujących na Instagramie, debiutując w długiej, plażowej blond fryzurze. Później odkrył, że niektórzy z jego zwolenników wzięli na siebie Photoshopa z powrotem do czasów, kiedy ta fryzura była naprawdę fajna: era boysbandów. I faktycznie zrobił to całkiem nieźle, podpisując zdjęcie.Jestem we WSZYSTKICH ZESPOŁACH! Meeeeeyooowwwwww!'Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Niektórzy spekulują, że „tak jest”tylko perukado nowej roli, ale tak czy inaczej, Franco nadal publikuje swoje zdjęcia w tym, hm, świeżym stylu.

Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że jesteśmynaprawdęmając nadzieję, że to peruka. Nadal jesteśmy dość zdezorientowani obecnym stanem włosów Bruce'a Jennera i po prostu nie mamy na to czasudwainterwencje na włosy już teraz.


Jak ukraść Kate MiddletonIdealnyStyl
Win-Win: skrócenie rutyny makijażu o połowęiWyglądaj ładniej
Zobacz zapowiedź uroczej ciąży Ali Larter