Ivanka Trump ujawnia, że ​​zmagała się z depresją poporodową - Czerwiec 2022

Ivanka Trump, Jared Kushner i ich dzieci Getty Images

Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner przenieśli się do Waszyngtonu wraz ze swoimi dziećmi, Arabellą, Josephem i Theodorem, aby oboje mogli zająć stanowiska w Białym Domu. W nowym wywiadzie Ivanka otworzyła się na temat zmagań, z którymi zmaga się jako rodzic. W najbliższy czwartek odcinekDr Oz Show, pierwsza córka i starszy doradca prezydenta ujawniła, że ​​po urodzeniu dzieci miała depresję poporodową.

`` Z każdym z moich dzieci miałem pewien poziom depresji poporodowej '' - powiedziała prowadzącemu dr Mehmetowi Ozowi, wedługMI! Aktualności. „To był dla mnie bardzo wymagający, emocjonalny czas, ponieważ czułem, że nie wykorzystuję swojego potencjału jako rodzica, przedsiębiorcy i dyrektora. Miałam tak łatwe ciąże, że zestawienie w jakiś sposób uderzyło mnie jeszcze mocniej ”.vanka Trump kołysze swoją córkę, Arabellę Rose Kushner, w Ogrodzie Różanym podczas pikniku kongresowego na trawniku południowym Białego Domu.

vanka Trump kołysze swoją córkę, Arabellę Rose Kushner, w Ogrodzie Różanym podczas pikniku kongresowego na trawniku południowym Białego Domu.

Getty Images

Ivanka powiedziała, że ​​nie przewidywała poruszania tego tematu podczas wywiadu, ale uważa, że ​​jest to problem, który dotyka rodziny na całym świecie. „To niezwykle ważne, a spójrz, uważam się za osobę bardzo twardo ładującą” - powiedziała. „Jestem ambitny, pełen pasji, zmotywowany, ale to wpływa na rodziców w całym kraju”.

Chociaż powiedziała również dr Ozowi, że jej zadaniem nie jest moderowanie programu jej ojca, prezydent postawił sobie za cel uchylenie ustawy o przystępnej opiece, która może mieć wpływ na rodziców cierpiących na depresję poporodową. Mam nadzieję, że Ivanka, która podzieli się swoją historią, może również pomóc w kształtowaniu polityki na przyszłość.Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

PodążaćRedbook na Facebooku.