Internet spowodował niepowodzenie tego zamrożonego tortu urodzinowego, ale w rzeczywistości został on stworzony ze specjalnego powodu - Sierpień 2022

Warga, Fryzura, Zabawka, Lalka, Rzęsa, Barbie, Cień do powiek, Peruka, Piękno, Blond,

Za niewielką cenę zamówiono ciasto ElsaMrożonyurodziny fanów, ale zamiast deseru, który uchwycił podobieństwo ukochanej królowej lodu, rodzina dostała to:

mrożone ciasto elsa imgur

Jeśli nie możesz powiedzieć, co wszyscy nazywają porażką Elsy, jest to po prawej stronie.peinados laterales para cara redonda

Użytkownik RedditOfficialBigHeadumieścił obok siebie zamówione ciasto w porównaniu z tym, które faktycznie dotarło, i powiedzmy, że ludzie internetu nie pozwalają, aby to się stało.

Ol 'BigHead nie przedstawił dużo szerszego kontekstu, ale komentatorzy reddit mieli ogromny kryzys egzystencjalny związany z projektem tortu.

Jedna osoba napisała: „To jedna z rzeczy, które prześladują mnie w sposobie funkcjonowania rzeczywistości. Można naprawdę ciężko pracować i nadal ssać to, co robisz ”.Podczas gdy ViciousPuddin (nazwa użytkownika FTW, przy okazji) powiedział: „Najsmutniejsze jest to, że chociaż wygląda to przerażająco, ktoś poświęcił dużo czasu na zrobienie tego ciasta. Każda zniekształcona kropelka, każda przerażająca krzywizna i rozkwit. Są tu godziny strasznego rzemiosła.

Ale komentatorzy nie zdawali sobie wtedy sprawy, że ciasto zostało stworzone jako częśćLodowe uśmiechy, organizacja non-profit, która produkuje ciasta na zamówienie dla „rodzin dotkniętych poważną chorobą dziecka”. [Facepalm]

cómo deshacerse naturalmente de la hinchazón
Ta treść jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Chociaż piekarz najwyraźniej nie był Buddy Valastro, była wolontariuszką, która nie spieszyła się, aby sprawić, by cierpiąca dziewczynka poczuła się wyjątkowo. A gdybym kiedykolwiek próbował zbudować popiersie Elsy z kremówki i kremu, okaże się, że bardziej przypominałbym Svena.W końcu uśmiech na twarzy tej małej dziewczynki to wszystko, co się liczy.

Ta treść jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.