Jestem szczęśliwy, a ty wciąż jesteś tym samym gównem - Wrzesień 2022

Widziałem cię tamtej nocy. Opierając się o poprzeczkę, ubrany w granatowy garnitur, który tak bardzo kochałem, z białą koszulą, która pokazywała opaloną skórę.

Twoje włosy zaczesane do tyłu, włosy, którymi lubiłem się bawić.cómo secar tu cabello con secador

Włosy, przez które przeciągałbym palce, kiedy się kochaliśmy. Twoje usta całują kieliszek whisky, jakby od tego zależało twoje życie.

I Twoje oczy. Twoje jaskrawoniebieskie oczy przeglądały pokój, szukając kolejnej ofiary.

Wiedziałem, jak potoczy się historia. Uderzysz ją, sprawi, że poczuje się wyjątkowo na tę noc, do której wróci za każdym razem, gdy sprawisz, że poczuje się bezwartościowa.Tej nocy, na którą spoglądała za każdym razem, gdy patrzysz na inną kobietę.

Tej nocy, w której ją zakochała, pamięta za każdym razem, gdy ją łamiesz. To będzie noc, w której na zawsze będzie żałować, a będziesz kulą, której nie byłaby w stanie uniknąć.

Nadal jesteś tym samym mężczyzną, którego kiedyś kochałem, ale nie powinienem. Nadal jesteś samolubny i tak bardzo zaangażowany, że nie chcesz widzieć ludzi wokół ciebie.Nie chodzi o to, że ich nie widzisz, nie chcesz.

Pamiętam, jak powoli zabierasz mnie, jak chcesz. Zabrałeś moją miłość, moją wolność i moje marzenia. Chyba dobrze było mieć tę moc.

Ale nadal jesteś pusty. Nadal szukasz kogoś, kto wypełni tę pustkę w tobie i nadal zawiedziesz.

Nadal jesteś tym samym kłamcą - rozdajesz puste obietnice, jak posypki na ciasto. Coś, co sprawi, że będzie ładny, ale w środku było zepsute.

Wewnątrz był tylko ból i rozpacz. Obiecujesz zaangażowanie, lojalność i uczciwość, a jednocześnie zastanawiasz się nad kolejnym.

Sprawiasz, że ona na ciebie czeka, osiedla się, gdy już planujesz swoją drogę ucieczki.

cómo demostrarle a un hombre que lo amas

I szczerze mówiąc, nie mogę uwierzyć, że zaufałem ci moim sercem, ale myślę, że to musiało się stać, aby bardziej to docenić.

cómo mejorar en el sexo para él

Nadal jesteś tym samym niewdzięcznym draniem. Czy masz pojęcie, ile miałeś szczęścia?

Miałeś kobietę, która była gotowa uczynić cię swoim światem. Kobieta, która uczyniła cię swoim priorytetem, jedynym wyborem i wszystkim.

Kobieta, która kochała cię bardziej niż czasem siebie. Ale dla ciebie to nigdy nie wystarczyło.

Mógłbyś trzymać świat w swoich ramionach, a i tak by to nie wystarczyło. To nigdy nie wystarczy i wiesz o tym.

Nadal jesteś tym samym gównem - nie mężczyzną, ale pomyłką. Grasz sercami i uczuciami innych ludzi, jakbyś był nimi.

Codziennie przełamujesz ich nadzieje i zaufanie, nawet nie tracąc czasu.

lista de alimentos quemagrasas para bajar de peso

To po prostu coś, co robisz, jak powiedziałeś: „To nie ty, córeczko. Wiedziałeś, że nie jestem po to; wiedziałeś, że nigdy się nie osiedlę. ” Jak, do diabła, miałem to wiedzieć? A może któryś z nas?

Pomiędzy tymi wszystkimi obietnicami, pocałunkami i najsłodszymi słowami, jakie można usłyszeć, jak miałem zobaczyć twoje kłamstwa?

Widziałem, jak odchodzisz z nią, i w tej chwili nie było dla niej litości. W tej chwili, której tak bardzo się obawiałem, nie czułem nic innego.

I w tym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem nad tobą i wreszcie jestem gotowy, aby przejść dalej. Dotarcie tutaj zajęło mi zbyt dużo czasu, ponieważ jesteś dobry w łamaniu ludzi. Za dobrze.

Ale w końcu jestem cała i znów szczęśliwa. W końcu kocham siebie w sposób, jakiego nigdy nie myślałem.

Wreszcie, kiedy patrzę w lustro, nie widzę już brzydkich blizn, dużych ud i złamanej osoby.

widzę siebie-moja siła, pasja w moich oczach i radość w moim uśmiechu. Widzę piekło badassa, który przeszedł przez jej własny grób, ten, w który ją włożyłeś.

Widzę niesamowitą kobietę, która jest gotowa kochać, żyć i znów się śmiać. Patrzę na siebie i wiem, że jestem szczęśliwy. I wciąż jesteś tym samym gównem.