Jeśli facet robi te 10 rzeczy, jesteś niczym więcej niż wezwaniem do łupu

Czasami dajemy się ponieść emocjom i nie widzimy, co się naprawdę dzieje. Może rzeczywiście to widzimy, ale nie chcemy tego przyznać, ponieważ wszystko się zmieni i nasze serce zostanie złamane.Może gdzieś głęboko w środku wiesz, że nie jesteś dla niego niczym więcej niż łupem, ale odmawiasz przyznania się do tego, ponieważ masz do niego uczucia. Macie nadzieję, że na nim dorośniecie i że się zmieni.Prawdopodobnie nigdy z tobą nie rozmawiał otwarcie i trzyma cię w szarej strefie, w której wszystko jest możliwe. Tak więc, do pewnego stopnia, to nie twoja wina, że ​​trzymałeś się w ciemności. Logiczne jest, że wyciągniesz własne wnioski i będziesz mieć nadzieję na najlepsze.Ale spójrzmy prawdzie w oczy, w ten sposób przedłużasz tylko to, co nieuniknione. Decydując się na bycie ślepym, aby nie zostać zranionym, pogarszasz się tylko wtedy, gdy prawda wyjdzie na jaw - i tak będzie. Przywiążesz się do niego jeszcze bardziej, dlatego będziesz dużo bardziej bolał.

Spójrz na znaki, że on myśli o tobie tylko jako wezwanie do łupu i ocal sobie złamane serce i łzy:1. Każda randka kończy się seksem

Dosłownie nigdy nie miałeś normalnej randki, gdzie odprowadza cię do domu i całuje delikatnie, mówiąc dobranoc.Wiem, że wiąże się to z pewnymi namiętnymi uczuciami i że trudno mu się oprzeć, ale jeśli za każdym razem wychodzisz uprawia seks, będzie oczekiwał seksu tylko w przyszłości - nie wspominając już, że zadzwoni tylko wtedy, gdy popęd płciowy uderza w dach.

2. Unika publicznych spotkań

Zasadniczo ignoruje cię publicznie, szczególnie w ciągu dnia. Chce się z tobą widzieć tylko w nocy, ponieważ jest coś, czego od ciebie chce, a mianowicie seks.Więc jeśli zobaczysz go w ciągu dnia gdzieś w centrum handlowym, wyprowadzającego psa do parku lub cokolwiek innego, będzie udawał, że cię nie widzi i praktycznie ucieka.3. Ciągnie cię za sobą

To jest ta szara strefa, o której pisałem. To pozycja najbardziej mu odpowiada. Prawdopodobnie nie wie dokładnie, czego chce, albo jesteś jego pomocniczą dziewczyną, więc trzyma cię w pobliżu, dając ci nadzieję, że któregoś dnia może to zmienić się w coś więcej.

Nie chcę ci tego łamać, ale to się zmieni tylko wtedy, gdy będzie tego chciał. Czy chcesz być dziewczyną faceta, który na początku nie był do ciebie pewny? Myślę, że nie.

4. Ukrywa swój telefon

To jest zbyt podejrzane. Obecnie większość ludzi trzyma swoje telefony przed sobą, bo spójrzmy prawdzie w oczy, nie możemy dłużej żyć bez naszych telefonów. Jeśli jest dziwny i skryty w związku ze swoim telefonem, prawdopodobnie coś ukrywa.

Być może ma już dziewczynę i chociaż jego telefon prawdopodobnie jest wyciszony, gdy jest z tobą, obawia się, że jej imię może pojawić się na ekranie, a następnie zostanie złapany - co z pewnością nie działa na jego korzyść.

5. Nigdy nie mówi o przyszłości

Ilekroć coś planuje, nigdy cię nie wspomina. Nigdy nie używa „my”, zawsze używa „ja”, co zdecydowanie nie jest dobrym znakiem.

Oznacza to, że nie planuje być z tobą dłużej. Prawdopodobnie jesteś tylko jego planem B, dopóki nie pojawi się coś lepszego.

6. Nie ma go, kiedy go potrzebujesz

Ma idealną zdolność znikania, kiedy potrzebujesz, aby był przy tobie. Kiedy przechodzisz trudny okres w życiu, kiedy masz problemy i potrzebujesz kogoś, kto będzie tu dla ciebie i cię wysłucha, nie będzie go.

Nie czuje, że musi cię pocieszyć, ponieważ nie troszczy się o ciebie. To niezaprzeczalny znak, że jesteś dla niego tylko łupem.

cómo dejar de gritar cuando estás enojado

7. Unika przedstawiania cię swoim znajomym lub rodzinie

Będzie próbował przede wszystkim ukryć cię przed wszystkimi, których zna. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla niego to, co masz, nie jest poważne, więc nie chce, aby ktokolwiek o tobie wiedział.

Zabiera cię nawet do miejsc, w których na pewno nikt cię nie zobaczy. Najważniejsze jest to, że jeśli nigdy nikomu cię nie przedstawia, nie bierze cię poważnie.

8. Tworzy z Tobą plany na ostatnią chwilę

To zdecydowanie mocny znak, że jesteś laską boczną. Jeśli naprawdę chce spędzić z tobą czas, a nie coś, czego od ciebie chce, zaplanowałby to z wyprzedzeniem co najmniej dzień lub dwa.

Ale jeśli zadzwoni do ciebie i spodziewa się, że będziesz wolny w tej samej chwili lub za godzinę, to chce cię tylko dla jednej rzeczy. Jego plany prawdopodobnie się nie powiodły, więc zwrócił się do swojego planu B - ciebie.

9. Pisze do ciebie w nocy

Wysyła ci SMS-y w nieodpowiednich porach, czasem w środku nocy. Nie pisze SMS-em, aby zobaczyć, jak się masz lub dlatego, że za tobą tęskni.

Pisze do ciebie, bo chce się z tobą połączyć i pisze: „Co słychać?” jest kiepską próbą sprawdzenia, czy się obudziłeś.

10. Wyjeżdża zaraz po seksie

Spóźnia się i wychodzi, gdy tylko skończy. Czego więcej potrzebujesz?