Znaczenie Bożego czasu w związkach

Znaczenie Bożego czasu w związkach

Jednak Bóg uczynił wszystko pięknym na swój czas. Zasiał wieczność w ludzkim sercu, ale mimo to ludzie nie mogą zobaczyć całego zakresu Bożego dzieła od początku do końca. Księga Koheleta 3 :11 (NLT)Wiem, że czasami tak trudno jest uwierzyć w dokładność Bożego wyczucia czasu w związkach, ponieważ przez większość czasu po prostu nie pasuje on do naszego. Szczególnie trudno w to uwierzyć, ponieważ myślisz, że cierpi na tym twoje życie miłosne.

Kiedy się w kimś zakochujemy, chcemy od razu nawiązać z tą osobą relację, ponieważ naszym jedynym pragnieniem jest być z nią cały czas.Problem w tym, że jesteśmy tak niecierpliwi. Nie wiemy, jak czekać. Nie rozumiemy, dlaczego powinniśmy czekać.

Wiem, że wierzymy, że Bóg jest wszechmogący i wszystko dzieje się z Bożej woli, ale czasami naprawdę trudno jest uwierzyć w doskonały czas Boga.

Pędzimy przez życie. Nie mamy już cierpliwości na nic. To słowo po prostu nie istnieje w naszym słowniku współczesnego życia.Niestety, właśnie dlatego przechodzimy w naszym życiu tak wiele bolesnych złamań serc. Wszystko jest we Wszechmogącym Ręka Boga . Całe nasze życie, nasze losy… wszystko.

Nie wierząc w Wola Boża oraz Boży idealny czas zawsze doprowadzi cię do złamanie serca .

Czy ufasz Bożemu czasowi w związkach? Jeśli czasami trudno ci w to uwierzyć, wykonaj poniższe kroki, a z pewnością pomoże ci to ponownie uwierzyć w Boży czas.Złóż swoją nadzieję w Bogu

kobieta w białej koszulce patrząca w górę

Pokładamy naszą nadzieję w Panu. On jest naszą pomocą i tarczą. W Nim radują się nasze serca, bo ufamy Jego świętemu imieniu. Niech Twoja niezawodna miłość otoczy nas, Panie, bo nasza nadzieja jest tylko w Tobie. Psalm 33:20-22 (NLT)

Jeśli pokładasz całą swoją nadzieję w Bogu, nie musisz się o nic martwić. Jesteś bezpieczny. Wszystkie Twoje modlitwy zostaną wysłuchane, a Bóg spełni Twoje największe marzenia i życzenia – w odpowiednim czasie.

Większość ludzi uważa nadzieję za uczucie, ale tak nie jest. Jest znacznie większy. Jest znacznie potężniejszy.

Nadzieja jest czymś, co nas porusza. Mamy nadzieję na lepsze jutro. Mamy nadzieję na jaśniejszą i lepszą przyszłość. Mamy nadzieję na czystą i szczerą miłość.

To sprawia, że ​​żyjemy. To sprawia, że ​​jesteśmy pozytywni i optymistyczni.

¿Por qué algunas mujeres tienen clítoris grandes?

Nawet jeśli wydaje się, że świat wokół nas się wali, jakbyśmy nie byli wystarczająco silni, by iść dalej, nasza nadzieja utrzymuje nas w ruchu, a w tych momentach popycha nas do jeszcze zacieklejszej walki.

Jako chrześcijanie pokładamy nadzieję w Jezusie Chrystusie – że On nas kocha i wiernie obdarzy nas Swoimi błogosławieństwami.

Uwierz w Boży plan

blondynka w czarnej kurtce siedząca na ziemi

„Bo znam plany, które mam dla ciebie”, mówi Pan, „ plany, aby ci się dobrze prosperować, a nie skrzywdzić cię, plany dać ci nadzieję i przyszłość. Jeremiasza 29:11 (NIV)

Bóg ma plan dla nas wszystkich. Widzisz, wszyscy mamy swoje książki w niebie. To są księgi naszego przeznaczenia. Bóg napisał je, zanim jeszcze się urodziliśmy.

