Czas, abyś przyznał, że zasługujesz na coś lepszego

Już czas. Czekałeś wystarczająco długo, by się zmienił, na postępy, na lepsze dni, na więcej miłości, na większy szacunek, na więcej uczuć, na więcej wszystkiego, co mu bezwarunkowo dałeś. Czas przyznać, że zasługujesz na coś lepszego.Wiem, że twoje serce nie chce odpuścić. Wciąż masz nadzieję, że wszystko się poprawi. Że twoja miłość go zmieni.

Że w końcu otworzy oczy i zobaczy cię dla cennego skarbu, którym jesteś. Ale jeśli jeszcze tego nie zrobił, są szanse, że nigdy tego nie zrobi.Chcesz prostych i normalnych rzeczy. Chcesz kogoś, kto będzie tam dla ciebie.

Chcesz być traktowany z szacunkiem. Chcesz mężczyzny, który będzie cię traktował tak, jakbyś był jedyną i najpiękniejszą kobietą na Ziemi.

bebé nacido con un conjunto completo de cabello

Chcesz kogoś, kto odwzajemni twoje wysiłki. Chcesz kogoś, kto będzie mógł cię kochać tak bardzo, jak ty go kochasz.Ale w zamian dostajesz połowę jego serca, połowę jego miłości, na wpół oskarżone wysiłki i na wpół osądzone inwestycje.

Dla was wszystkich dostajecie tylko połowę jego i to nie wystarczy. To nie wystarczy. Zasługujesz na znacznie lepiej.

Wiem, że jesteś zmęczony wszystkim. Masz dość ciągłego bycia nieszczęśliwym, czasem nawet bez powodu, ponieważ po prostu dawał ci zbyt wiele powodów w przeszłości.Czasem jesteś wyczerpany emocjonalnie, a nawet odrętwiały od bólu. Ale głównym powodem twojego nieszczęścia jest to, że wiesz, że w głębi duszy zadowalasz się kimś, kto nie zasługuje na ciebie.

Już mu nie ufasz. Zdradził twoje zaufanie tyle razy, że nawet gdy wszystko idzie świetnie, nie możesz się zrelaksować i cieszyć się chwilą.

Jesteś pełen wątpliwości i nie możesz otrząsnąć się ze strachu, że jeszcze raz zrani twoje uczucia.

Błagasz go przez dłuższy czas. Nie jesteś nierozsądny i wiesz, że oboje musicie mieć czas dla innych ważnych ludzi w swoim życiu. Jednak nie daje ci prawie wystarczającej ilości czasu.

Wolałby spędzać cały czas ze swoimi przyjaciółmi lub robić „cokolwiek” niż spędzać go z tobą. Jednak za każdym razem, gdy zaczynasz puszczać, on tam jest i nie pozwala ci odejść.

Powinien zawsze zwracać na siebie uwagę - nie tylko wtedy, gdy zbyt boi się, że cię straci. Nie powinieneś błagać go o więcej czasu.

Powinien chętnie się z tobą widzieć, kiedy oboje macie szansę. Powinieneś być jego priorytetem i nie musieć czekać, aż będzie pamiętać, że istniejesz.

Powinieneś mieć tak silne zaufanie, że nic nie może go zagrozić. Jeśli stracił już Twoje zaufanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie odzyska go całkowicie.

Nie spędzaj życia w obawie przed jego nową zdradą. Najgorsze w zdradzie jest to, że za drugim razem boli bardziej, więc przestań dawać mu nowe szanse na zranienie cię.

Nie powinieneś czuć się zmęczony swoim związkiem. Jeśli macie wzajemną miłość, powinniście czuć się zainspirowani i energiczni w taki sposób, abyście poczuli się tak, jakbyście mogli podbić świat.

Przez większość czasu powinieneś czuć się szczęśliwy. Nie mówię cały czas, ponieważ życie nie jest pełne brzoskwini. Życie się dzieje - walczysz, wypracowujesz je. Ale nigdy nie powinieneś czuć, że twój partner jest jedyną przyczyną twojej nędzy.

Nie zadowalaj się mniej niż kimś, kto będzie cię kochał w taki sposób, że jego głównym celem będzie sprawienie, byś był szczęśliwy.

Nie zadowalaj się połową czegokolwiek.

Poszukaj kogoś, kto może dać ci wszystko. Szukaj kogoś, kto potraktuje cię z szacunkiem, na jaki zasługujesz.

Nie pozwól, aby jednostronna miłość przywiązała cię do kogoś niegodnego ciebie.

Wdla kogoś, kto cię pokocha, jakby nie było jutra.

Poczekaj na kogoś, kogo pokochasz bardziej niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe. I uwierz mi, to nie ten, z którym teraz jesteś.