Nie jestem trudny, ty po prostu lekceważysz - Sierpień 2022

Nie jestem trudny, ty po prostu lekceważysz

Dlaczego tak łatwo jest nazwać kobietę trudną, kiedy nie chce iść na kompromis w kwestii szacunku, miłości i zaufania?

Wydaje mi się, że mężczyznom łatwiej jest ogłosić kobietę, z którą nie można sobie poradzić, niż faktycznie włożyć trochę wysiłku w zaspokojenie jej potrzeb.Tak, rozumiem, dlaczego to robisz, ale nie zaakceptuję tego. Nie chcę zapomnieć, kim jestem, tylko po to, abyś mógł mi powiedzieć, jak łatwo i słodko mnie uważasz. Nie.

Ilekroć dziewczyna szanuje siebie i wie, czego chce, by była kochana, pod opieką i bezpieczna, w tajemniczy sposób zostaje nazwana szaloną, potrzebującą kobietą, która wprost wykorzystuje swojego mężczyznę.

Czy nie jesteś przyzwyczajony do obcowania z kobietą, która wie, że jest wystarczająco dobra i nie kwestionuje siebie tylko dlatego, że uznałaś, że jesteś najważniejszą osobą w związku?Chyba nie.

Był czas, kiedy naprawdę myślałam, że mogę prosić o zbyt wiele od mojego chłopaka. Na szczęście zdałem sobie sprawę, jak mało to ma sensu.

gente famosa que fue a la universidad

kobieta w szarym topie opierając się na stoleNie proszę Cię o dawanie czegokolwiek, czego już nie daję. Proszę tylko, abyśmy byli partnerami, równymi w tym, jak bardzo szanujemy się nawzajem i troszczymy się o siebie nawzajem. Chcę, żeby mój wysiłek został odwzajemniony.

Zdecydowałeś się zignorować moje potrzeby, aby spełnić swoje, a to nie znaczy, że jestem trudny lub samolubny, to znaczy, że jestem lekceważony .

Wiem, że liczyłeś na to, że będę wystarczająco niepewny, abym mógł kontrolować nasz związek i uczynić cię królem mojego zamku.

Na nieszczęście dla Ciebie doskonale zdaję sobie sprawę z tego, ile mam wartości i żądam, by traktowano mnie z takim samym szacunkiem i miłością, jak Cię traktuję.

Nie jest mi dobrze, że zwracasz na mnie uwagę tylko wtedy, gdy masz na to ochotę. Chcę ciągle czuć, że jesteś przy mnie, a mnie nie ma utknięcie za mniej niż to.

To nie znaczy, że nie dam Ci czasu, wolności ani przestrzeni dla Twojej indywidualności. Nie oznacza to, że musisz być na moje zawołanie i dzwonić 24/7.

Oznacza to tylko, że musisz okazywać mi szacunek, na jaki zasługuję – taki sam, jakiego chcesz, żebym Ci dawał i który z radością obdarzam każdego dnia.

Mam dość bycia nazywanym dokuczliwym i wymagającym tylko dlatego, że muszę ci przypomnieć, w jaki sposób możesz pokazać mi, że mnie kochasz.

Powinieneś to wiedzieć na własną rękę. Powinieneś docenić, że jestem gotów dać Ci czas na naukę i zmianę.

Wygląda na to, że w każdej sytuacji, gdy oczekuję, że poprawisz swoją grę i pokażesz mi, jak bardzo możesz być opiekuńczy, znajdziesz sposób, by mnie rozczarować.

kobieta siedząca na skałach patrząca na rzekę

cómo dar un bj adecuado

Rzeczywiście, kobieta nie powinna nic mówić, nawet wtedy, chyba że chce, by nazwano ją trudną.

Oczekuje się, że grzeczna dziewczyna zadowoli się przeciętną miłością, przeciętnym związkiem i przeciętną pasją, aby mogła mieć przywilej bycia uznaną za wyluzowaną, zrelaksowaną i łagodną.

Zastanów się? Nie obchodzi mnie, jak mnie nazywasz, ponieważ to, co mnie nazywasz, mówi tylko o tym, kim jesteś i jakie są twoje płytkie oczekiwania wobec mnie.

Nie możesz mnie wpędzić w poczucie winy i pomyśleć, że powinienem porzucić swoje prawa, potrzeby i pragnienia.

Rzeczy nie działają w ten sposób. Jeśli chcesz mieć w swoim życiu kobietę, która da Ci wszystko. musisz nauczyć się traktować ją tak, jak na to zasługuje.

Ostatecznie, czego w ogóle chcesz? Chcesz mieć w swoim życiu wspaniałą kobietę?

películas familiares que se estrenarán en 2018

Jestem tutaj. Chodzi o to, że nie zatrzymasz mnie, próbując obniżyć moje standardy, zamiast po prostu włożyć więcej wysiłku w nasz związek.

Nie pozwolę, żebyś próbowała mnie poniżyć tylko po to, abyś poczuła się lepiej ze sobą. Robiąc to, nie jesteś silny ani sprytny, po prostu jesteś denerwująco niewrażliwy i poniżający.

Potrzebuję miłości, oddania, podziwu i szacunku, a jeśli to za dużo dla ciebie, mam dla ciebie etykietę, która mówi, że jesteś „mężem o niskim wysiłku, który nie ma tego, czego potrzeba, by mnie kochać” .

Zawsze będę trzymał głowę wysoko, bez względu na to, jak trudne wydaje mi się to.

Nie jestem trudny, ty po prostu lekceważysz