Ina Garten utrzymuje to w rzeczywistości - w kuchni i poza nią - Sierpień 2022

boso contessa w ogrodzie Michael Bezjian / WireImage

Impreza jest tak szczęśliwa, jak gospodarz.Nauczyłem się tego na własnej skórze na jednej z pierwszych imprez, jakie urządziłem. To był brunch i postanowiłam zrobić omlety dla każdego. Nigdy nie wyszedłem z kuchni - i przez rok nie miałem kolejnej imprezy. Mówię ludziom, kiedy są gospodarzami, żeby zrobili menu z przepisów, które naprawdę dobrze znasz, i żeby kupili coś w piekarni na wspaniały deser. To znacznie lepsza impreza, jeśli jedzenie jest proste i jesteś zrelaksowany.

Posiadanie mężczyzny, który potrafi gotować, jest przereklamowane.Mój mąż Jeffrey robi kawę, to wszystko. Ważniejsze jest, aby mieć jedną osobę, która gotuje i drugą, która to docenia.Jeszcze lepsze niż rosół dla duszy:Domowa zupa pomidorowa i grillowany ser, z dorosłymi serami, takimi jak Gruyère i bardzo ostrym cheddarem. Zrobiłem to niedawno dla przyjaciela, który był zdenerwowany i nie jadł od tygodnia. Pożarła to!

Potrawy najlepiej smakują odpowiednio posolone.Oznacza to solenie go po trochu przez cały proces gotowania, a nie tylko na koniec. Wzmacnia smak wszystkiego, co gotujesz i sprawia, że ​​jedzenie jest przyprawione, a nie słone.

buenos macarrones con queso cerca de mí

Wdzięczność to najlepszy prezent dla gospodyni.Zawsze następnego dnia wysyłam kwiaty lub list z podziękowaniami.50 sombras de grey escenas de sexo de películas

Gotuj z sercem!Mówi się, że ogrody wyglądają lepiej, gdy są tworzone przez kochających ogrodników, a nie przez architektów krajobrazu, ponieważ ogród jest bardziej doglądany i pielęgnowany. To samo dotyczy gotowania. Gotuję tylko dla ludzi, których kocham.

- JAK OPOWIEDZIŁ NICOLE YORIO

5 RZECZY ZAWSZE ZNAJDZIESZ W MOJEJ KUCHNICHLEB PSZENNY„Robię bułkę tartą, pulsując ją w robocie kuchennym”.

LODY WANILIOWE`` Miarka sprawia, że ​​deser jest jeszcze lepszy - albo jem sam! ''

Justin Timberlake cuando era joven

POMIDORY W PUSZKACH SAN MARZANO- Używam puszki do szybkiego przygotowania sosu do makaronu na nocny tydzień.

BIAŁE MASŁO TRUFLOWE„Wanna kosztuje tylko 9 dolarów; sprawia, że ​​popcorn lub kanapki są fantazyjne ”.

PEPPERIDGE FARM PUFF CIASTECZNE ARKUSZE- Używam ich do ubijania przekąsek jak słomek serowych.

BĘDZIE DŹWIĘKOWE:

odio a mi esposo y su familia

„Najlepszą częścią mojego dnia jest kolacja i wino z moim mężem Jeffreyem”.

„Najbardziej przereklamowane narzędzie: maszyna do robienia makaronu. Po co to robić, skoro można to kupić? To dużo pracy!'

„Uwielbiam program Altona BrownaDobre jedzenie, o chemii żywności. To naprawdę przemyślane.

„Grillowany ser i zupa pomidorowa to najbardziej komfortowy posiłek”.

'Ta książka [Opanowanie sztuki francuskiego gotowaniaJulia Child] nauczył mnie gotować. Obejmuje każdy proces: pieczenie, duszenie, duszenie ”.