Mogę być emocjonalny, ale to mnie nie osłabia - Luty 2023

Mogę być emocjonalny, ale to mnie nie osłabia

Zawsze jestem tym, o którym mówi się, że jestem „zbyt emocjonalny”. Ta, która płacze, gdy szczeniak umiera w filmie, ta, która ma delikatne serce, ale nie boi się nosić go na rękawie, aby cały świat mógł to zobaczyć. Zawsze jestem tym, którego nazywają słabym, tylko dlatego, że czuję.

I tak długo wstydziłem się swoich emocji. Wstydziłem się moich łez i sposobu, w jaki mój głos zaczyna się trząść, kiedy jestem zdenerwowany. Wstydziłem się, bo czuję. Ale moje emocje nie osłabiają mnie.¿Puede estar deshidratado cansarlo?

Właśnie dlategokocham całym sercem, to nie znaczy, że jestem słaby.Nie umiem inaczej kochać i odmawiam uczenia się. Bo czy istnieje miłość smutniejsza niż miłość „prawie”? Czy jest coś bardziej bolesnego niż bycie na wpół kochanym?

Odmawiam narażania ludzi na ból, przez który przeszłam. Odmawiam zamknięcia serca tylko dlatego, że zostało zranione. Odmawiam powstrzymywania mojej miłości tylko dlatego, że wydaje mi się, że inni nie mogą sobie z nią poradzić. Ponieważ miłość nie jest przeznaczona do zajmowania się; ma być podziwiany i po prostu odczuwany.

Tylko dlatego, że pozwalam sobie czuć, nie oznacza to, że jestem słaby.Jestem tak samo twarda i zaciekła, jak wszyscy tam. Jestem odważna, że ​​ogarniam swoje emocje, nie ukrywam ich przed światem. Jestem odważna, że ​​pozwalam sobie czuć, bo nie chcę przyznać, że emocje kogoś osłabiają.Są ogniem w twoich oczach, ciepłem twojej duszy i pięknem twojej istoty. To światło, które świeci na Ciebie i deszcz, kiedy tego potrzebujesz. To one sprawiają, że jestem wyjątkowa, co czyni mnie tym, kim jestem.

To, że mam delikatne serce, nie oznacza, że ​​jestem słaby.Nigdy nie miałem szansy wybrać, jakie serce otrzymam, ale mogę wybrać, jak je traktować. I nie zamierzam tego ukrywać tylko dlatego, że jest delikatny. Nie zamierzam tego wyłączać, ponieważ potrzebuje miłości.

Musi czuć. I w końcu odmawiam wstydu za to, że mam łagodne serce, ponieważ moje łagodne serce podsyca we mnie ogień. Wszystkie te szalone emocje, które ma, napędzają mnie. Cała ta miłość daje mi siłę i odwagę. I nie pozwolę ci mi tego odebrać.To, że obniżam ściany, nie oznacza, że ​​jestem słaby.Zostałem zraniony, złamany i odurzony słowami innych ludzi. Wmówiono mi, że jestem za słaba, że ​​jestem za dużo do zniesienia.

Więc starałem się stłumić emocje i budować mury tak wysokie, że nic nie mogło się przez nie przedostać. Ale wewnątrz tych ścian zamarzałem na śmierć. Wewnątrz tych ścian byłem zupełnie sam, a cisza mnie ogłuszała. Wewnątrz tych ścian byłem w ciemności.

Emocji nie da się wyłączyć. Nie są dostarczane z przełącznikiem i instrukcjami, jak ich używać.Moje emocje są najdzikszą częścią mnie, z czego jestem dumna. Coś, co jest zbyt gwałtowne, by dało się oswoić. To, że runęły mi ściany, nie oznacza, że ​​jestem słaba.

To, że otworzyłam się na świat, nie oznacza, że ​​Twoje słowa mnie zranią. Ponieważ wszystkie te emocje, które powiedziałeś, były moją słabością, są teraz moją tarczą. Ta szalona miłość jest tym, co mnie ogrzewa, te rzeki łez zapewniają mi bezpieczeństwo, a to delikatne moje serce jest moją największą odznaką honoru.

Mogę płakać z powodu głupich filmów, mogę się załamać zbyt wiele razy, ponieważ ufam wszystkim, mogę zostać zraniona tylko dlatego, że odważę się w to uwierzyć. Ale to nie czyni mnie słabym. To sprawia, że ​​jestem piekielnym wojownikiem.

cosas sucias que decirle a un chico en la cama