Możesz też pomyśleć, że czasami trudno jest uwierzyć w Boży plan, ponieważ nie wiemy, dokąd nas on prowadzi, ale tak właśnie działa wiara. Musisz wierzyć w niewidzialne i nieznane rzeczy.

W ten sposób Bóg chce przetestować twoje serce. Aby sprawdzić, czy twoja wiara jest na tyle silna, że ​​uwierzysz nawet w jakieś nieznane i zagmatwane rzeczy.

To właśnie wtedy musisz udowodnić siebie i swoją wiarę – zaufać Bożemu planowi, bez względu na to, jak niezgłębiony może ci się on wydawać.

Droga, którą Bóg dla Ciebie zaplanował, może być niejasna i trudna, ale uwierz mi, cel będzie niesamowicie piękny. Kiedy tam dotrzesz, zrozumiesz, że było warto.

Czasami to, co Bóg zaplanował, może całkowicie różnić się od twojego, ale nadal musisz wierzyć, że Jego plany są w twoim najlepszym interesie.

On nigdy nie sprawi, że będziesz cierpieć. Nawet jeśli nie zawsze odpowiada na twoje modlitwy lub jego czas jest trochę powolny (według ciebie), Jego jedynym celem jest ochrona cię przed złamanym sercem.

Jeśli napotkasz jakieś przeszkody na swojej drodze, uznaj to za pokusę. Utrudnił ci drogę tylko dlatego, że chce zobaczyć, jak silna jest twoja wiara.

Ufaj Bożemu planowi, bez względu na to, jaka będzie twoja tarcza przed złem. Twoja wiara ochroni cię przed bólem serca i rozczarowaniem.

hacer crecer un duendecillo cortado en un bob

Mieć cierpliwość

kobieta w czarnej kurtce patrząca na jezioro

Pan jest dobry dla tych, którzy na Niego czekają, dla duszy, która Go szuka. Dobrze, że na zbawienie Pana należy spokojnie czekać. Lamentacje 3:25-26 (ESV)

Nie bądź tak niecierpliwy. Przestań skupiać się tylko na swoim życiu miłosnym. Jest tak wiele innych rzeczy i ważnych części twojego życia, na które możesz wpływać, i na nie również powinieneś zwracać uwagę.

Bóg zna idealny czas, aby wysłać odpowiednią osobę do twojego życia i tylko wtedy to zrobi. To jest coś, na co nie możesz zbytnio wpływać.

Gdy po raz pierwszy o coś prosisz, może nie odpowiedzieć na twoją modlitwę. Ale nie poddawaj się. Odpowie szybciej niż myślisz – oczywiście tylko wtedy, gdy to, o co prosiłeś, jest dla Ciebie dobre.

Więc nie masz wyboru, musisz cierpliwie czekać. Zwróć uwagę na inne rzeczy w twoim życiu, które są równie lub nawet ważniejsze niż twoje życie randkowe.

Modlić się

kobieta z zamkniętymi oczami modląca się

Dlatego powiadam wam, o cokolwiek prosicie w modlitwie, wierzcie, że otrzymaliście, a będzie to wasze. Marka 11:24 (NIV)

MÓDL SIĘ Każdego dnia, każdej nocy. Może to zająć trochę czasu, ale otrzymasz odpowiedź, której potrzebujesz. Twoje modlitwy się opłaci.

Bez względu na to, jak dziwny może się wydawać Boży plan dla ciebie, zawsze szukaj w nim czegoś pozytywnego. Każdą sytuację traktuj jako błogosławieństwo lub wyciągaj z niej lekcję.

Bądź zawsze wdzięczny Bogu. Nie zapomnij podziękować Mu za wszystko w swoich modlitwach. Może zamknąć dla ciebie niektóre drzwi, ale jednocześnie otworzy kilka nowych. Bądź za to wszystko wdzięczny.

