Wciąż mam nadzieję na mężczyzn, którzy okazują się być ** dziurami - Styczeń 2022

Przez całe życie nie wiem, dlaczego każda moja historia miłosna zakończyła się wielkim rozczarowaniem.

Zaczynam myśleć, że ktoś mnie przeklął i wysłał wszystkie dupki w moją stronę.Nie miałem innego rozsądnego wyjaśnienia.

Zrobiłem porządną część poszukiwań duszy, może nawet przesadziłem z przemyśleniem i samokrytyką.

Nie mogłem się powstrzymać od myślenia, że ​​to ja sabotuję swoje szanse na miłość.Zrzuciłem na siebie całą winę za moje wraki miłości - co nie było takie trudne, ponieważ jestem przyzwyczajony do mężczyzn, którzy uwielbiali bawić się ofiarami, a i tak wszystko zawsze było moją winą, więc myślenie o tym było normalne.

Zajęło mi dużo czasu i wysiłku, aby przywrócić moją pewność siebie i zdobyć wystarczającą siłę, aby otrząsnąć się z tego złego samopoczucia, i chociaż nie jestem idealny, wiem już, że jestem godny miłości.

Musiałem tylko zrozumieć, że nie ma ze mną nic złego.Świat randkowy jest po prostu pełen toksycznych ludzi, a dobrzy są tak rzadcy, że prawie nigdy nie przekraczają mojej ścieżki.

Chcę wierzyć w miłość, ale nie wiem jak. Powtórzenie tej samej starej historii każe mi zadać pytanie, czy kiedykolwiek znajdę miłość.

Wszystko szło świetnie. Pisaliśmy do siebie każdego dnia.

grandes movimientos sexuales para tu marido

Często się widywaliśmy. Był tak bardzo we mnie i starał się być częścią mojego życia, że ​​w pewnym momencie już tego nie chciał.

Ten krótki scenariusz wydaje się być historią mojego życia.

Za każdym razem, gdy mam nadzieję i zaczynam wierzyć, że jestem z kimś, z kim mogę zbudować związek, wszystko spada w ciągu kilku sekund.

Wszystkie wysiłki zamieniają się w tortury. Wszystkie teksty są pozostawione na potwierdzeniach lub dotarły zbyt późno.

Mój uśmiech zamienia się w łzy. Za każdym razem jestem coraz bardziej załamany i trudno mi się podnieść.

Trudno uwierzyć, że moje szczęśliwe życie jest gdzieś tam dla mnie i mam pozytywne nastawienie do związków, gdy każdy nowy wielki początek jest po prostu spokojem przed burzą.

Stałem się tak ostrożny, że za każdym razem, gdy zaczynam coś nowego, spodziewam się, że to się skończy, i nie mogę się powstrzymać, żeby tak nie czuć.

Staram się zachować otwarty umysł, otwarte serce i pozostać pozytywnym, ale czasem wydaje się to niemożliwe.

Kiedy grasz tak wiele razy, kiedy próbujesz z całych sił - i kiedy ci się nie udaje - kończysz się zniechęcony i pełen obaw.

Jestem wyczerpany i wyczerpany tym wszystkim i zaczynam się zastanawiać: „Gdzie, u diabła, jest mój Książę z Urokiem i co zajmuje mu tyle czasu, aby do mnie dotrzeć ?;

Dlaczego nie mogę pominąć tego bałaganu i przejść od razu do miejsca, w którym jestem w kochającym, zdrowym i zaangażowanym związku? ”…

Nie mam na to odpowiedzi. Mimo to mam obłąkaną i nieuzasadnioną nadzieję, że wszystko potoczy się najlepiej.

Że po tym piekle będą pewne błogosławieństwa, czyste szczęście po rozczarowaniach i nieopisana miłość po najgorszych złamaniach serca.

Wierzę, że wszyscy moi byli dupkowie byli po to, aby uczyć mnie lekcji o miłości i życiu.

6 semanas de embarazo manchado y calambres

Ich jedynym celem było przygotowanie mnie na prawdziwą umowę… dla mężczyzny, z którym mam spędzać wieczność.

Muszę przyznać, że wiele się nauczyłem. Zostałem rozbity i przywrócony. Dorastałem, ewoluowałem i powoli staję się tym, kim zawsze powinienem być.

Jestem na etapie życia, w którym zakochuję się w sobie i żyję swoim życiem na własnych warunkach.

Jestem na tym etapie mojego życia, gdzie jestem zmęczony, ale mimo wszystko chodzę.

Jestem na tym etapie, w którym wolałbym poczekać na kogoś autentycznego niż tracić dzień na kogoś, kto nie jest godny mojej miłości.