Jeśli twój facet robi te 10 rzeczy, jest prawdziwym dżentelmenem - Grudzień 2021

Spójrzmy prawdzie w oczy - dżentelmenów trudno obecnie znaleźć. Gdziekolwiek spojrzysz, jest tam grupa pieprzonych facetów, graczy i królów dramatów, którzy zawsze mają problemy w związkach. Nie chcą robić miłych rzeczy dla kobiety, w której są zakochani, myśląc, że w ten sposób wyglądaliby źle przed innymi. Boją się, że ludzie będą nazywać je niegodziwcami i że nigdy nie zostaną uznani za macho.

Ale z drugiej strony są mężczyźni, którzy dowodzą, że rycerstwo nie jest martwe i że mężczyzna powinien traktować swoją kobietę jak królową. Jeśli więc nie wiesz, do której grupy ludzi należy twój mężczyzna, czytaj dalej i dowiedz się więcej o nim.1. On jest dla ciebie miły

Jeśli twój człowiek jest dla ciebie uprzejmy i sprawia, że ​​czujesz się dobrze na własnej skórze, oznacza to, że jest prawdziwym dżentelmenem, który cię docenia. Nie chce, żebyś czuł się źle z powodu niczego, więc nie będzie miał problemu, aby zrobił wszystko, aby cię zadowolić. To znak, że cię kocha i troszczy się o ciebie i że widzi wszystkie te dobre rzeczy, które dla niego robisz. I chce wnieść swój wkład, więc robi wszystko, co w jego mocy, aby was dwoje pracowało.

2. Zawsze dotrzymuje słowa

Jeśli powiedział, że zadzwoni do ciebie w określonym czasie, możesz się założyć, że nie spóźni się, nawet o sekundę. Docenia twój czas i nie chce, żebyś na niego czekał. To znak, że szanuje cię i że zawsze jesteś w jego umyśle. Nie jest taki jak wszyscy ci ludzie, którzy mówią, że coś zrobią, a potem trzeba na nich poczekać, a nawet przypomnieć im, aby coś zrobili. Taki człowiek zawsze będzie cię szanował, ale będzie chciał od ciebie tyle samo szacunku.

3. Jest uprzejmy dla wszystkich ludzi

Nie jest typem człowieka, który będzie niegrzeczny wobec ludzi, którzy nie mają wspaniałych miejsc pracy. Wie, że wszyscy robimy co w naszej mocy, abyś nigdy nie zobaczył, jak drwi z kelnera lub sprzątaczki. Dla niego każda przyzwoita praca jest cenna i szanuje je wszystkie. W rzeczywistości, jeśli uda mu się pomóc tym ludziom, zrobi to. Nie zdziw się więc, jeśli zaproponuje ci zabranie drinków z baru, aby kelner nie musiał ich przynosić. On jest taki kochany, prawda?4. On chce, abyś był częścią jego życia

Bez względu na to, czy idzie na jakieś imprezy biznesowe, czy tylko na drinka ze swoimi chłopcami, zawsze cię zaprosi. To znak, że lubi spędzać z tobą czas i chce, abyś był częścią jego życia. Jeśli zachowuje się bardzo szczęśliwy, gdy gdzieś z nim pójdziesz, oznacza to, że jest zadowolony i że podoba mu się to, że jego przyjaciele tak dobrze się z tobą dogadują.

mujer pidiendo al hombre que se case con ella

5. Poświęca się tobie

Kiedy jest z tobą, jego oczy nie wędrują do innych kobiet. Ma przy tobie wszystko, czego potrzebuje i pokazuje ci to w każdej chwili, którą spędzasz razem. Z nim czujesz się tak wyjątkowy tylko dlatego, że jest tak troskliwy i kochający. Czujesz, że jesteś jedyną kobietą, na której naprawdę mu zależy, a to uczucie sprawia, że ​​jesteś najszczęśliwszą kobietą na świecie.

6. Chce, abyś był częścią jego przyszłości

Jeśli ciągle mówi, że chce, abyś był częścią jego życia w przyszłości, to znak, że cię ceni i że jest prawdziwym dżentelmenem. On nie jest pieprzonym facetem, który by cię prowadził, ale szczerym mężczyzną pełnym dobrych cech. Szanuje cię i widzi, że jesteś kobietą o wysokiej wartości, co sprawia, że ​​myśli, że jesteś materiałem żony. Dlatego zrobi wszystko, aby cię nie stracić.como complacer a tu hombre con tus manos

7. On jest szczery

Z takim człowiekiem nigdy nie poczujesz, że coś przed tobą ukrywa. Nigdy nie będzie grał z tobą w gry umysłowe i nigdy nie powie czegoś, co nie miał na myśli. Dzięki niemu będziesz wiedział, gdzie stoisz, a on będzie cały czas otwarty na swoje emocje. Nie chce marnować twojego czasu ani swojego, jeśli twój związek nie jest taki, jak sobie wyobrażał, więc nigdy niczego przed tobą nie ukryje.

8. Będzie chciał, abyś czuł się dobrze

Jeśli jest coś, co może zrobić, abyś czuł się dobrze, zrobi to. Bez względu na to, czy przygotowuje śniadanie, czy wyprowadza psa, będzie więcej niż szczęśliwy, że może ci pomóc. Chce, żebyś czuł się dobrze, gdy jesteś z nim, więc zrobi wszystko, abyś czuł się dobrze na własnej skórze. Jest czarujący i nie ma nic przeciwko pomaganiu ci w pracach domowych, nawet jeśli tam nie mieszka.

9. Chce zbadać twoją duszę, a nie tylko twoje ciało

Jeśli mężczyzna interesuje się tym, co masz do powiedzenia, a nie tylko ciałem, możesz założyć się, że to prawdziwy dżentelmen. Mam na myśli, że może udawać, że jest kimś, kim na początku nie jest, ale po jakimś czasie ujawni swoją prawdziwą twarz. Jeśli chce dowiedzieć się więcej o tobie i rzeczach, które cię uszczęśliwiają, jest opiekunem i nie powinieneś pozwolić mu uciec.

10. On nie jest dziecinny

Taki człowiek wie, czego chce i kiedy tego chce. Zachowuje się jak dorosły i bierze odpowiedzialność za to, co robi. Jeśli chce być z tobą, powie to na głos. Nie będzie czekać 3 miesiące, więc zobaczysz, że on naprawdę cię lubi, ale będzie szczery od pierwszego dnia z tobą. Nie okłamuje cię ani nie sprawia, że ​​czujesz się źle, ponieważ wie, że to nie jest dobry sposób na utrzymywanie stabilnego i zdrowego związku.