Jak długo należy z kimś porozmawiać przed randką? (Przewodnik)

  Jak długo należy z kimś porozmawiać przed randką? (Przewodnik)

Natychmiast wiemy, kiedy kogoś lubimy, ale czy lubimy go na tyle, by zacząć się z nim spotykać?Scena rozmowy to wszystkie kwiaty i motyle, dopóki nie będziesz musiał zdecydować, czy nadszedł czas, aby przenieść swój związek na wyższy poziom.

Jak długo powinieneś z kimś porozmawiać przed randką? Tydzień? Miesiąc? Trzy miesiące? Czy powinieneś mieć „pogadankę” w momencie, gdy zaczniesz je lubić, czy też powinieneś iść z prądem i zaufać procesowi?Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni moment, sugeruję przeczytanie tego artykułu i stosowanie się do wskazówek!

Zawartość pokazać 1 Jak długo należy z kimś porozmawiać przed randką? dwa 14 rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę 2,1 1. Czy są wystarczająco dojrzałe? 2.2 2. Czy emocjonalnie stabilny? 23 3. Czy możesz powiedzieć, że możesz im zaufać? 2,4 4. A co z ich poprzednimi związkami? 2,5 5. Jakie są ich zainteresowania życiowe? 2,6 6. Czy prowadzisz rozmowy wysokiej jakości? 2,7 7. Czy do tej pory cię szanują? 2,8 8. Czy jesteś z nimi przyjaciółmi? 2,9 9. Czy kochacie swoje energie? 2.10 10. Czy masz te same wartości? 2.11 11. Czy w twoim związku jest pasja? 2.12 12. Jakich tematów powinieneś unikać? 2.13 13. A co z czerwonymi flagami? 2.14 14. Czy jesteś odbicia? 3 Kiedy jest odpowiedni czas? 4 Co się stanie, jeśli od razu zaczniesz umawiać się na randki? 5 Co jeśli będziesz czekać zbyt długo? 6 Podsumowując

Jak długo należy Porozmawiaj z kimś przed randką?

  chłopak i dziewczyna rozmawiają

Cóż, nie bądź rozczarowany, gdy ci to powiem odpowiedź zależy , ponieważ to naprawdę zależy.

Po pierwsze, to zależy od jak poważnie patrzysz na związki . Czy związek jest dla ciebie ogromnym zobowiązaniem? Czy chcesz wejść w związek tylko wtedy, gdy myślisz, że mogą być dobrym partnerem?A może chcesz uczynić związek oficjalnym i rozwinąć głębszy? Możesz powiedzieć, dokąd z tym zmierzam.

Jednak to, jak długo powinieneś z kimś porozmawiać przed randką, zależy nie tylko od Ciebie. To zależy od druga osoba również . Jest wiele rzeczy, które powinieneś rozważyć, a każdy jest inny.

Więc jakie są te rzeczy, które powinieneś rozważyć? Dowiedzmy Się!14 rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę

  kawa rozmawiająca na randce

Wielu z nas nie jest łatwo po prostu wejść w zaangażowany związek. Oczywiście nigdy nie możesz być pewien, czy znalazłeś odpowiednią osobę, jeśli nie spędzasz z nią wystarczająco dużo czasu.

Wszyscy trochę różnimy się w aplikacjach randkowych i mediach społecznościowych niż twarzą w twarz. Wierzchołek góry lodowej widać tylko na pierwszej randce.

Oto lista rzeczy, o których powinieneś pamiętać przed randkowaniem z kimś:

1. Czy są wystarczająco dojrzałe?

Dojrzałość to ważna kwestia, kiedy decydujesz, jak długo powinieneś z kimś porozmawiać przed randką.

Dojrzałość wpływa na jakość rozmowy oraz jak poważnie traktujesz tę osobę. Jest podstawą każdego udanego związku i małżeństwa.

