Jeśli uznasz ją za plan awaryjny, uzna, że ​​odszedłeś - Wrzesień 2022

Jeśli uznasz ją za plan awaryjny, uzna, że ​​odszedłeś

Ta dziewczyna nie jest przystankiem po drodze ona jest miejscem docelowym. Nie zadowoli się bycie niczyim drugim wyborem, ponieważ wie, że zasługuje na to, by być priorytetem swojego mężczyzny.

Nie będzie odskocznią, z którą będziesz się umawiać, żeby wyrównać rachunki ze swoim byłym. Nie będzie twoją siatką bezpieczeństwa, do której możesz zadzwonić, gdy wszyscy cię porzucą lub gdy skończą ci się inne opcje.Nie jest typem dziewczyny, która będzie cierpliwie czekać, aż wybierzesz ją spośród wszystkich kobiet w swoim życiu.

Dziewczyna, która zaśnie w stroju z telefonem w dłoni, czekając, aż przyjdziesz i odbierzesz ją tak, jak obiecałeś.

To nie jest dziewczyna, która będzie czekać, aż znajdziesz dla niej czas w napiętym harmonogramielub dziewczyna, która zadowoli się twoimi późnymi pijanymi telefonami i SMS-ami.Nie jest łupem ani kimś, do kogo możesz się udać, gdy potrzebujesz wzmocnienia ego.

poważny mężczyzna stojący na balkonie

Ta dziewczyna nigdy nie zaakceptuje bycia twoim planem B. A jeśli nawet pomyślisz o rozważeniu jej planu awaryjnego, uzna, że ​​odszedłeś w mgnieniu oka.la mejor fiesta de fin de año del mundo

Nie jest dziewczyną, która podniesie twój niedojrzały tyłek i na pewno nie jest dziewczyną, która będzie czekać, aż pozbierasz swoje gówno.

Widzisz, ona doskonale zdaje sobie sprawę, że nie może cię zmienić i że nie jest jej zadaniem naprawianie cię, więc nawet nie spróbuje tego zrobić.

Miej świadomość, że nie da ci wielu drugich szans za każdym razem, gdy to zrobisz. Nie oczekuj, że usprawiedliwi twoje gówniane zachowanie lub pozwoli ci traktować ją tak, jak chcesz.

esposa ya no está enamorada del esposo

Masz tylko jeden strzał z tą dziewczyną, więc nie oczekuj, że uwierzy w twoje puste obietnice, kiedy spróbujesz wpełznąć z powrotem do jej życia, po tym, jak straciłeś z nią okazję.

Widzisz, to nie jest typ dziewczyny, z którą możesz się bawić, ani dziewczyna, która będzie marnować swój cenny czas czekając, aż podejmiesz decyzję o niej.

atrakcyjna kobieta patrząca na odległość

Nie jest typem dziewczyny, która marnuje energię na próby odszyfrowania twoich mieszanych sygnałów, ani dziewczyny, która będzie jedyną osobą, która będzie próbowała, podczas gdy ty nie wkładasz żadnego wysiłku w swój związek.

A wiesz dlaczego? Ponieważ zna swoją wartość. Wie, że cię nie potrzebuje i że może przejść przez życie bez ciebie u jej boku.

Ciężko pracowała, aby stać się kobietą, którą jest dzisiaj i nie pozwoli ci nawet próbować jej umniejszać w jakikolwiek możliwy sposób, bez względu na to, jak bardzo cię kocha.

Możesz nazwać ją staroświecką, ale prawda jest taka, że ​​ta dziewczyna nie szuka niczego tymczasowego. Nie jest zainteresowana bezsensownymi połączeniami ani związkami z NSA.

Chce tego wszystko albo nic i nigdy nie zadowoli się twoją miłością bez serca. Nie będzie błagać o okruchy twojej uwagi i nigdy nie będzie cię ścigać, aby dać jej miejsce w twoim życiu, na które zasługuje.

Zamiast tego ta kobieta pozostanie samotna, dopóki nie pojawi się właściwy facet, zamiast marnować życie na niewłaściwych mężczyzn, którzy nie zasługują na miejsce w jej życiu.

młoda ładna kobieta pozuje

Możesz pomyśleć, że prosi o zbyt wiele, ale prawda jest taka, że ​​prosi tylko o taką samą ilość wysiłku, jaką jest gotowa ci dać.

Prosi o prawdziwego mężczyznę, który zobaczy jej prawdziwą wartość i który będzie wiedział, jak docenić wszystkie jej poświęcenia.

Mężczyzny, który będzie gotowy na kompromis i który będzie miał siłę, by iść przez życie u jej boku.

cómo ser sexy para un chico

Mężczyzny, który będzie walczył o jej miłość i który zawsze będzie stawiał ją na pierwszym miejscu.

Jeśli to jest coś, czego nie możesz jej dać, odejdź na czas.

Jeśli jesteś tylko niedojrzałym chłopcem, który nie wie, czego chce od życia, nie próbuj nawet nakłaniać tej silnej kobiety i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.

mężczyzna myśli przy oknie barowym

Ponieważ jeśli to zrobisz, przejrzy twoje intencje i rzuci cię, zanim się zorientujesz.

Jeśli spróbujesz ją zagrać, odejdzie od ciebie i nigdy nie obejrzy się za siebie.

Ale jeśli zdecydujesz się spróbować z tą wyjątkową kobietą, zobaczysz, że jest warta wszystkich twoich wysiłków i energii.

Zobaczysz, że jest jedyna w swoim rodzaju i ma wiele do zaoferowania.

cómo hacer una fiesta divertida

Jeśli spróbujesz z nią i jeśli uda ci się ją zdobyć, zobaczysz, że to była kobieta, na którą czekałeś przez całe życie, ponieważ jest jak żadna inna.

Jeśli uznasz ją za plan awaryjny, uzna, że ​​odszedłeś