Skończyło się na czekaniu, aż będę „kimś” dla Ciebie - Styczeń 2022

Najgorsza część życia czeka. Najlepszą częścią życia jest czekanie na kogoś.

Mój drogi komuśNigdy nie byłem dziewczyną, która pędziła rzeczy. Wierzyłem, że dobre rzeczy wymagają czasu.

Wiedziałem, że rzeczy, na które długo czekałeś, okazały się najcenniejsze. Myślę, że czekanie sprawiło, że stały się tak wyjątkowe i cenne.

Wiesz, nigdy nie bałam się czekać. Wierzyłem w piękno kryjące się za czekaniem. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że mogę czekać na kogoś i coś, co najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzy.I nie ma nic pięknego w czekaniu na coś, co nigdy nie pójdzie w twoją stronę.

Przykro mi, ale podanie mi tylko okruchów nie dałoby rady. Nie jestem typem dziewczyny, która jest zadowolona z absolutnego minimum. Gdybym był gotów oddać wam wszystko, nie oczekiwałbym nic w zamian.

I chociaż z tobą zawsze nosiłem serce na rękawie, a ty wiedziałeś, gdzie stoisz ze mną, nigdy nie wiedziałem, gdzie stałem z tobą.Kiedy kochasz, powinieneś upewnić się, że druga osoba wie, czego chcesz i że znajduje się na szczycie listy priorytetów.

Niestety, nie sądzę, żebym kiedykolwiek trafił na twoją listę.

Trzymałeś mnie na dystans i dokładnie tam, gdzie chciałeś, abym był. Wystarczająco blisko, abyś do mnie dotarł, kiedy mnie potrzebujesz, i wystarczająco daleko, abym nie był w stanie zbliżyć się zbyt blisko ciebie.

Widzisz teraz problem?

Jeśli do tej pory nie możesz skupić się na tym, co zrobiłeś źle, to nie mam problemu wskazując oczywiste:

Chciałem, żebyś mnie wybrał. Nie chciałem być „kolejną rybą w morzu”. Nie chciałem być nikim Naprawdę chciałem być dla ciebie kimś.

Czekałem i czekałem, aż podejmiecie wysiłek, aby pokazać mi, że widzieliście mnie za to, kim jestem, i czekałem na wybranie mnie. Jakbym czekał na Godota.

Bez względu na to, ile powiedziano mi, że czekanie na ciebie jest daremne, nie będę słuchać.

Chyba nie byłam gotowa pozwolić ci odejść. Nie byłem gotowy uwolnić się od wyobrażenia o tym, czym moglibyśmy być.

Wyobrażałem sobie w myślach o tobie i mnie razem i tak doskonałym, że naprawdę chciałeś, abym był kimś dla ciebie. Ale jak już powiedziałem, to tylko ja idealnie wyobrażałem sobie ciebie.

I czekałem na ideał, abyś mnie wybrał. Moje marzenia się rozpadły, kiedy zdałem sobie sprawę, że wcale nie jesteś idealny, to ja cię stworzyłem.

Widzisz, ten ideał, do którego mnie nigdy nie doprowadziłeś. Ten ideał nie poświęciłby mi wystarczająco dużo uwagi, więc uwierzyłbym, że byłeś we mnie.

To idealne, że nigdy nie użyłbyś mnie tak, jak mnie. Nie przyszło mi do głowy, że mogliśmy być czymś więcej, naprawdę sprawiłeś, że uwierzyłem.

I kiedy moje nadzieje wzrosły, wycofałeś się. Zdecydowałeś, że dostałem od ciebie wystarczająco dużo miłości i że teraz masz mnie na całe życie.

Kiedy zacząłem w nas wątpić, zrobilibyście swoją magię i znowu się w tobie zakochałem.

Byłem uzależniony, prawdę mówiąc. Naiwna strona mnie uwierzyła w ten sen, że w końcu znalazłam kogoś, kto się mną opiekował i mnie pragnął.

Strona, która przeszła przez wiele powiązanych z piekłem sytuacji życiowych, znała się lepiej. I wreszcie pozwoliłem drugiej stronie zająć się tymi sprawami.

Dziś zdecydowałem, że to będzie dzień, w którym przestanę czekać. Dzisiaj miał być dzień, w którym przestałem nawet minutę spędzać na myśleniu o tobie.

cosas raras que hacer en la cama para él

Nie chcę myśleć o rzeczach, którymi moglibyśmy być, kiedy tak naprawdę nigdy nie wierzyliście, że możemy być rzeczą przede wszystkim.

Nie błagam, żeby ktoś mnie kochał. Nie błagam, żebyś mnie kochał. Dawno temu dowiedziałem się, że nie ma sensu w beznadziejnych planach zmuszania kogoś do pozostania.

Jestem zbyt cenny, aby ścigać kogoś, kto nie zna mojej wartości i czekać na kogoś, kto nie uznaje mojej wartości. Chcę być kochany bezwarunkowo i nie powinienem tak mocno o to walczyć.

Jestem wart więcej niż to.

Po prostu wiesz, czy to była twoja intencja, czy nie, nie dostałaś mnie najlepiej. Byłaś bardzo blisko, ale wyszedłem w samą porę.

Oczekiwanie na ciebie nie spowodowało u mnie złamania, ale nauczyło mnie cennej lekcji.

W rzeczywistości nadal uważam, że dobre rzeczy wymagają czasu. Jestem tak naiwny jak na początku historii, wiesz.

Wybieram wiarę w miłość i istnienie kogoś, kto nie będzie musiał przemyśleć dwa razy, zanim wybierze mnie. Wierzę, że jest ktoś, kto nie sprawi, że miłość będzie tak trudna.

Wierzę, że jest ktoś, kto zobaczy moją wartość i sam ją doceni.

Wierzę, że jest ktoś, dla kogo nie będę po prostu kimkolwiek, ale kto chce, żebym był jego wszystkim. Że ktoś jest wart czekać. Nie jesteś.

Nadal uważam, że dobre rzeczy wymagają czasu. Po prostu zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nie jesteś dla mnie dobry.

Żegnaj mój ktoś,

Dziewczyna, która zasługiwała na znacznie więcej