Poziom zaufania, niezawodności i wsparcia ze strony partnera zależy od jego dojrzałości. Tak więc, jeśli widzisz, że nie są wystarczająco dojrzałe, najlepiej poczekać trochę dłużej lub nie czynić rzeczy oficjalnymi.

2. Czy emocjonalnie stabilny?

Stabilność emocjonalna jest również ważną cechą osoby. Każdy ma jakieś obrażenia emocjonalne i nikt nie jest doskonały, ale jest to o wiele łatwiejsze z ludzie stabilni emocjonalnie .

Czy jesteś gotowy, aby zacząć? poważny związek z kimś, kto ma problemy z gniewem, brakiem empatii, kto nigdy nie przyznaje, że się myli i kto ucieka przed swoimi problemami?

Możesz poczekać miesiące, aby zobaczyć te cechy bezpośrednio, a kto tego chce? Spróbuj więc łapać je w małych aktach i czytać między wierszami tak często, jak to możliwe.

3. Czy możesz powiedzieć, że możesz im zaufać?

  młoda para trzymająca się za ręce i patrząca na siebie

TAk, zaufanie to coś, co budujemy i nie możesz po prostu zaufać komuś, kogo właśnie poznałeś.

películas de terror basadas en hechos reales

Są jednak sytuacje, w których możesz dojść do wniosku nie są godne zaufania .

Jeśli przyłapiesz ich na zmienianiu drobnych szczegółów historii, którą już ci opowiedzieli, lub jeśli wciąż ukrywają swój zawód, przeszłość, przyjaciół lub jakikolwiek inny istotny aspekt swojego życia, to znak, że nie są godni zaufania.

Dlatego najlepiej nie nawiązywać z nimi ekskluzywnej relacji.

4. A co z ich poprzednimi związkami?

Nasza przeszłość nas nie definiuje – jednak to nas kształtuje.

Chociaż mówienie o poprzednich związkach to wielkie nie, jeśli szukasz nowego romansu, jeśli spędzasz z nimi czas, to naturalne, że pojawia się ten temat.

Możesz zobaczyć, czy oni są nad swoim byłym przez tę rozmowę. Ponadto dobrą cechą potencjalnego partnera jest to, że nie mówi źle o swoich byłych.

Chociaż nie jest to regułą, to mocna wskazówka nie będą źle o tobie mówić i zachować wszystko twoje sekrety dla siebie.

5. Jakie są ich zainteresowania życiowe?

  chłopak i dziewczyna piją kawę i rozmawiają

Piękno życia tkwi w jego różnorodności . Dobrze, że każdy ma inne zainteresowania, ale jeśli chcesz nawiązać z kimś nowy związek, najlepiej mieć podobne zainteresowania.

Wyrażenie „przeciwieństwo przyciąga” to mit. Wspólne interesy to kolejny ważny fundament udanego związku , a każdy ekspert ds. relacji to potwierdzi.

Mając wspólne zainteresowania, będziecie mogli bawić się razem lepiej, ponieważ lubisz te same hobby, jedzenie i rozrywka.

To da ci lepszy wgląd w ich osobowość i ułatwi sprawę. Zadaj więc sobie pytanie, czy jesteś gotowy na rozmowę o wyłączności z kimś, z kim nie masz żadnych zainteresowań.

6. Czy prowadzisz rozmowy wysokiej jakości?

Wysokiej jakości rozmowy są często odzwierciedleniem Twojego dojrzałość, wspólne interesy i wartości.

cómo sentirse bien descansado con poco sueño

Są znakiem, że będziesz miał zdrowy związek z nimi, ponieważ komunikacja będzie otwarta i stworzysz silne połączenie z nimi od samego początku.

Jeśli po każdej randce wracasz do domu i czujesz, że ta osoba zrobiła ci dobry masaż mózgu, gratulacje, czas porozmawiać o związku.

7. Czy do tej pory cię szanują?

Nie potrzebujesz trenera relacji, aby powiedzieć ci, jak ważny jest szacunek w związku.

