Nienawidzę Cię, bo sprawiłeś, że zastanawiałem się, dlaczego nie byłem dość - Grudzień 2021

Wiesz, jak bardzo cię kochałem. Wiesz, że byłem kimś, kto przenosił góry dla ciebie i wiedziałeś, że twoje szczęście zawsze było moim priorytetem. Tak, były chwile, kiedy próbowałeś mnie oskarżyć, że nie kochałem cię wystarczająco, ale głęboko w głębi duszy zawsze wiedziałeś, jak wielka była moja miłość do ciebie.

Może to być dla ciebie szokiem, ale jestem tutaj, aby ci to powiedzieć Już cię nie kocham. I nie tylko to - nienawidzę cię.Po całej tej miłości, którą do ciebie czułem, po tylu latach, które spędziliśmy razem i po tych wszystkich chwilach, które dzieliliśmy, mogę powiedzieć, że cię nienawidzę.

Prawdopodobnie myślałeś, że będę cię kochać na zawsze, bez względu na to, jak mnie traktowałeś. Ale myliłeś się.

imagen de peinado de longitud media

Zabiłeś całą miłość, którą do ciebie czułem, i udało ci się przekształcić ją w nienawiść.
Nienawidzę cię za zabicie niewinnej dziewczyny, którą byłam, zanim cię poznałam. I nienawidzę cię za to, że zmieniłeś ją w tę zgorzkniałą kobietę, którą jestem teraz.Zamiast pokazywać mi, czym była miłość, pokazałeś mi, że potrafię nienawidzić. Nienawidzę cię za to, że nigdy nie mogłeś popełnić. Z tobą nigdy nie wiedziałem, gdzie stałem. Opuszczałeś mnie i wracałeś do mnie, jak ci się podobało. Nigdy nie chciałeś rozmawiać o przyszłości, nigdy nie chciałeś oznaczać rzeczy między nami. Chociaż jesteśmy razem od lat, zawsze czułem się, jakbym był dla ciebie zwyczajnym przypadkiem. I dlatego zastanawiałem się, dlaczego nie wystarczyłem, aby pomyśleć o przeniesieniu rzeczy na wyższy poziom.

Plan de comidas de 1300 calorías al día

Nienawidzę cię za te wszystkie dziewczyny. Nienawidzę cię za wszystkie czasy, w których zostawiłeś mnie dla kogoś innego i nienawidzę cię za wszystkie czasy, kiedy mnie zdradzałeś i próbowałeś ukryć. Nienawidzę cię jeszcze bardziej za te wszystkie czasy, kiedy nawet nie próbowałeś zaprzeczać swoim romansom. Nawet kiedy byłeś ze mną, zawsze czułem, że muszę konkurować z każdą inną dziewczyną w pokoju. Czułam się tak, jakbyś porównywał mnie ze wszystkimi dziewczynami, które zawsze cię otaczały, żałując, że nie jesteś ze mną. Nigdy nie spojrzałeś na mnie, jakbym był dla ciebie wyjątkowy. Nienawidzę cię za to, że czułam się, jakbym nigdy nie była wystarczająca, aby być twoją jedyną.Nienawidzę cię za to, że nie poświęciłeś mi wystarczającej uwagi. Nienawidzę cię za to, że każesz mi błagać o okruchy twojej miłości. Nienawidzę cię, ponieważ zawsze sprawiałeś, że czułem się jakbym był twoją ostatnią opcją, ponieważ sprawiałeś, że czułem się, jakbym nigdy nie był istotny. Nienawidzę cię za to, że czułam się, jakbym nigdy nie była wystarczająca, aby być twoim priorytetem.

nuevas cosas sexuales para hacer con tu novio

Nienawidzę cię za próbę zmiany mnie. Wiem, że mam swoje wady, ale nigdy nie zaakceptowałeś mnie za to, kim naprawdę byłam. Wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś, to mnie zmienić, abym mógł spełnić twoje wyobrażone standardy. Sprawiłeś, że chciałem zmienić esencję mojego bytu, tylko po to, żebyś mógł mnie bardziej kochać. Dla ciebie byłem zbyt emocjonalny, zbyt wrażliwy i zbyt słaby.

Nienawidzę cię za to, że jestem niepewna. Zanim cię spotkałem, byłem pełen pewności siebie. Nie sądzę, że byłem zarozumiały, ale znałem swoją wartość. Ale udało ci się to zmienić. Bawiłeś się moją samooceną, próbując mnie przekonać, że powinienem być wdzięczny, że mam cię przy sobie, i powiedzieć mi, że żaden inny mężczyzna nie chciałby mnie. Spędziłeś lata próbując mnie przekonać, że to za mało i prawie ci uwierzyłem.

Nienawidzę cię, ponieważ sprawiłeś, że poczułam, że nie jestem wystarczająco piękna, mądra ani wystarczająco udana. Nienawidzę cię za to, że mnie pomniejszasz, za obrażanie mnie i za przekonanie mnie, że jestem bezużyteczny. Bez względu na to, co zrobiłem i jak bardzo starałem się cię zadowolić, dla ciebie to nigdy nie wystarczyło.

Sprawiłeś, że poczułem, że to za mało, i zadałeś mi pytanie, dlaczego tak było.
I dlatego nienawidzę cię najbardziej.

Długo zajęło mi zrozumienie, że tak naprawdę nie było ze mną nic złego.
Uświadomiłem sobie, że nie powinienem wystarczyć dla kogoś, kto nigdy mnie nie doceni i dla kogoś, kto nigdy tak naprawdę mnie nie pokocha.

I wtedy uderzyło mnie…nie wystarczyłeś mi

corte de pelo para cara gordita pelo largo

To ty nie wiedziałeś, jak mnie wystarczająco kochać. To ty czułeś się przeze mnie zastraszony i dlatego zawsze starałeś się mnie zniechęcić. To ty musiałeś poradzić sobie z własnymi problemami i dlatego starałeś się, abym poczuł się niepewnie. To ty mnie nie zasłużyłeś.

I to ty nigdy mnie nie odzyskasz.