Jeśli twój facet robi te 5 rzeczy, jest emocjonalnym psychopatą - Grudzień 2021

Mój mąż był emocjonalnym podstępnym sukinsynem -kompletny psychopata. Był obelżywy fizycznie, seksualnie i, co najważniejsze, emocjonalnie.

Pozwól, że powiem ci tylko jedno -słowa kurwa, królu HURT! Wiedział to i to była jego najsilniejsza broń!Kiedy się rozdzieliliśmy, po 12 latach małżeństwa, uderzyło mnie to - nagłe uświadomienie, podsumowanie, jeśli chcesz, tych okropnych 12 lat piekła.

Powoli przemycał swoje psychotyczne ja do mojego życia, wykorzystywał mnie emocjonalnie i nawet tego nie zauważyłem. Wiedziałem, że coś jest nie tak, ale nie wiedziałem co - dopóki się nie rozeszliśmy (i drogi Boże, dziękuję za to).

Ci psychotyczni ludzie mają specjalne umiejętności - nie będziesz świadomy, że jesteś molestowany emocjonalnie.cómo hacer feliz a tu chico en la cama

Przeczytaj wskazówki i ucz się na podstawie moich doświadczeń, a być może uratujesz siebie (tak jak ostatecznie to zrobiłem).

1. Sprawia, że ​​wierzysz, że jesteś odpowiedzialny za wszystko

Psychopaci emocjonalni nie zawsze mają na myśli. Mogą oczarować Cię swoimi słowami, dopóki krowy nie wrócą do domu. Mają moc przekonywania i nigdy się nie nudzą.

W jednej chwili walczysz, aw drugiej mówi ci: „W porządku kochanie. To nie twoja wina, że ​​jesteś emocjonalny. Nie możesz sobie pomóc ”.W końcu uwierzysz, że to ty jesteś winien walki, a on jest po to, abyś poczuł się lepiej.

letras de canciones que no tienen sentido

2. On cię oświetla

Gaslighting to forma psychologicznego znęcania się, w której sprawca wykorzystuje fałszywe informacje i przedstawia je ofierze, sprawiając, że ofiara wątpi w własne zdrowie psychiczne - ulubiona taktyka sprawcy emocjonalnego.

Pewnego dnia przypadkowo zobaczyłem kilka e-maili, które mój mąż niedbale zostawił otwarte, i zdałem sobie sprawę, że mnie zdradza. Kiedy go o to zapytałem, zaczął na mnie krzyczeć!
Mówił, że nie może uwierzyć, że mogę wymyślić coś takiego, że jestem szalony, że mu nie ufam ... trwało to przez kilka dni.

Wkrótce zacząłem wątpić w siebie. Zacząłem myśleć, że może miał rację. Może to ja jestem szalona. Może źle wszystko odczytałem.

Kiedy twój psychotyczny partner nie ma usprawiedliwienia, on go stworzy i sprawi, że poczujesz się jak „szalony”.

3. Obwinia cię za wszystko

Może to wyglądać podobnie do pierwszego, ale tak nie jest. Za każdym razem, gdy ma problem, znajdzie sposób, by cię za to winić.

Jeśli ma problemy w pracy, sprawi, że pomyślisz, że to Ty jesteś winien, ponieważ stresujesz go w domu.

Jeśli dostanie mandat za przekroczenie prędkości, to twoja wina, bo doprowadziłeś go do wściekłości, że zdmuchnął parę, jadąc zbyt szybko.

cómo perder peso sin hacer ejercicio

Podsumowując, bez względu na to, jak na to patrzysz, zawsze jest to twoja wina, ponieważ emocjonalni psychopaci zawsze mają rację.

4. On cię niszczy

Psychopaci emocjonalni to wulgaryzmy, które nie mają nic lepszego do roboty niż kontrolowanie ciebie. Karmią cię toksycznymi myślami, aby nie myśleć, że jesteś mądrą, piękną i silną osobą.

Ich celem jest sprawienie, byś uwierzył, że jesteś głupi i bezużyteczny, i im się to uda. Kiedy zaczniesz wierzyć w te badziewia, przylgniesz do niego jeszcze bliżej, bo boisz się, że jest najlepszy, jaki kiedykolwiek będziesz miał.

Psychopaci emocjonalni mogą sprawić, że uwierzysz we wszystko, co tylko zechce.

5. On „wyciera cię”

Po prostu izoluje cię od reszty świata. Przekonuje cię, abyś nie spotykał się z przyjaciółmi, ponieważ tak naprawdę ich nie potrzebujesz - masz go.

A tak naprawdę kryje się za tym - obawia się, że twoi przyjaciele mogą w jakiś sposób do ciebie przemówić i zachęcić cię do opuszczenia go.

Spędził tak dużo czasu, czyniąc cię „idealnym”, aby pozwolić, aby twoi przyjaciele cię zrujnowali.

Zobacz też: 6 OSTRZEŻENIE Oznaki, że jesteś w związku obraźliwym emocjonalnie

Przekona cię, że najbardziej cię kocha i jest jedyną osobą, której powinieneś zaufać.

Co za podstępny drań!

1200 calorías al día de preparación de comidas