W końcu jestem w porządku, że cię stracę

W końcu jestem w porządku, że cię stracę

Wiesz, jak czasami nie możesz wyjaśnić, dlaczego czujesz się w określony sposób wobec kogoś, a czasami zastanawiasz się, dlaczego wszystko skończyło się tak, jak się stało?Czasami narzekamy na niesprawiedliwość, jaką Bóg nam wyrządził, tylko po to, by dowiedzieć się, że to nie była niesprawiedliwość.

cómo encender a mi hombre

To Bóg dał nam dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Problem polega na tym, że nie jesteśmy w stanie tego zobaczyć, ponieważ jesteśmy zaślepieni bólem nie dostania tego, czego chcieliśmy.Mnie też to się przydarzyło. Przez długi czas byłem zaślepiony wściekłością, że musiałem cię stracić, że przegapiłem sens posiadania cię w moim życiu.

Po prostu nie mogłem pogodzić się z tym, że spotkałem Cię, związałem się z Tobą nawet wtedy, gdy byliśmy dla siebie tylko obcy i przywiązaliśmy się, tylko po to, aby Cię po tym wszystkim stracić.

Chciałem cię zatrzymać, planować z tobą przyszłość i właściwie chciałem, żebyś została.Ale nigdy nie zostałeś wysłany, by zostać, wszedłeś w moje życie tylko po to, by dać mi nauczkę, a kiedy już wykonałeś swoją pracę, by potem odejść.

Był powód, dla którego Bóg skierował moje serce ku tobie i był powód, dla którego przywiązałem się do ciebie bardziej niż do jakiejkolwiek innej osoby w moim życiu.

Kiedy patrzę wstecz, widzę, że odegrałeś ważną rolę w moim życiu, ale musiałeś być w nim tylko tymczasowo, aby spełnić swój obowiązek pokazania mi innego sposobu życia, a potem mnie uwolnić.Najśmieszniejsze jest to, że pojawiłaś się w moim życiu we właściwym momencie. Byłeś dokładnie tym, czego wtedy potrzebowałem.

Pomogłeś mi uzyskać tak wiele odpowiedzi i wydobyłeś ze mnie to, co najlepsze.

consejos para una buena mamada

Pomogłeś mi przebić się przez moją ciemność i będę za to wiecznie wdzięczna, tak samo jak będę wdzięczna Bogu za zesłanie ci mojej drogi.

Popełniłem błąd, kiedy próbowałem zmienić cię w moją wieczną osobę, kiedy to nigdy nie była twoja rola. Nie miałeś zostać na zawsze, ponieważ byłeś moją tymczasową osobą.

Zostałeś wysłany w moją stronę, abyś mógł uczynić mnie lepszą osobą dla tych, którzy mają zostać na zawsze, a potem musiałeś przejść do kogoś innego.

Problem polega na tym, że byłem sfrustrowany, kiedy odszedłeś, ponieważ nie mogłem cię puścić.

Nie mogłem zrozumieć, dlaczego Bóg zabrał coś tak pięknego, kogoś, kto pomógł mi uzdrowić.

Ale wtedy przypomniało mi się, czego mnie nauczyłeś, i zacząłem patrzeć na rzeczy, które mi się przydarzyły, z innej perspektywy.

como hacer un buen trabajo manual

Wtedy to wszystko miało sens. Być może gdybyś została dłużej niż powinnaś, twoje piękno by zniknęło, twoja miłość by umarła, a może nie mógłbyś być tak inspirujący jak kiedyś.

Być może to, co mieliśmy, zamieniłoby się w ciężar.

cómo complacer a tu hombre mientras estás arriba

Znalazłem wiarę w pocieszenie, że lepiej zostawić naszą historię taką, jaka jest. Być może gdybym udało się to zmienić, nie byłbym w stanie mieć szczęśliwego zakończenia.

Byłeś aniołem, który został wysłany, aby dać mi nauczkę, pomóc mi wyzdrowieć, a potem odlecieć.

Nauczyłeś mnie, jak odpuścić, jak się odłączyć i uświadomić sobie, że Twoja rola w mojej historii się skończyła.

Dzięki Tobie znalazłam wiarę, że następna osoba, do której Bóg mnie przybliża, jest dokładnie tą, której potrzebuję w życiu.

W końcu nie mam nic przeciwko stracie ciebie, bo teraz wiem, że jestem gotowa na dzień, w którym spotkam osobę, która tak naprawdę miała zostać na zawsze.

Wiem, że jestem w stanie rozpoznać tę osobę z odległości mili, bo dzięki Tobie w końcu jestem w stanie zrozumieć różnicę między kimś, kto dotyka mojej dłoni, a kimś, kto dotyka mojej duszy.

WRESZCIE JESTEM W PORZĄDKU Z UTRATĄ CIĘ