Nie mam już drugiej szansy na zmarnowanie ciebie - Grudzień 2022

Im więcej szans dasz komuś, tym mniej szacunku dla niego zacznie. Nie docenią tego, co mogą nieustannie lekceważyć. - Trent Shelton

Nigdy nie byłem fanem drugiej szansy. Nigdy nie wierzyłem, że ludzie mogą się zmienić. Myślałem, że jeśli ktoś ma na myśli jakieś dobro, nie będzie potrzebował więcej niż jednej szansy na udowodnienie swojej prawdziwej twarzy. Ale trochę to zlekceważyłem, kiedy przyszedłeś.Myślałem, że jesteś kimś innym. Myślałem, że jesteś kimś wyjątkowym, który pojawił się w moim życiu i pomyślałem, że naprawdę zrobiłbyś różnicę. Założyłem to dzikie założenie, że będziesz miłością mojego życia. I dla tego pomysłu miłości robiłem szalone rzeczy. Myślałem, że to, co mieliśmy, było warte przesunięcia granic, a czasem nawet wybaczenia czegoś, czego zwykle nigdy nie wybaczam.

Jakoś zapomniałem o moich wartościach. Dzięki moim uczuciom do ciebie całkowicie zapomniałem o moich osobistych przekonaniach. Zapomniałem, jak zasłużyłem na leczenie. I pozwoliłem być źle traktowany.

Dałem ci nowe szanse. Bez względu na to, co zrobiłeś, w jakiś sposób znajdowałbym dla nich „logiczne” wyjaśnienia. Tak bardzo starałem się stanąć w twoich butach i zrozumieć, dlaczego zrobiłeś to, co zrobiłeś. Bez względu na to, co ktoś mi powiedział, nie pozwolę, aby wpłynęło to na moje osądy na Twój temat. Zawsze miałeś rację i nawet jeśli zrobiłeś złe rzeczy, na pewno ich nie miałeś na myśli. To tylko niektóre okoliczności sprawiły, że działałeś lekkomyślnie, bo inaczej byś tego nie zrobił. Byłem taki naiwny, kiedy do ciebie doszło. Ale chyba wszyscy jesteśmy trochę naiwni, jeśli chodzi o miłość.I wszystkie szanse, które ci dawałem, ciągle je hazard. Widziałem tak wiele dziewczyn wybaczających pewne rzeczy zamiast odchodzić i przysięgałem, że nigdy mi się nie przydarzy. Gdzieś po drodze zapomniałem o obietnicy, którą sobie złożyłem i okazałem się być jak wszystkie dziewczyny, które oceniłem w milczeniu. Co mogę powiedzieć, karma naprawdę złożyła mi wizytę.

Dopiero po chwili uświadomiłem sobie, że źle mnie traktowałeś, bo ci na to pozwalam.Nie masz pojęcia, ile razy przysiągłem, że nie pozwolę się źle traktować. Tak ciężko pracowałem nad swoją pewnością siebie i zawsze chciałem mieć pewność, że ludzie wiedzą, że nie mogą zrobić ze mną wszystkiego, co chcą. Ale potem wszystko to zniknęło i zniknęło, kiedy przyszedłeś sam.

qué comer con una dieta de 1200 calorías

Jedynym powodem, dla którego mogłeś traktować mnie tak źle, jest to, że pozwoliłem ci. Pozwalam ci traktować mnie źle, oczywiście nie świadomie, ale tak zrobiłem. Za każdym razem, gdy nie reagowałem tak, jak powinienem, po cichu przestrzegałem twojego toksycznego zachowania. Za każdym razem, gdy pozwalam ci uciec od twoich niskich ciosów lub kilku nieprzyjemnych słów, to ja dałem ci pozwolenie, aby robić to raz po raz.

Przez długi czas nie miałem pojęcia, że ​​to ja dałem ci zielone światło, abyś mógł robić wszystkie te rzeczy, które mi zrobiłeś.

nombres únicos de niñas y sus significados

Do tej pory wszystko, co ci dałem, to puste obietnice, a teraz skończyłem z gadaniem pustych. Teraz zobaczysz, że spełniam moje obietnice.

Skończyłem już mówić, że odejdę, jeśli zobaczę, jak piszesz jakieś przypadkowe dziewczyny. Skończyłem mówić, że przestanę z tobą rozmawiać, jeśli jeszcze raz powiesz mi złe słowo. Skończyłem mówić, że nie będę czekać, aż wrócisz, kiedy odejdziesz ode mnie. Skończyłem obiecać, że masz tylko jedną szansę, a potem dać ci jeszcze jedną, drugą i drugą. Nadszedł czas, aby pokazać, że dobre dziewczyny też odchodzą.

Nie będziesz już traktować mnie źle, bo już skończyłem pozwalać ci traktować mnie źle.

Nigdy więcej waszych wybuchów zazdrości, nigdy więcej poniżania mnie, żebyście poczuli się lepiej, nigdy więcej dawania mi końca i wybierania wszystkich innych oprócz mnie. Zrobiłem mylnie to, co mi zrobiłeś, z miłością. Nie kochasz mnie, nawet nie wiesz, czym jest miłość. Skończyłem.

Skończyłem z wybaczaniem ci. Skończyłem wierzyć, że będzie inaczej, jeśli dam wam jeszcze jedną szansę i skończę, pozwalając wam okłamać mnie. Skończyłem czekać, aż wrócisz do mnie po tym, jak wszyscy odwrócili się od ciebie. Skończyłem dawać ci drugą szansę. Tym razem na pewno, bo odchodzę.

Bez względu na to, ile dam ci szans, zgarniesz je. Bez względu na to, ile czasu mieliśmy ty i ja, nie zmieni to wyniku. Ponieważ ciągle popełniasz te same błędy, licząc na to, że pozwolę ci odejść tak jak wcześniej. Przykro mi, ale nie mam już drugiej szansy na zmarnowanie cię, bo, szczerze mówiąc, nie zasłużyłeś na pierwszą.

Zaoszczędzę wszystkie moje szanse dla kogoś, kto nigdy nie poprosi o więcej niż jeden. Zaoszczędzę wszystkie moje szanse na mężczyznę, który mnie nie okłamie, nie zdradzi ani nie będzie flirtować z innymi dziewczynami. Zaoszczędzę wszystkie moje szanse dla mężczyzny, który wie, jak jestem godzien i który wie, że jedna kobieta wystarczy na całe życie. Za wszelką cenę zaoszczędzę na kimś, kto nigdy nie będzie potrzebował drugiej szansy, bo zrobi wszystko, co w jego mocy.