Jeśli ją kochasz, pozwól jej odejść - Grudzień 2022

Mówisz, że ją kochasz, ale i tak ją ranisz. Mówisz, że ją kochasz, ale lubisz spędzać czas ze znajomymi bardziej niż z nią. Po prostu mów wszystko, co ona chce usłyszeć, aby pozostała z tobą tylko dlatego, że jesteś tchórzem, który przyznaje, że nie widzisz się już z nią. Po prostu chcesz, żeby tam była, bo boisz się być sama lub skończyć z kimś, kto nie będzie w stanie cię zrozumieć tak dobrze jak ona.

Ponieważ miłość nie jest już tym, co do niej czujesz. Po prostu uwielbiasz jej znajomość. Uwielbiasz to, że ona wie, jakie jedzenie lubisz najbardziej i jak jesz sałatkę z dodatkową solą. Uwielbiasz sposób, w jaki ona troszczy się o ciebie, gdy jesteś chory i zapewnia ci wszystko, co musisz usłyszeć, gdy jesteś na dole. Uwielbiasz ją widzieć w pobliżu, klepać cię po ramieniu, gdy robisz coś dobrego. Uwielbiasz widzieć blask w jej oczach, gdy podziwia cię i mówi, że jest tak szczęśliwa, że ​​ma cię w swoim życiu.Ale nie kochasz, kiedy ona potrzebuje, abyś trzymał ją za rękę, gdy boi się zrobić coś nowego. Nie kochasz jej uścisków i pocałunków, ponieważ czujesz, że cię dusi. Nie kochasz, gdy mówi o swoim życiu, pracy i przyjaciołach przed tobą. Nie kochasz, kiedy prosi cię o radę, ponieważ dbanie o jej problemy to po prostu dla ciebie za dużo.

Dlaczego, u licha, oszukasz ją, mówiąc, że kochasz w niej wszystko? Kochanie wszystkiego w niej oznacza akceptowanie jej najmniejszych elementów i kochanie ich. Ale ty tego nie robisz, nawet nie chcesz starać się, aby rzeczy działały między wami dwojgiem. Nie myśl, że wyświadczasz jej przysługę za pozostanie z nią, nawet jeśli jej nie kochasz. To nie jest przysługa, to tylko przedłużenie bólu, który poczuje, kiedy ją opuścisz.

Więc nie graj z nią w gry umysłowe, a zamiast tego przyznaj się, że już jej nie kochasz. Powiedz jej, że twoja miłość umarła z powodu pewnych rzeczy, które wydarzyły się gdzieś na drodze. Powiedz jej, że ją zostawiasz, ponieważ nie ma sensu trzymać się czegoś, co już nie jest prawdziwe.Nikt nie powiedział, że miłość nie może umrzeć, i niestety tak się stało. Ale sztuczka polega na tym, jak sobie z tym poradzisz. Jeśli otwarcie z nią porozmawiasz i wyjaśnisz swoje uczucia, jestem pewien, że cię zrozumie. Ona też nie chce być w prawie związku, chce prawdziwej rzeczy. Więc jeśli nie możesz dać jej oszałamiającej miłości, po prostu pozwól jej odejść. Jeśli naprawdę ją kochasz, pozwól jej odejść. Niech idzie do swojego najszczęśliwszego miejsca, niech idzie w ramiona mężczyzny, który naprawdę da jej miłość, na którą zasługuje.

Nadejdzie mężczyzna, który pokocha sposób, w jaki się uśmiecha i płacze podczas oglądania smutnego filmu. Nadejdzie mężczyzna, który pomyśli, że jest godna, że ​​wystarczy, a on nie będzie mógł przestać się uśmiechać, kiedy ją zobaczy. Będzie czuł motyle za każdym razem, gdy idzie ulicą, wyciągając ręce, by go przytulić. I taki mężczyzna da jej miłość, na którą naprawdę zasługuje. Z takim mężczyzną będzie spełniona, szczęśliwa i zadowolona. Będzie jej ludzkim pamiętnikiem, jej najlepszą przyjaciółką, jej telefonem do późnej nocy i jej bratnią duszą. A jego miłość poczuje się jak w domu.

Więc kiedy zdasz sobie sprawę z tego, jak naprawdę możesz ją uszczęśliwić, nie przegap okazji, aby to dla niej zrobić. Wiem, że zrobiłaby to samo dla ciebie. Wolałaby cię puścić zamiast ciągnąć cię za sobą.Jeśli więc czujesz choć odrobinę miłości do niej, pozwól jej odejść. Nawet ty wiesz, że ona zasługuje na lepszego mężczyznę niż ty.

cualidades que las mujeres buscan en los hombres