Jeśli robi te 11 rzeczy, nie jesteś już dłużej jego priorytetem - Może 2022

Podczas „fazy szczenięcia” łatwo jest być numerem 1 dla mężczyzny. Ale co się stanie, gdy ta faza szczeniąt zniknie? Co się stanie, gdy rozrywka się skończy i kiedy pozostaniemy z naszymi prawdziwymi sobą?

Jest więcej niż logiczne, że będziesz priorytetem na samym początku związku, gdy wszystko jest jeszcze świeże, a gdy oboje jesteście dla siebie nieznani.Jednak po pewnym czasie, kiedy przyzwyczaisz się do siebie, mężczyźni mogą zacząć traktować cię jako coś oczywistego i łatwo cię zaniedbać.

Być może jesteś jednym z tych szczęściarzy, którzy tego nie doświadczyli, ale jeśli czujesz, że twój człowiek się zmienił, przynosimy Ci 11 znaków, aby sprawdzić, czy nie traktuje Cię już priorytetowo.

cosas pervertidas que hacerle

1. On zajmuje godziny, aby odpowiedzieć

Na początku prawdopodobnie pisałeś dużo SMS-ów i nie musiałeś czekać dłużej niż kilka minut na jego odpowiedź. Ale po pewnym czasie twoje SMS-y stały się rzadsze, wiadomości stały się krótsze, a nawet miłość, którą okazywałeś poprzez wiadomości, jakoś zniknęła.Teraz zajmuje mu kilka godzin, by odpowiedzieć i nawet nie ma sensu kontynuować rozmowy po tak długim czasie. Bez względu na jakąkolwiek wymówkę może zaoferować, nigdy nie zapominaj, że nie możesz być tak zajęty, że nie możesz znaleźć mniej niż 30 sekund na odpowiedź. Nie chodzi o czas; chodzi o priorytet, wiesz.

Zobacz też: 11 znaków, że jesteś czyimś priorytetem

2. Nie odbiera telefonu, kiedy dzwonisz

Na początku zadzwonił tylko po to, by usłyszeć twój głos. Rozmawiałeś wiele godzin, zanim zasnąłeś, ale teraz wszystko już minęło. Teraz prawie nie odbiera telefonu, kiedy dzwonisz, i nawet już nie dzwoni.Ponadto nie ma już zwyczaju oddzwaniać do ciebie, gdy zobaczy nieodebrane połączenie. O wiele łatwiej jest mu wymyślić takie wymówki, jak: „Mój telefon milczy”, „Zapomniałem oddzwonić”, „Byłem zbyt zajęty, by odebrać telefon, kiedy dzwoniłeś”. Jego wymówki to kłamstwa, ale to, co mówią, jest prawdą - nie jesteś już jego priorytetem.

3. On nie chce spędzać czasu na jakości

Kiedy zacząłeś, chciał tylko spędzić z tobą trochę czasu. Wykorzystał każdą okazję, by ukraść kilka minut twojego czasu i uwielbiał planować „ucieczki” tylko dla was dwojga.

Teraz nawet nie zadaje sobie trudu, by odebrać połączenie - wolał pozostać w środku. Po prostu nie widzi sensu z tobą chodzić i spędzać czasu tylko z tobą, gdy są inni ludzie, z którymi możesz się spotkać .

Nie popełnij błędu: bez względu na to, jak długo byłeś razem, aby utrzymywać zdrowy związek, spędzanie czasu z tobą jest koniecznością. Jeśli ciągle tego unika, bądź mądry, aby dowiedzieć się, co to oznacza.

cómo excitar a un chico en la cama

4. On już nie dba o twoje odczucia

Być może jego ulubioną rzeczą było widzieć cię szczęśliwym i zrobił wszystko, co mógł, aby wywołać uśmiech na twojej twarzy. Na początku zrobił nawet niemożliwe, a teraz wygląda na to, że już nie dba o twoje uczucia.

Kiedy otwarcie próbujesz powiedzieć mu, jak się czujesz lub czy jesteś pod wrażeniem czegoś, co zrobił, mówi coś, co po prostu cię otrzeźwi lub przestanie o tym mówić. Często zmienia temat i zaczyna mówić o czymś innym, ponieważ twoje uczucia nie są już jego priorytetem.

5. On decyduje się spędzać czas z innymi

Kiedy zaczynałeś, miałeś swoje własne rytuały i dni w tygodniu, kiedy wiedziałeś, że spędzasz razem czas. Teraz wydaje się niemożliwe złapanie go bez innych ludzi wokół niego. Za każdym razem, gdy masz spędzać czas razem, zawsze pojawia się ktoś „nagle”, aby spędzić z tobą czas.

Kiedy sugerujesz mu, aby zrobił coś z tobą, na przykład na zakupy, do kina lub do parku, postanawia spędzić ten czas z kimś innym. Jeśli decyduje się spędzać czas z innymi, zamiast spędzać go z tobą - macie problem.