Twoje przeznaczenie jest w twoich modlitwach. Twoja modlitwa jest twoim zbawieniem.

Oceń siebie

kobieta w kwiecistej sukience siedząca na białej ławce

Jeśli masz wątpliwości, co do idealnego czasu Boga, przeanalizuj swoją przeszłość i życie. Zacznij od czasu, gdy byłeś nastolatkiem w liceum i dobrze przyjrzyj się swojej życiowej podróży.

Jak wybrałeś swoich partnerów? Czy zawsze były dla Ciebie najlepszym wyborem? Zakładam, że tak nie było, ponieważ nadal byś z nimi był.

Kim byli twoi najlepsi przyjaciele? Czy ci ludzie nadal są częścią twojego życia? Czy kiedykolwiek zdradziłeś swoich przyjaciół lub odwrotnie?

Czy zawsze byłeś wierny Bogu? Czy zawsze mocno wierzyłeś w Jego wolę? Czy pokładałeś w Nim nadzieję i zaufałeś Jego doskonałemu wyczuciu czasu, czy też robiłeś rzeczy na swojej własnej osi czasu?

Czy zawsze podążałeś za swoim sercem, jeśli chodzi o relacje? Czy zawsze byłeś wdzięczny Bogu, bez względu na to, co się dzieje?

Poświęć trochę czasu i dokonaj samooceny. Pomoże ci to znaleźć powód, dla którego Boży czas w twoim życiu miłosnym jest dla ciebie trochę powolny.

Może nie jesteś jeszcze gotowy na randki. Może wciąż trzymasz jakiś emocjonalny bagaż ze swojej przeszłości.

Innym powodem może być to, że twój partner jest dla ciebie zły, a Bóg nie chce, abyś cierpiał. Być może związek, o który się modlisz, doprowadzi cię tylko do bólu serca.

Jestem pewien, że istnieje dobry powód, dla którego Boży czas trwa tak długo. Bóg zawsze ma powód do wszystkiego.

Od Ciebie zależy ocena swojego życia i relacji oraz znalezienie tego powodu. Jedyne, co wiem na pewno, to to, że On zawsze próbuje cię chronić.

Zastanów się ponownie nad swoim związkiem

kobieta opierając się na drzwiach patrząc na zewnątrz

OK, dokonałeś samooceny, teraz nadszedł czas, aby zrobić to samo ze swoim związkiem. Zbadaj to. Musisz zadać sobie kilka pytań, które ujawnią, czy twój partner naprawdę jest dla ciebie odpowiednim facetem.

Pomyśl o pierwszym spotkaniu ze swoim partnerem (lub zainteresowaniach miłosnych). Co pomyślałeś o nich, gdy zobaczyłeś je po raz pierwszy?

Pamiętasz swoją pierwszą randkę? Jak to sie stalo? Czy zakochałaś się w nich od razu po tej jednej randce?

Jakie są cele Twojego partnera na przyszłość? Czy są podobne do twoich? Czy wspominają o tobie, gdy mówią o swojej przyszłości? Czy rzeczywiście widzisz je w swojej przyszłości?

Jak twój partner traktuje twoją rodzinę? Czy z szacunkiem traktują bliskich? Czy chcą się z nimi spotykać, czy też musisz zawsze zmuszać ich do wyjścia z tobą i twoimi przyjaciółmi?

To są wszystkie pytania, które mogą pomóc ci uświadomić sobie, czy twój związek jest prawdziwy, czy nie.

¿Cómo saben los chicos cuándo van a venir?

Zanim zaczniesz modlić się do Boga o pomoc w związku, musisz najpierw rozważyć kilka rzeczy. Po pierwsze, musisz mieć pewność, że Twój partner kocha Cię tak samo jak Ty.

Następnie upewnij się, że chcesz być z tą osobą na zawsze. Jeśli naprawdę są twoją bratnią duszą, Bóg sprawi, że twoje ścieżki się skrzyżują.

