Nienawidzę tego, kim jestem z tobą, więc odchodzę

Nienawidzę tego, kim jestem z tobą, więc odchodzę

Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiem, dlaczego zostałem tak długo. Może dlatego, że chcę wierzyć, że możesz się zmienić, a może dlatego, że nie wierzę, że udało ci się tak bardzo mnie zmienić. Nie zgadzam się z tym, że pozwoliłem ci zrujnować wszystko, na co tak ciężko pracowałem. Ale to zrobiłeś.nombres que tienen un significado detrás de ellos

Jak mogłem pozwolić, żebyś mi to zrobił? Zmusiłeś mnie do strzeżenia się przed tobą i resztą świata. Nie byłem nigdyboi się zranienia, nigdy nie bałem się złamanego serca. Kochałem i byłem kochany.

Ale wraz z tobą przyszedł strach przed rozbiciem i wszystkie te mury, które wokół mnie zbudowały twoje milczenie. Odcięłaś mnie od siebie tak bardzo, że musiałem je zbudować, żeby nie zostać zranionym.Ale nie tak działa miłość. Nie tak działa związek.Nie mam budować murów, mam je burzyć.

Ale jak mogłem? Z moją niepewnością, którą wydobyłeś na powierzchnię i murami, które miałeś, jak miałam pozostać przy zdrowych zmysłach?

A wszystkie te pytania, które pozostały bez odpowiedzi? I przez te wszystkie czasy, kiedy mnie odcięłaś i zostawiłaś na skraju naszego związku?kobieta siedzi na kamieniu odwrócona plecami

¿Qué puedo hacer para dejar de hincharme?

Przez te wszystkie czasy byłam tylko obserwatorem, kiedy miałam dorównać tobie.

Nie byliśmy tacy na początku. Na pewno tak nie było. Nie byłam tą przestraszoną, załamaną małą dziewczynką, która próbowała zdobyć miłość swojego mężczyzny. Byłam silna, byłam zacięta iZasłużyłem na więcej niż na to, by być w połowie kochanym.Byłam kimś więcej niż tylko twoją dziewczyną i tęsknię za tym starym sobą. Tęsknię za tą starą mną, która nigdy się nie bała, za starą mną, która nigdy nie uciekała od miłości, ale jakoś udało ci się mnie złamać, „kochając” mnie. Przepraszam kochanie, ale to nie jest miłość.

Cała ta cisza, którą dałeś, zatopiła mnie i nigdy nie nauczyłem się pływać w oceanach Twojej miłości.Myślę, że to była jedyna rzecz, jaką z tobą zrobiłem dobrze. To i zostawiam ciebie.

Bo widzisz, nie chcę być jak każdy twój ex. Odmawiam bycia twoją idealną kobietą, jeśli oznaczałoby to utratę siebie.Nie chcę być twoją małą zabawką, jeśli to oznacza, że ​​będziesz bawić się moimi emocjami.

Skończyłemuciekam od siebie. Skończyłem patrzeć na siebie w lustrze i nie rozpoznawać osoby, którą widzę. Zasługuję na to, by być kimś więcej niż uszkodzonymi częściami mojego starego ja.

kobieta stojąca przy lustrze

mejor sistema de pérdida de peso para mujeres

Zasługuję na taką miłość, która sprawi, że poczuję się ciepło, a nie spali mnie w środku. Zasługuję na ten rodzaj miłości, która mnie uzdrawia, a nie łamie.Zasługuję na ten rodzaj miłości, która dodaje mi skrzydeł, a nie mnie topi.

Masz pojęcie, ile czasu minęło, odkąd ostatnio się uśmiechałem? Masz pojęcie, ile czasu minęło od ostatniego razu, kiedy byłam naprawdę szczęśliwa? Oczywiście, że nie.

I nie mogę już tego robić. Kocham cię, kocham. I wiem, że na swój sposób też mnie kochasz. Ale nie będę z tobą za wszelką cenę. Nie będę z tobą w ten sposób.

Nie mogę pozwolić Ci zmienić wszystkiego, co mnie czyniI.Odmawiam zmiany dla kogoś, kto nawet nie widzi, jak bardzo to boli. Odmawiam zmiany dla ciebie, ponieważ nigdy nie zmieniłeś się dla mnie.

Nienawidzę tego, kim jestem z tobą, więc