Lubię to kim się staję - Marzec 2023

Lubię to, kim się staję

Przez większość życia zmagam się z własną osobowością. Kim jestem? Dlaczego jestem w ten sposób? Czy jestem dobrą osobą? Jaka jest definicja dobrej osoby?

Spodziewałem się, że będę w stanie odróżnić, co jest dobre, a co złe, kiedy będę dorosły, ale chłopiec się myliłem.Każdy dzień w moim życiu przychodził z własnymi wyzwaniami. Każda nowa sytuacja, w jakiej się znalazłem, stawiała wiele nowych pytań, jak mam się zachowywać.

Bycie w związku z niewłaściwą osobą dało mi wiele dylematów dotyczących moich własnych wewnętrznych pragnień i pragnień.

Różne rodzaje ludzi w moich przyjaźniach i romantycznych związkach doprowadziły mnie do wielu emocjonalnych niepowodzeń.smutna kobieta siedząca na polu

Jedna po drugiej, każda sfera mojego życia dała mi mnóstwo powodów, by zacząć określać, kim naprawdę jestem. Postawiłem sobie za misję stać się osobą, którą będę lubić, bez względu na wszystko.

Zdecydowałem, że od tego momentu będę robił te rzeczy, z których jestem z siebie dumny.Postanowiłem przestać poświęcać swój czas i energię na wręcz toksyczne i okropne związki i rzeczy.

Mimo że przez jakiś czas dobrze się bawiłem i moje życie stało się ekscytujące, gdy posiadałem związki ze złymi chłopcami i robiłem dzikie rzeczy, to tylko sprawiło, że poczułem się bardziej zdesperowany. Zmusiło mnie to do kwestionowania siebie bardziej niż kiedykolwiek.

Podjąłem decyzję, by pomyśleć o wszystkim, co uczyniło mnie tym, kim jestem – o moich rodzicach, dzieciństwie, innych doświadczeniach.

spokojna kobieta w czerwonej bluzie z kapturem

Użyłem tej sztuczki myślenia o sobie tak, jakbym był kimś innym, żebym mógł być bardziej obiektywny.

Kiedy już zaakceptowałem to, kim jestem, nie chowając urazy do ludzi z mojej przeszłości, mogłem swobodnie budować siebie w dowolny sposób.

Stworzyłam rytuały mówienia sobie każdego ranka, co myślę, że powinienem zrobić tego dnia i jak myślę, że powinienem się zachowywać.

cómo excitar a un chico en el trabajo

Wyobrażam sobie cały dzień ze wszystkim, co myślę, że może to przynieść. Gdybym miał w głowie nieporozumienia z przyjaciółmi lub współpracownikami, bardzo dokładnie zastanawiałem się, co im powiem.

Wybieganie w przyszłość dało mi czas na jasne przemyślenie i podjęcie decyzji, co chcę zrobić, bez wpadania w pułapki własnych emocji.

uważna kobieta wpatrująca się w dal przez okno

To, co zrobiłem, to także nocne rozmyślanie i myślenie o wszystkim, co wydarzyło się tego dnia. Oceniłem swoje postępy w stawaniu się tym, kim chciałem być.

Mogę Ci teraz powiedzieć, że nauczyłem się wielu rzeczy o sobie, a także o innych.Stałem się osobą, którą mogę powiedzieć, że podziwiałbym, gdybym ich spotkał.

Zawsze wybieram robienie rzeczy, które kocham, zamiast tego, na co społeczeństwo wywiera na mnie presję. Kieruję się instynktem.

Absolutnie zawsze wybieram traktowanie innych ludzi życzliwie iz szacunkiem dla jakiegokolwiek zysku lub zainteresowania, jakie może mi przynieść złe traktowanie ich.

Spędzam czas z ludźmi, którym na mnie zależy i którzy doceniają wszystko, co dla nich robię. Nie marnuję czasu na ludzi, którzy tego nie robią.

przyjaciele bawią się na boisku

Nie mam problemu z kochaniem siebie i dbaniem o siebie, ale także kochaniem innych ludzi i chęcią uszczęśliwiania zarówno mnie, jak i innych.

Każdą z moich wad dokładnie przeanalizowałem. Niektóre z nich są akceptowane, ponieważ myślę, że dodają uroku mojej postaci.

Te, które były dla mnie złe, zrobiłem wszystko, aby się zmienić i włożyłem w to ogromny wysiłek.

alimentos para comer para perder grasa abdominal

Jedna rzecz, z której zdałem sobie sprawę, to to, że niektórzy ludzie mogą nie lubić tego, kim jestem lub co robię ze swoim życiem, to jest całkowicie w porządku.

Nie żyję dla nich, żyję dla siebie.

piękna młoda kobieta uśmiechnięta

Wiem, że ewolucja nie skończyła się i wciąż jest wiele rzeczy do zrobienia i wiele rzeczy do zmiany, ale jestem bardzo zadowolona z tego, kim się staję. Droga, którą wybrałem, sprawia, że ​​jestem bardzo podekscytowana i dumna z siebie.

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu ludzi takie życie polegające na ciągłym poszukiwaniu lepszego siebie byłoby trudne, ale ja to uwielbiam.

Jedną rzeczą, którą mogę obiecać tym ludziom, jest to, że chociaż jest to trudne, jest również bardzo satysfakcjonujące.

Daje mi ogromną pewność, że mogę przyznać, kim jestem i co zrobiłem, i naprawdę kochać siebie za to, czym się staję.

Lubię to, kim się staję