Jeśli twój człowiek robi te 7 rzeczy, jest sadystą emocjonalnym - Grudzień 2021

W dobie współczesnego randkowania, kiedy nic już nie jest święte, niestety będzie można zobaczyć wszystkich ludzi.

Będzie tak wielu jebanych, socjopatów i psychopatów, ale jeden gatunek jest obecnie bardzo popularny - nazywani są sadystami emocjonalnymi.Jeśli masz szczęście, że nie umawiasz się z takim mężczyzną, chcę ci tylko powiedzieć, że są one wyjątkowo niebezpieczne i jeśli kiedykolwiek zobaczysz znak przypominający takiego mężczyznę, powinieneś biec tak szybko, jak to możliwe.

Taki człowiek nie różni się niczym od dobrych facetów. W rzeczywistości, kiedy go zobaczysz, przysięgniesz, że jest po prostu dobrym facetem i że nie może ci zrobić krzywdy.

Ale jesteś daleki od prawdy, ponieważ taki człowiek to tylko manipulujący dupek w przebraniu, próbujący złapać idealną ofiarę, aby popełnić idealne przestępstwo.W tym przypadku używa różnego rodzaju technik do manipulowania, zapalania lub umniejszania swojej ofiary, a tym samym przejmując nad nią pełną kontrolę.

cómo secar tu cabello con secador

Oto niektóre z najczęstszych oznak emocjonalnego sadysty, więc czytaj dalej i naucz się, jak się bronić przed takim człowiekiem.

1. Nadal cię krzywdzi, nawet jeśli każesz mu przestać

Jednym z najważniejszych znaków, że umawiasz się z emocjonalnym sadystą, jest to, że nie słucha tego, co masz do powiedzenia. Więc jeśli powiesz mu, że pewne jego zachowanie sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, a on nadal to robi, jest to oznaką braku szacunku i braku miłości.Oczywistym jest, że taki facet nie kocha cię wystarczająco mocno, aby zmienić siebie, by cię uszczęśliwić. Zawsze będzie używać gier z chorym umysłem, aby cię kontrolować i sprawić, byś źle się czuł.

2. Dba o ciebie tylko wtedy, gdy cię nie ma

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że ktoś przez cały czas uważał cię za coś oczywistego, kiedy byłeś z nim w związku, a jedynym momentem, gdy naprawdę okazywał trochę miłości i szacunku, był moment, w którym odszedłeś?

Jeśli to dzwoni, oznacza to, że umawiałeś się z emocjonalnym sadystą, który troszczył się o ciebie tylko wtedy, gdy zobaczył, że zamierzasz go zostawić. Oznaczałoby to, że nie miałby już nikogo do kontrolowania i byłby z tego powodu zły.

los mejores lugares de vacaciones desconocidos en los EE. UU.

3. Flirtuje z innymi kobietami

Taki facet nie wstydzi się uderzać w każdą gorącą dziewczynę, która się do niego zbliża, bez względu na to, czy tam jesteś, czy nie. Jeśli naprawdę cię szanuje, nie zrobiłby tego, ale ponieważ nie jest tak zainteresowany tobą jako osobą (z wyjątkiem darmowego seksu i pomocy w życiu codziennym), zrobi to bez wyrzutów sumienia.

Musisz wiedzieć, że zasługujesz na znacznie więcej niż on może ci dać i mądrze byłoby go zostawić. Tylko w ten sposób będziesz w stanie znaleźć kogoś, kto naprawdę na ciebie zasługuje.

4. Sprawia, że ​​czujesz, że nie jesteś dla niego wystarczająco dobry

Jeśli ciągle czujesz, że nie jesteś dla niego wystarczająco dobry, nawet jeśli twoja samoocena jest na wysokim poziomie, oznacza to, że masz do czynienia z emocjonalnym sadystą, który zrobi wszystko, abyś płakał i wątpił w zdrowy rozsądek.

¿Cómo es la mujer promedio de 65 años?

Jest typem człowieka, który przekona cię, że jesteś szalony, i potraktuje cię jak gówno, nawet jeśli na to nie zasługujesz. Sprawi, że poczujesz się jakbyś był niekochany i nigdy nie przyzna, że ​​to on ma problem, a nie ty.

5. Zachowuje się dobrze wobec ciebie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje

Taki facet umie bardzo dobrze grać we wszystkie gry umysłowe.

Jest gotów zrobić dla ciebie dodatkową milę, jeśli oznaczałoby to, że dostanie coś w zamian. Więc kiedy zobaczysz go słodkiego i miłego, nie ma nadziei, że się obudził i zaczął kochać cię szaleńczo.

Są szanse, że on potrzebuje twojej pomocy w czymś, a gdy tylko dostanie to, czego chce, opuści cię, jakby niczego nie zostawił.

6. On cię nie kocha

Tylko sadysta emocjonalny byłby z kimś, kogo nie lubi otrzymywać tego, czego chce. Widzisz, codzienne ranienie cię, znęcanie się nad tobą sprawia, że ​​czuje się dobrze na własnej skórze, więc udaje, że cię kocha tylko dlatego, że jesteś blisko ciebie.

Nie jest typem faceta, który umarłby za ciebie, ani nie jest typem faceta, który zrobiłby wszystko, aby cię uszczęśliwić. Zamiast tego jest jeszcze jednym dupkiem, który przyszedł do twojego życia, aby zrobić z niego piekło.

Mam tylko nadzieję, że go opuścisz, gdy tylko zobaczysz, że miłość nie jest tym, co czuje.

cómo hacer que un orgasmo masculino sea mejor

7. Ma gówniane usprawiedliwienia za swoje złe zachowanie

Widzisz, kiedy jesteś z kimś w romantycznym związku, celowo nie skrzywdzisz tej osoby. A jeśli ich skrzywdzisz, powiesz, że jest ci przykro i wynagradzasz swoje grzechy. Ale emocjonalny sadysta to ktoś, kto nigdy nie mówi, że jest mu przykro i zawsze stara się znaleźć gówniane usprawiedliwienia dla swojego paskudnego zachowania.

Taki człowiek nigdy nie zrobi nic, co poprawiłoby ci samopoczucie, a on za każdym razem pozostawia cię we łzach. Chodzi o to, że nie jest zainteresowany poprawą samopoczucia ani pomocą w jakikolwiek sposób.