Wiesz, że oboje partnerzy powinni włożyć ten sam wysiłek, aby związek zadziałał. Jeśli jesteś jedyną osobą, która wkłada w to wysiłek, oznacza to, że jesteś w związku jednostronnym.

Jeśli jesteś pewien, że znalazłeś swoją bratnią duszę, musisz trochę poczekać i zaufać Bożemu czasowi. Jestem pewien, że odpowie na twoje modlitwy i pobłogosławi ten związek szybciej niż myślisz.

Zaakceptuj Boży czas – nigdy się nie myli

kobieta w czarno-białej sukni patrząca na morze

Zawsze wierz w doskonały czas Boga. Nawet w chwilach, w których najbardziej w to wątpisz, musisz to zaakceptować i pokładać w Nim nadzieję.

Nieznajomość dokładnego czasu może być frustrująca, ale w ten sposób Bóg chce nas nauczyć ufać Mu.

Kiedy nauczysz się akceptować Boży czas, zaczniesz żyć w nadziei. Nie będziesz się martwić, kiedy coś się wydarzy, ponieważ wiesz, że Bóg już nad tym pracuje.

Jeśli masz w Niego wiarę, wiesz, że On sprawi, że Twoje modlitwy się spełnią, a to nie będzie ważne, kiedy to się stanie, bo nie ma potrzeby się spieszyć – masz przed sobą całe życie.

Zaakceptowanie doskonałego czasu Bożego wprowadzi pokój do twojego życia. Nie będziesz zawracać sobie głowy wyczuciem czasu, a to pozwoli Ci skupić się na innych rzeczach, na które możesz faktycznie wpłynąć.

Refleksje

kobieta stojąca na zewnątrz podczas zachodu słońca

Ta wizja dotyczy przyszłości. Opisuje koniec i to się spełni. Jeśli wydaje się, że nadchodzi powoli, czekaj cierpliwie, bo na pewno to nastąpi. Nie będzie opóźniony. Habakuka 2:3 (NLT)

Ten werset biblijny wyjaśnia to wszystko. Czasami możesz pomyśleć, że Boży czas w związkach jest trochę powolny, ale ważne jest to, że nadejdzie – ponieważ zawsze tak jest.

¿Estoy lista para ser mamá?

Ufaj Bogu. On wie, co jest dla nas najlepsze. Wie o tym lepiej niż my. Złóż w Nim całą swoją nadzieję i… módlcie się o Jego błogosławieństwa każdego dnia.

Czasami nie jesteśmy świadomi, że druga osoba nie kocha nas w ten sam sposób i modlimy się do Boga za niewłaściwą osobę. Nie martw się.

Bóg o tym wie i może to być jedyny powód, dla którego nie odpowie na twoje modlitwy o tę miłość.

On już napisał twoją historię miłosną i Wyśle ci prawdziwą miłość na odpowiedni czas . Musisz tylko zaufać doskonałemu Bożemu czasowi i czekać na to.

kobieta w czarnej kurtce stojąca w pobliżu drzewa

Będziesz Mu wdzięczny, ponieważ ta osoba będzie czymś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

Bądź ze sobą szczery. Prawdopodobnie modlisz się o swój związek, ponieważ kochasz swojego partnera, ale czy on czuje to samo do ciebie?

Czy twoja miłość naprawdę wystarczy, aby twój związek zadziałał? Może po prostu nie być – albo nigdy nie będzie.

A kiedy Bóg odpowiada na twoje modlitwy, nie oznacza to, że powinieneś przestać się modlić. Oznacza to, że rezygnujesz.

Osoba, która jest pewna, że ​​znalazła odpowiednią osobę, nigdy nie zrezygnowałaby z tego związku.

Do tego czasu nie musisz się nigdzie spieszyć. Ciesz się swoją samotnością. Pewnego dnia możesz przegapić tę część swojego życia.

Wiem, że Bóg odpowie na twoje modlitwy. Po prostu naprawdę musisz zaufać Wola Boża i ćwicz cierpliwość. Może Boże błogosław ty i twoja miłość.

Znaczenie Bożego czasu w związkach