6. On nie słucha, kiedy mówisz

Kiedyś, być może dawno temu, często zalewały cię pytania: „Jak ci się pracowało?”, „Jak ci minął dzień?”, „Jak się czujesz?” itd., ale teraz nawet nie słucha, kiedy mówisz. Większość czasu spędzasz w ciszy lub przewijając media społecznościowe.

Kiedy próbujesz rozpocząć jakiś temat, wydaje się raczej niezainteresowany zaangażowaniem się w ten temat. Kiedy próbujesz powiedzieć mu, jak ci minął dzień, lub powiedzieć mu coś śmiesznego, co ci się przydarzyło, wydaje się znudzony lub twoja rozmowa dobiegła końca bez jego zainteresowania.

Czasami nawet kiwa głową na coś, co mu mówisz lub pytasz, a potem nie robi tego, mówiąc ci, że zapomniał, kiedy w rzeczywistości nie zwracał na to uwagi. Jeśli nie słucha, kiedy mówisz, jest to ostateczny znak, że nie uważa cię już za swój priorytet.

7. On zawsze dokonuje wymówek

Wcześniej robił wszystko, co w jego mocy, abyś go polubił. Wygląda na to, że robi wszystko, żebyś się zakochał. Zamiast dawać ci to, na co zasłużyłeś, traktować cię z szacunkiem i być dla ciebie, po prostu usprawiedliwia, dlaczego czegoś nie można zrobić.

¿Por qué el cuerpo femenino es tan atractivo?

Łatwiej jest usprawiedliwić, niż podjąć rzeczywisty wysiłek. A kiedy wszystko, co dostajesz, to wymówki, jest to czerwona flaga, że ​​coś idzie w dół w twoim związku.

8. Po prostu wychodzi w środku kłótni

Pozostawienie kłótni jest w porządku tylko wtedy, gdy chcesz dać sobie trochę czasu na relaks, byś mógł bez problemu ocenić problem. Ale jeśli ciągle ucieka od ciebie w trakcie kłótni, nie rozwiąże to problemu, ale stworzy jeszcze większe.

W przypadku, gdy ma on zwyczaj opuszczania się w trakcie kłótni, oznacza to, że tak naprawdę nie obchodzi go, czy problemy zostaną rozwiązane, czy nie. Nie obchodzi go, czy wy jesteście w dobrych stosunkach, czy nie. Pozostawienie cię w środku kłótni i pozostawienie nierozwiązanych spraw nigdy nie byłoby zrobione przez osobę, której jesteś priorytetem.

9. On cię odcina, jeśli chodzi o spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną

Kiedyś często się z nimi kręciłaś, ale teraz nie zabiera cię na rodzinne obiady, nie zaprasza cię z przyjaciółmi i planuje z nimi różne rzeczy, ale nie obejmuje ciebie.

Oznacza to, że powoli odsuwa cię od ludzi, na których mu najbardziej zależy, i od ludzi, którzy są jego priorytetem. Jeśli nie zostaniesz zaproszony na te spotkania, oznacza to, że nie jesteś już priorytetem.

10. On karze cię, kiedy najbardziej go potrzebujesz

Dawno, dawno temu był człowiekiem, który biegał, by cię ocalić, bez względu na wszystko. Bez względu na to, jaką bałagan się znalazłeś, wiedziałeś, że możesz na niego liczyć. Ale teraz sprawy wyglądają inaczej.

Jeśli zostawi cię samego w czasach, gdy potrzebujesz kogoś, kto będzie tam dla ciebie, jeśli nie pojawi się, kiedy obiecuje, i jeśli już nie troszczy się o twoje potrzeby, niestety, rzeczy nie są świetne.

11. Nie traktuje cię miłością

Wiesz, że jesteś kochany, a przynajmniej wiedziałeś, że jesteś kochany. Ale teraz wszystko się zmieniło. Już się tak nie czujesz. Nie widzisz się już w jego oczach. I wydaje się, że wszystko, co robi, odepchnie cię.

Na początku robił wszystko, aby cię przekonać, ale teraz nie widać już śladu tego człowieka. Nie pisze do ciebie często, nie dzwoni, żeby usłyszeć twój głos, nie chce wiedzieć, jak minął dzień, często cię odsuwa i nie pamiętasz, kiedy ostatnio poczuł się wyjątkowo.

fotos de mama antes y después de la lactancia

Być może teraz sprawy wydają się trochę beznadziejne, ale nie musi tak być. Masz dwie możliwości. Możesz coś z tym zrobić lub możesz odejść.

Możesz spróbować ponownie zbudować swój związek i znaleźć sposób na przywrócenie wszystkich szczęśliwych i dobrych chwil lub możesz odejść od osoby, która usunęła cię z jego listy priorytetów. Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że decyzja należy tylko do Ciebie.

Upewnij się, że jedziesz drogą, która sprawia ty szczęśliwy.