Jeśli zrobi te 7 rzeczy, boi się cię stracić

Jeśli zrobi te 7 rzeczy, boi się cię stracić

Na początku każdy związek jest doskonały. Czujesz się, jakbyś był na szczycie świata i oszalałeś w miłości. Nawet rzeczy, których normalnie nie tolerujesz, pozwalasz się poślizgnąć, ponieważ jesteś zakochany po uszy.Właściwie to nie jest nawet miłość, to początkowe zauroczenie, szaleństwo, kiedy jesteś kompletnie zaślepiony i masz obsesję na punkcie swojego nowego chłopaka.

señales de que te casaste con la mujer equivocada

Ale prędzej czy później ten początkowy płomień zaczyna zanikać i zaczyna się prawdziwe życie. Dopiero wtedy widzisz, czy naprawdę jesteś w nim zakochany, czy też byłeś zbyt entuzjastyczny wobec idei miłości.W tym okresie wszystkie rzeczy, które wcześniej przeoczyłeś, stają się ciężarem. Jego dziwactwa i wady stają się zbyt realne i od Ciebie zależy, czy nauczysz się je pokochać, czy nauczysz się do nich urazić.

Możesz nawet zmagać się z tą nową stroną i nie wiesz, jak zareagować. Nie wiesz, jak sprawić, by zdał sobie sprawę, że cię traci. Może się to udać lub niestety (choć zdarza się to rzadziej), zorientuje się, że się wymykasz, że coś cię od niego oddala.

Właśnie dlatego wyciągnie wielkie spluwy, jeśli naprawdę cię kocha i zrobi te rzeczy, aby cię zatrzymać:1. Będzie z tobą flirtował

Wie, że już cię wygrał, ale nie przestanie próbować. Jeśli wyczuje, że możesz odejść, znowu z tobą flirtuje. Będzie próbował cię odzyskać. Zabierze Cię na miłą kolację, nie spóźni się na randki i odpowie na Twoje smsy, gdy tylko je dostanie. Zasadniczo będzie próbował cię uwieść od nowa.

2. Rzuci wszystko tylko po to, by być z tobąŻadne inne plany nie są tak ważne jak ty. Jeśli przyjrzysz się uważnie jego zachowaniu, zauważysz, żeon jest naprawdę, naprawdę, szaleńczo, głęboko w tobie zakochany. Troszczy się o ciebie i nie chce przekreślić szansy bycia z tobą.

On się troszczy i będzie walczył o ciebie. Jeśli będziesz go potrzebować, anuluje wszystko, co zaaranżował tylko po to, by być przy tobie i oczywiście nigdy ci tego nie powie i nie dowiesz się, chyba że przez przypadek.

3. Da ci prezenty

Nie musi to być nawet specjalna okazja. Kupi ci coś, aby udowodnić, że cię kocha, albo będzie spacerował po parku i zerwał kwiat lub dwa i przyniósł ci.

Pokaże swoje emocjonalne przywiązanie i to, ile dla niego znaczysz, robiąc te małe rzeczy, które tak wiele znaczą na koniec dnia.

4. Potraktuje Cię jak swój priorytet

Nic nie jest ważniejsze od ciebie. Zawsze będzie stawiał Cię na pierwszym miejscu, ponieważ w tej chwili jesteś najważniejszą rzeczą w jego życiu i chce Ci to uświadomić.

cómo mantener vivo tu matrimonio

Chce mieć pewność, że nigdy go nie opuścisz, traktując cię tak, jak na to zasługujesz, w sposób, w jaki każda kobieta zasługuje na traktowanie. Jest na tyle sprytny, żeby to zobaczyć.

5. On cię komplementuje

On chce, abyś czuł się wyjątkowy i pożądany. On chce, żebyś czuła się piękna, ponieważ jesteś. To nie jest desperacka próba zatrzymania cię przez wypowiadanie pustych słów, aby cię uszczęśliwić; nie, naprawdę ma na myśli to, co mówi i udowadnia to czynami.

Gratuluje ci twojego wyglądu, ponieważ jest w tobie szaleńczo zakochany i dla niego jesteś najpiękniejszą dziewczyną na ziemi. Komplementuje rzeczy, które robisz i jak je robisz, ponieważ naprawdę podziwia ciebie i twoje kompetencje.

6. Troszczy się o twoją rodzinę i przyjaciół

Wie, że są dla ciebie ważne, dlatego też są dla niego ważne. Będzie się tak bardzo starał, aby go polubili, jakby próbował cię przekonać.

Nawet jeśli ich nie lubi, nigdy ci tego nie pokaże i zachowa to dla siebie, ponieważ cię kocha i nie chce cię skrzywdzić.

7. Będzie przy tobie, gdy będziesz go potrzebować

Zwykle ludzie, którzy są razem przez jakiś czas, zaczynają się brać za pewnik. Nawet jeśli jedna osoba w związku potrzebuje pomocy, druga nie traktuje tego tak poważnie, ponieważ wierzy, że sobie z tym poradzi.

On nie będzie się tak zachowywał. Zobaczy, kiedy jesteś zestresowany i przyjdzie ci pomóc. Albo po prostu będzie przy tobie i wysłuchał, albo udzieli ci rady, co w danym momencie działa dla ciebie najlepiej.