Jeśli nie próbuje cię powstrzymać od opuszczenia, nigdy nie oglądaj się za siebie - Grudzień 2021

Jeśli wyjeżdżasz, a nie ma go, żeby cię zatrzymać, jeśli nie weźmie cię za rękę i nie powie, żebyś został, jeśli nie wyleje tam swojego serca i jeśli pozwoli ci odejść bez uprzedzenia ty nie chce, żebyś odszedł, więc po co to oglądać?

Nie zasługuje na ciebie ani nie zasługuje na miejsce w twoim umyśle. Nie zasługuje na to, byś go zgadywał i na pewno nie zasługuje na to, byś wątpił w swoją decyzję. Pozwolił ci uciec, pozwolił ci odejść, ale gdyby był w połowie tą osobą, którą byłeś, gdyby kochał cię w połowie tego, jak bardzo go kochasz, zrobiłby wszystko, co w jego mocy, aby cię zatrzymać.Prawda jest taka, że ​​gdy mężczyzna jest zakochany, zrobi wszystko, aby zatrzymać przy sobie kobietę, którą kocha. Jego miłość nie jest dumna, nie ma zabawy z emocjami i nie ma wątpliwości. Jeśli prawdziwy mężczyzna chce, żebyś został, zatrzyma cię, a jedynym sposobem, w jaki będziesz mógł od niego odejść, jest jego martwe ciało. Więc jeśli twój facet nie zadaje sobie trudu, aby cię powstrzymać przed odejściem, czy był kiedykolwiek twoim facetem?

Pozwolenie ci odejść oznacza, że ​​nic mu nie jest. A przynajmniej nie jest wystarczająco zainteresowany, aby cokolwiek z tym zrobić. Jeśli nie wyciąga ręki po odejściu, trzymaj się swojej decyzji. Trzymaj głowę wysoko i wyjdź.

Aż do punktu końcowego może istnieć możliwość zmiany zdania. Ale kiedy odejdziesz od jego życia, a on nic nie robi, to o to chodzi. W tym momencie musisz zdać sobie sprawę, że on na ciebie nie zasługuje.On nie zasługuje na twój czas. On nie zasługuje na twoją miłość. Nie zasługuje już na miejsce w twoim życiu, ponieważ nie chciał ci pokazać, że masz miejsce w jego życiu. Po prostu pozwolił ci odejść. Właśnie tak.

Pozbył się wszystkich twoich wspomnień, wszystkiego, co miałeś razem, wszystkich szczęśliwych chwil, każdego pocałunku, każdego przytulenia, każdego wspomnienia czasu, kiedy głowa opierała się na jego klatce piersiowej. Puścił to tak, jakby to było nic, jakby to nigdy nie miało dla niego znaczenia na świecie, więc dlaczego miałbyś pobić się dla kogoś, kto nie chciał pokazać, że cię pragnie? W rzeczywistości pozwalając ci odejść, pokazał, że tak naprawdę już cię nie chce. Nie ma potrzeby patrzeć przez ramię, powiedział głośno i wyraźnie, jak się czuł, gdy odszedłeś.¿Cómo tienes un trío?

Dlaczego więc miałbyś spojrzeć wstecz? Dlaczego powinno Cię to obchodzić? Dlaczego miałbyś pozwolić mu na minutę swojego życia? Nie był gotowy, aby zrobić to samo dla ciebie, więc teraz nadszedł czas, abyś podniósł zepsute kawałki i kontynuował swoje życie bez niego.

Nie trzymaj się już czegoś, co już dawno minęło. Nie czekaj, aż się pojawi i powie, że przeprasza. Nie zadowalaj się nim, bo taka dziewczyna jak ty zasługuje na znacznie więcej.

Zasługujesz na kogoś, kto nigdy nie sprawi, że będziesz chciał odejść po jego stronie od samego początku. Zasługujesz na kogoś, kto upewni się, że wiesz, jak bardzo jesteś kochany, kogoś, kto zajmie miejsce w swoim życiu dla ciebie i z kim zawsze będziesz wiedział, gdzie stoisz.

Zasługujesz na kogoś, kto wie, czego chce. Zasługujesz na kogoś, kto cię chce i który nie boi się tego pokazać. Zasługujesz na kogoś, kto nigdy nie zrobiłby nic, co by cię zasmuciło, nie mówiąc już o czymś tak dużym, że sprawiłbyś, że odszedłeś.

Zasługujesz na kogoś, kto wciągnie cię w ramiona i przypomni ci, jak wiele dla niego znaczysz. Ktoś, kto nigdy nie pozwoliłby ci odejść, ponieważ jest pewien swoich uczuć i ponieważ wie, że chce cię obok niego. Zasługujesz na kogoś, kto przypomniałby ci wszystkie piękne chwile, które z nim spędziłeś, gdybyś nie był pewien, co czujesz.

Więc nie pozwól, aby facet, który nie był w stanie rozpoznać twojej wartości, skorzystał z ciebie. Nigdy nie zadowalaj się okruchami jednego człowieka, gdy jest tam człowiek gotowy, aby dać ci wszystko, na co zasłużyłeś - cały świat i jeszcze więcej.

Nigdy nie zadowalaj się mężczyzną, który nie ma pewności co do was dwojga. Wyjdź, a kiedy wyjdziesz, nigdy nie oglądaj się za siebie. Pozostaw przeszłość tam, gdzie powinna pozostać. Wyrzućcie z serca wszystkich, którzy tam nie należą, którzy nie zasługują na to, aby tam być.

Zrób miejsce w swoim życiu dla kogoś, kto naprawdę zasługuje na to, aby być w twoim sercu. I nigdy nie marnuj swojego życia, patrząc wstecz. Pozostań wierny swojemu sercu. Daj to komuś, kto go nie złamie. Zasługuje przynajmniej na tyle.