Jeśli wierzysz we wszystko, co czytasz, Kate Middleton jest w ciąży z bliźniakami - Grudzień 2022

Kate Middleton

Jeśli ostatni raport ma jakąkolwiek wartość, to nasza ulubiona księżna jest obecnie w ciąży ... zdwakrólewskie dzieci.

WedługDOBRZE!magazynu, Kate spodziewana jest 20 kwietnia, a ona już ma „zabawne zachcianki na jedzenie”.- Jadła bardzo ostre curry i pizzę ze stosami płatków chili. Kiedy spodziewała się George'a i Charlotte, tak samo upodobała sobie gorące potrawy. Ok, więc albo w kuchni Pałacu Kensington jest kret, albo OK! po prostu wyszukałem w Googlerzeczy, które lubią kobiety w ciąży.

cosas que hacer en el día libre

Tutaj mamy dwa królewskie sobowtóry do zademonstrowania:

Kuchnia, jedzenie, jedzenie, danie, welon ślubny, welon, smak, głód jedzenia, jedzenie pocieszające, paznokcie,

Aby naprawdę wnieść swoje roszczenia do domu, poszli naprzód i wymyślili cytat z księcia Williama. `` Moja matka byłaby taka zachwycona! '' udawali, że powiedział.Nie wątpimy, że Diana rzeczywiście byłaby zachwycona tą wiadomością, ale szanse, że William dałby tabloid iamerykańskijeden, nie mniej, ekskluzywny, jest szczupły.

Ale mówiąc o szansach, gracze w Anglii, którzy stawiają na funty, gdyKolejnykrólewskie dziecko urodzi się w porozumieniuDOBRZE!

Nicola McGeady z brytyjskiej firmy bukmacherskiej Coral, powiedziała: `` Królewskie zakłady na dziecko przeszły przez dach przed narodzinami księżniczki Charlotte, a szanse sugerują, że nie będziemy musieli czekać dłużej, zanim Will i Kate ogłoszą dziecko numer trzy. ”.W Coral, ulubionym rokiem ogłoszenia ciąży jest rok 2016 z kursami 6-4 (czyli w zasadzie 40 procent szans), a rok 2017 to 2-1, co oznacza, że ​​jeśli Kate zaczeka do 2018 roku, aby zajść w ciążę, fanki akcji dostaną wielka wypłata.

Według znajomych Kate, 33-letnia księżna miała George'a i Charlotte dwa lata od siebie, ponieważ chciałaby mieć kolejne dziecko, zanim skończy 35 lat.Telegrafraporty.

`` Źródło '' dodało, że Kate, która jest o dwa lata starsza od swojej siostry Pippy i około pięć lat starsza od jej brata Jamesa, rzekomo chce mieć `` co najmniej '' troje dzieci, aby zapewnić księciu Jerzemu i księżniczce Charlotte taki rodzaj wychowania. ona miała.

Oczywiście to wszystko mogą być woły.DOBRZE!ma długą historię płaczu w ciąży, ale mimo to do 2017 roku postawilibyśmy na to, że urodzi trzecie dziecko, ponieważ nikt, nawet członkowie rodziny królewskiej, nie byłby odporny na siłę chęci posiadania więcej tych pulchnych policzków w ich potomstwie .

I chociaż chcielibyśmy wkrótce zajrzeć do ich delikatnej dziewczyny, szczerze mówiąc, jesteśmy po prostu podekscytowani, że Kate dumnie kręciła się po mieście w zeszłym tygodniu. Jedyną lepszą rzeczą niż podglądanie zdjęć jej maluchów jest oglądanie parady jej mody. Tak, tak.

Odzież, płaszcz, spodnie, sukienka, koszula, but, odzież wierzchnia, garnitur, czerwony, stroje wizytowe, Odzież, rękaw, ramię, sukienka, odzież wierzchnia, schody, styl, odzież formalna, dodatek modowy, moda,

I jeszcze jeden na drogę:

Odzież, włosy, płaszcz, impreza, spodnie, sukienka, garnitur, koszula, podłoga, but,