Nieprzyjemne komentarze na temat Ciebie i Twoich bliskich, ciągłe kłamstwa, porównywanie się z innymi i flirtowanie z innymi to znaki, że Cię nie szanują.

Jeśli zauważysz oznaki braku szacunku partnera na początku to oczywiste, że nie powinieneś rozmawiać o wyłączności.

8. Czy jesteś z nimi przyjaciółmi?

Przy podejmowaniu decyzji, jak długo powinieneś z kimś porozmawiać przed randką, ważną kwestią jest to, czy byłeś wcześniej przyjaciółmi.

Jeśli zaczynaliście jako przyjaciele i po pewnym czasie zdaliście sobie sprawę, że macie do siebie uczucia, to normalne, że nie będziesz czekać zbyt długo.

Znacie się już dość dobrze, a teraz pora poznać ich lepiej z romantycznej perspektywy. Dlatego możesz sprawić, by związek był ekskluzywny, kiedy tylko chcesz.

9. Czy kochacie swoje energie?

Czasami po prostu wiesz, że to właściwa osoba. Jego twoje przeczucie to mówi ci, że to oni.

Może nie ma czegoś konkretnego, co kochasz w tej osobie; po prostu czujesz, że zawsze jesteś w odpowiednim nastroju, by spędzać z nimi czas.

Jeśli poczułeś uczucie deja-vu, kiedy właśnie się spotkałeś, natychmiastowe kliknięcie, kończycie nawzajem zdania i macie zsynchronizowany język ciała — to wszystko, nie krępuj się uczynić rzeczy oficjalnymi.

10. Czy masz te same wartości?

  mężczyzna i kobieta rozmawiają

Te same wartości są dobrym znakiem, że nadszedł czas, aby zatrzymać „” my tylko od niechcenia spędzać czas czasami' ” i zacznij czynić z nich ważną część swojego życia.

Posiadanie podobnych wartości zapewni ci łączność, gdy sprawy w twoim związku układają się dobrze, a kiedy nie.

Wartości można modyfikować, ale nie można ich zmienić. Dają ci twoją tożsamość. Pary, które nie wyznają tych samych wartości, zawsze będą do siebie rozczarowane i urażone.

11. Czy w twoim związku jest pasja?

Pasja nie jest jedyną rzeczą, która określa, czy jesteś gotowy na randkowanie z kimś, ale ma ona duże znaczenie.

Będziesz wiedział, że pasjonujesz się nimi, jeśli nie możesz się doczekać, aby je ponownie zobaczyć i jeśli ciągle o nich myślisz i czekasz na wspólną przyszłość, nawet jeśli dopiero się poznałeś.

Jeśli możesz być bezbronny wokół nich bez poczucia, że ​​mogą cię skrzywdzić, to jest to jackpot, ponieważ już jesteś nieświadomie zaangażowana w związek.

12. Jakich tematów powinieneś unikać?

Czasami najlepiej unikać pewnych tematów, do których najczęściej się odnosi tematy polityczne, czarny humor i wszystko, co mogą uznać za nieodpowiednie.

Kiedy spotykasz kogoś nowego, nie wiesz, w jakim stopniu jego humor się kończy. Możesz powiedzieć coś, co uznają za obraźliwe, i z tego powodu natychmiast cię odetną, bez względu na to, jak bardzo jesteście kompatybilni.

To samo dotyczy tematów politycznych i czegoś, na co mogą się obrazić. Lepiej kogoś poznać i wypowiadać pewne stwierdzenia po tym, jak jasno określisz, że jesteś na tej samej stronie.

13. A co z? czerwone flagi ?

Kiedy zaczynasz z kimś rozmawiać, łatwo zapominasz o zerwaniu umowy i czerwonych flagach, ponieważ początkowe podekscytowanie i połączenie oślepia cię.

Jeśli chcesz zaangażowany związek , należy najpierw zwrócić uwagę na czerwone flagi.

