Jeśli masz wątpliwości co do tego, kim są Twoi prawdziwi przyjaciele, przeczytaj to - Grudzień 2021

Posiadanie prawdziwych przyjaciół, ludzi, którzy cię rozumieją i wspierają, to największy skarb, jaki możesz mieć. Przeczytałem kiedyś, że lepiej mieć jednego przyjaciela, który rozumie twoje łzy, niż wielu przyjaciół, którzy znają tylko twój uśmiech.

Żyjemy w świecie, w którym ludzie mają setki przyjaciół w sieciach społecznościowych, ale nie ma ani jednego prawdziwego przyjaciela, który będzie tam dla ciebie, gdy będzie ciężko. W pewnym momencie staje się to trudne, dlatego musimy mieć przy sobie odpowiednich ludzi. Musisz więc wiedzieć, że wszystkie osoby, które masz na Facebooku, aby polubić zdjęcia i inne rzeczy, nie są twoimi prawdziwymi przyjaciółmi. Nie są to ludzie, z którymi zamierzasz rozmawiać o swojej sytuacji miłosnej lub problemach w domu.alimentos que encogen la grasa del vientre rápidamente

Twoi znajomi to ci, z którymi spędzasz czas - w czasie rzeczywistym, a nie ci, którzy lubili twoje zdjęcie na Facebooku. Nie ma znaczenia, czy ten przyjaciel mieszka w całym kraju, o ile będzie to osoba, do której zadzwonisz, gdy wydarzy się coś ważnego. Znajomi to ci, do których zawsze możesz zadzwonić, bez względu na wszystko. Mam trzech najlepszych przyjaciół, a dwoje z nich mieszkało kiedyś w różnych krajach i to nie miało znaczenia. Wiedzieli wszystko, co działo się w moim życiu i wiedziałem o nich wszystko. Dzieliliśmy się ze sobą rzeczami, które były dla nas ważne.

Zatem odległość nie ma znaczenia, gdy ludzie mają rację. Jeśli twój przyjaciel mieszka daleko, a to jest problem w twojej przyjaźni, powinieneś to odpuścić. W przyjaźni najważniejsze jest zaufanie i wsparcie, a nie wspólne imprezy. Istnieje wiele przyjaźni opartych na wspólnej imprezie lub ludzi, którzy są przyjaciółmi, ponieważ znają się od dawna. Mogą nawet się nie lubić, ale muszą mieć kogoś, z kim można pić kawę. I tak nie powinno być.

Przyjaciele są po to, aby uczynić nasze życie piękniejszym i szczęśliwszym. Dlaczego ktoś miałby przyjaźnić się z kimś, kogo nie lubi? Jeśli spędzasz czas z kimś, kto cię denerwuje, pomyśl o tym: możesz mieć przyjaciół, którzy mają takie same zainteresowania jak ty i możesz mieć tyle zabawy, ale utkniesz z niektórymi ludźmi tylko dlatego. Lepiej być przez chwilę samemu niż w złym towarzystwie.Ludzie, którzy są zazdrośni o ciebie, o twoje szczęście lub ubrania, nie są ludźmi, z którymi chcesz spędzać czas, ponieważ będą dla ciebie wredni, gdy tylko będą mieli szansę. Prawdziwy przyjaciel nie będzie zazdrosny o twoje szczęście, będzie szczęśliwy dla ciebie. Jest takie powiedzenie, że jeśli chcesz mieć przyjaciela, musisz być przyjacielem; zawsze musimy o tym pamiętać.

Bądź dumny z sukcesu swoich przyjaciół, dziel się ich szczęściem. Mów o nich dobrze w towarzystwie innych ludzi. Tak robią prawdziwi przyjaciele. Czasami nie zgadzasz się z czymś ze znajomymi i jest to całkowicie normalne. Musisz szanować opinie innych ludzi i wysłuchać ich. Jeśli twój przyjaciel cały czas cię traktuje, jakbyś się mylił i ma rację, to cię nie szanuje. Nie cenią twojej opinii, dbają tylko o to, aby mieć rację. Dlaczego miałbyś chcieć takiej osoby w swoim życiu?

cosas que tu mamá nunca diría

Przyjaciele nie mówią o tobie za plecami ani nie uśmiechają się, jeśli ci się nie uda. Przyjaciel to ten, który pomaga ci wstać i przejść dalej, mimo że wczoraj walczyłeś. To rodzina, którą możemy wybrać. Więc wybierz dobrze.