Kocham cię, ale muszę cię puścić - Grudzień 2021

Droga „Nieokreślona Miłość”,

Pamiętam, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy. Tak bardzo cię nie lubiłem. To było dziwne. Nie lubiłem cię, ale czułem nieznośną potrzebę bycia w pobliżu.Każda rzecz, o której mówiłeś, działała mi na nerwy. Zirytowało mnie wszystko, co zrobiłeś. Ale nadal chciałem być przy tobie.

cómo conocer nuevos amigos a los 30

Może to powinna być moja pierwsza wskazówka, aby nie mieszać się z tobą. Ale nigdy nie słucham tego, co ma do powiedzenia moje życie. Jeśli czegoś chcę, wezmę to za wszelką cenę.

I chciałem cię…Mam cię…

To szalone - naprawdę tak mieliśmy. Byliśmy równi, słuchaliśmy tej samej muzyki, mieliśmy te same pragnienia i dzieliliśmy to samo marzenie. Po prostu mieliśmy być - dla siebie idealni!

Jedynym problemem byłam ja.Potem mieliśmy szansę odejść od siebie, jeśli czegoś nie uzgodnimy. Wtedy nie widziałeś moich wad i nie widziałem twoich.

la mejor manera de sacar a un chico

Byliśmy młodzi i głupi, myśląc, że to, co mieliśmy, wystarczyło - myśląc, że to wszystko. Ale oczywiście nie było.

Zdaliśmy sobie sprawę, że kiedy się pobraliśmy i zaczęliśmy żyć razem. Wtedy zaczęły się pojawiać prawdziwe problemy. Wtedy prawdziwe życie uderzyło nas mocno prosto w twarz. Wtedy dowiedzieliśmy się, co to znaczy być dorosłym.

Zobacz też:Istnieje 5 etapów miłości, ale niestety wiele par zatrzymuje się na etapie 3

Uświadomiłeś sobie, że mam pewne problemy. Cholera, zdałem sobie sprawę, że mam pewne problemy. W przeszłości nic nie mogło zmusić mnie do pozostania w tym samym miejscu i z tą samą osobą, gdybym nie chciał z jakiegokolwiek powodu. Do tego momentu - punkt z tobą - byłem w stanie uciec za każdym razem, gdy moja pierdolona psychika się włączyła.

Tym razem nie chciałem uciec, ale musiałem. Coś ukrytego głęboko we mnie sprawiło, że uciekłem, smutno, że cię zostawiam.

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że zawsze obwiniałem innych, kiedy to ja byłem cały czas. I podczas gdy to wszystko się działo, zawsze miałem bilet - bez załączników i żalu.

Ale teraz miałem cię. Kochałem cię. Wciąż robię. Ale nie mogę być z tobą.

Zrujnuję ci życie. Nieświadomie powstrzymam cię od spełnienia marzeń, ponieważ jestem zbyt samolubna. Naprawdę próbowałem to zrzucić z głowy, ale po prostu nie mogę. Zjada mnie żywcem i nic na to nie poradzę. Jestem tego świadomy, a jednak nie mogę go zmusić.

Nie rozumiem starej duszy, którą jesteś. Prawie nikt cię nie rozumie. Ale nie obwiniam cię. Obwiniam innych, a zwłaszcza mnie, za to, że jestem tak ograniczony - że nie potrafię docenić pięknej osoby, którą jesteś. Dlatego muszę cię puścić, bo powoli rujnuję ci życie. Nie chcę tego.

Może któregoś dnia znajdziesz kogoś, kto wie, jak działać wokół ciebie iz tobą - kogoś, kto umie cię kochać i nie powodować bólu w tym samym czasie. Że ktoś nie jest mną. Kocham cię, ale moja miłość bardzo cię krzywdzi.

Widzę to każdego dnia. Widzę to w twoim zachowaniu. Jesteś nieszczęśliwy Oboje jesteśmy. Kochamy się, ale jesteśmy nieszczęśliwi. Mów o ironii…

Jak to możliwe?

Zobacz też:Nigdy nie spotkam kogoś takiego jak ty, ale muszę cię zostawić

Moja miłości, piszę to ze łzami w oczach i niekończącą się burzą w mojej głowie. Wybacz mi moją miłość za spowodowanie bólu; Po prostu próbowałem cię kochać.

hermosas fotografías de todo el mundo

Ale zawiodłem.

Nigdy nie przestanę Cię kochać. Przepraszam.

Do widzenia…