Niektóre czerwone flagi powinny sprawić, że będziesz uciekać na całe życie, ale nie ignoruj ​​swojego osobistego czerwone flagi .

W rzeczywistości nigdy ich nie ignoruj ponieważ w ogromnym stopniu wpłyną na twój dalszy związek.

calorías quemadas en una clase de spinning de 45 minutos

14. Czy jesteś odbicia?

Jeśli ty lub twój potencjalny partner właśnie z kimś zerwaliście, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest utknięcie w niezdrowym związek odbicia .

Wiesz, jak mówią, że zapomnisz o kimś szybciej, jeśli znajdziesz kogoś nowego? W większości przypadków tak nie jest.

Jeśli zauważysz, że ciągle rozmawiają o swoim byłym, porównują Cię do nich i zachowują powierzchowność, to znak, że nie są gotowi na związek i nie powinieneś mówić o uczynieniu rzeczy oficjalnymi.

Kiedy jest odpowiedni czas?

  para zamierza się pocałować

Tylko Ty będziesz wiedzieć, kiedy należy dokonać oficjalnych zmian. To zależy od Twój związek, wspólne zainteresowania, stan umysłu, jeśli Twój związek był do tej pory daleki.

Nie ma nawet ogólnej zasady, która mówi: „Ok, po tych dwóch miesiącach rozmów, czas przejść na oficjalną decyzję”. Jeśli widzisz, że są tak samo zainteresowani tobą, jak ty nimi, możesz zainicjować rozmowę o związku.

Większość ludzi twierdzi, że to normalne, że robienie rzeczy oficjalnych w pierwszy i drugi miesiąc mówiąca scena , ale zawsze powinieneś wziąć pod uwagę wszystko, co wspomniano wcześniej w artykule.

Co się stanie, jeśli od razu zaczniesz umawiać się na randki?

  para całuje

Umawianie się z kimś tuż po kilku randkach może okazać się dobre, ale w większości przypadków tak nie jest.

Jeśli od razu zaczynasz związek, nie wiesz, z kim się spotykasz. Może się okazać, że są całkowite przeciwieństwo tego, co ci powiedzieli.

Może jesteś dla nich tylko odskocznią lub próbują cię wykorzystać, a potem z tobą zerwać. Możliwości są tysiące i żadna z nich nie jest dobra.

Dlatego najlepiej jest poznać ich ogólnie, ich przeszłość, przyjaciół i zainteresowania, a następnie zdecydować, czy pasują do Ciebie.

Co jeśli będziesz czekać zbyt długo?

  smutna para siedząca na ławce

Jeśli zwlekasz zbyt długo i żadne z was nie rozpocznie rozmowy o związku, może to wyglądać tak: nie jesteście sobą zainteresowani.

To może stać się stresujące i szkodliwe dla twojego związku, nawet jeśli naprawdę się lubicie. Dlatego mogą zacząć się z kimś spotykać inny, który jest gotowy do rozpoczęcia nowego związku.

Może nawet nie znajdą kogoś nowego, ale co wtedy? Czy jesteś gotowy? być w mówiąca scena w sposób nieokreślony? To jest emocjonalnie wyczerpujące, a w końcu zrujnujesz coś, co zaczęło się świetnie.

Podsumowując

Jak długo powinieneś z kimś porozmawiać przed randką? To zależy od Ciebie, osoby, z którą rozmawiasz, i Twojego połączenia.

Nie ma dokładnego, uniwersalnego czasu, na który powinieneś czekać. Wszyscy jesteśmy różni i wszyscy mamy swoje preferencje, potrzeby i sposoby myślenia.

Należy jednak zignorować wszelkie kropki. Liczą się doświadczenia, którymi się dzielisz, a nie czas spędzony z nimi.

Czy widziałeś ich złych, smutnych, rozczarowanych w najgorszych chwilach? Jak zareagowali, gdy byli zazdrośni i szczęśliwi dla ciebie? Czy są współczujący? Krótko mówiąc: nie licz minut, licz chwile.