Włoskie Oliwki Smażone - Styczeń 2022

Rozpocznij romantyczną kolację walentynkową od smażonych oliwek nadziewanych serem gorgonzola i tymiankiem firmy Giada (na zdjęciu z Giada's Cheese-Stuffed Dates with Prosciutto). Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:dwaCzas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:0godzinydwamin Czas całkowity:0godziny22min Składniki1 łyżka. kruszony ser Gorgonzola 1 łyżka. ser ricotta z pełnego mleka 1/2 łyżeczki suszony tymianek 1/2 łyżeczki starta skórka z cytryny 10 duże oliwki zielone bez pestek 1/4 c. mąka uniwersalna 1/4 c. zwykła bułka tarta 1 duże jajko olej roślinny do smażeniaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W małej misce rozgnieć widelcem gorgonzolę, ricottę, tymianek i skórkę z cytryny, aż nie pozostaną żadne grudki gorgonzoli. Przełóż łyżkę do małej torebki na ciasto z okrągłą, gładką końcówką o średnicy 1/4 cala (lub łyżką do plastikowej 1-litrowej torby do przechowywania żywności; zbierz mieszaninę w jeden róg torebki i odetnij mały otwór). Do każdej oliwy wycisnąć mieszankę serową.
  2. Mąkę i bułkę tartą układamy na oddzielnych kawałkach woskowanego papieru. Lekko ubij jajko w małej misce. Każdą oliwkę obtocz w mące, a następnie obtocz w jajku; usuń oliwkę z jajka widelcem, pozwól, aby nadmiar ociekł, a następnie zawiń bułkę tartą do panierowania.
  3. Podgrzej 1-1 / 2 szklanki oleju w 1-litrowym rondlu z grubym dnem na średnim ogniu, aż termometr do smażenia zarejestruje 350 ° F. (Jeśli nie masz termometru, wrzuć kostkę chleba, gdy zaczniesz podgrzewać olej; zarumieni się po około 3 minutach - kiedy to zrobi, olej jest gotowy.) Smaż oliwki przez 30 do 45 sekund każda , aż do złocistego brązu. Oliwki odsączyć na papierowych ręcznikach. Schłodzić przez co najmniej 5 minut przed podaniem.
włoskie smażone oliwki i daktyle nadziewane serem Jonny valiantRozpocznij romantyczną kolację walentynkową od smażonych oliwek nadziewanych serem gorgonzola i tymiankiem firmy Giada (na zdjęciu z Giada's Cheese-Stuffed Dates with Prosciutto).